Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia abdul!

Én úgy tudom, hogy az autóra sem probléma, ha nem ragsztják fel a matricát, mert a kereső kamerák a rendszám alapján azonosítják, h van-e fizetve autópályadíj, vagy nem. Természetesen személyes ellenőrzésnél fel kell mutatni a matricát és a nyugtát is - sőt érdemes fél évig megőrizni, mert lehet ennyi az átfutása a büntetésnek.
Szia Kykee !

Kedves hogy aggódsz értem /tünk!/!

Gyorsan nem fogyok egyébként jellemzően naponta csak egyszer eszem szinte este meló után.
Na jó ez azért mindig nem igaz.
Tihanyra szavaznékebéd ügyben és semmikép a kisadagos alternatívára.
Két okból : 1, a programot ismerve más távolabbi nem igazán fér még bele
2, nehogy már hazajöjjek kajálni !
Egyébként napközben ma kurva aktívak voltatok mig tnap este punnyadt a csapat !
Sziasztok jó szervezkedést!vége a munkának mára ki topicoltam!üdv holnapig GSR tulajok!KYKEE
Benito-Benito!
Még nincs meg a GSR, de már gonoszkodunk. Tuti feketét szeretnél te is!
Akkor a matrica kérdés megoldódott, a kezdő GSR-esek a plexire ragasztják!
jajj Abdul!? hogy-hogy hova????
hát a szélvédőre... ami ez esetben a bukósisak plexije, azt hiszem átlátni a matricán, de ha mégsem akkor nem hajtod le de akkor legyen rajtad napszemüveg
Budaörsi lévén csatlakoznék a Mekis társasághoz. Utána a pályán megyünk? Kezdő lévén a matricát hova szoktátok ragasztani - már ha vesztek?
Nem nagyon akarom összerondítani a zöld cetlivel a motort...
Nah jó!
Nem kellett sokat unszolni és már eléggé körbejártam a dolgot, úghyogy ha nem akasztanak hasba ma valami horribilis törlesztőrészlettel, akkor már csak napok kérdése. jejeeeee
Almádiról lecsúsztam már asszem de ami késik, (az nem a GSR) az is odaér
csatolódom én is ha lesz lámpabúraszemmévarázsolóm
Laca, Laca...
Látom már neked is falaznom kell a végén!
Miért, ő motor nélkül van?

Mert ha igen, akkor még össze is verekedünk érte....
Laca!
Köszi a bejegyzést a motorozz. hu-ra. Így kerek a dolog!
A kis cicát (MotoCat) nehogy ott hagyjátok!
Ne aggodj nem megyek 80km/h fölé igérem,N fokozatban! ez találkozó nem lóverseny!
Már mint vasló!
Segitsetek eladni a felniket a Suziról hogy mégtöbbet tudjak tankolni a találkozó miat!!120.000huf
köszi!
Már érzem hogy ezért sokat fogok fizetni!
Rám is szintén!azt hiszem akkor ezt megbeszéltük!GSR KLÁN találkozó "vérszerződéssel"? az már nagyon komoly lenne!
Szerintem itt mindenki egy helyet foglal el!Nem akarok én vezetni semmit a GSRemen kivül!
Nekem nincsenek megalomániás diktátori depofitativ fóbiáim!De verseny szellem az van meg akarat! Vagy ez egy kihivás egy ki tud mennyit zabálni verseny egy láda sörért!Jó részeg dagadtak leszünk!ott fogjuk végig nézni a motor mellett fekve,mozdulatlanul,részegen a felvonulást!
Számíthatsz rám Kykee, bárhol, bármikor falazok neked! A kölcsönösség elvét figyelembe véve persze!!!
Laca, Kykee!
A motorozz.hu-n is lennének néhányan akiket most már ne hagyjatok magukra!
Várják a pontos indulási időpontot! Igaz, hogy külsősök, de attól még vonulhattok együtt!
Laca, írd be légyszi a pontos találkozási időpontot, meg a helyet, meg hogy meddíg vártok a résztvevőkre!
Aztán hajrá!!!
Steve!az asszonynál ne hogy feldobj a 4szögletü kerekerdő miatt! mindent félre ért mostanság!
Testfelület nálam is van Amúgy meg én is azt nézegettem h a lámpa és a műszerfal az dob egy kicsit a levegőn. Mondjuk GSen már 130nál nagyon kell kapaszkodni és 160nál meg már fekszel a tankon. Na majd meglátjuk, ha a csütörtöki vizsga sikerül akkor már egyenesbe vok majdnem
Dani!
Úgy legyen! Ámen!
Nocsak, Te is feljössz???!!!!!

Ezt a példamutató elszántságot, akaratot.......

Várunk!

(De az itteni beírásaidból ítélve nem Te vezeted a sort.... )
Nos én is rohannék! Csak sajna vizsgaidősuck van
És sajnos nem állok túl jól. Szóval most bizonyítanom kell! Almádiban van pár nme motoros ismerős. Szeretem azt a helyet

Amúgy tetszik ez a hihetetlen összetartás amit itt látok! Ez az igazi motoros élet! Ritkán lehet ilyent látni tapasztalni. Tényleg remélem h egyszer majd részese lehetek!
Igyekszem oda hogy NEHOGY eltévedjetek!tehát reggel 8 Budaörsi meki!Remélem az asszony nem nyir ki!de ez a GSR napja nincs mit tegyen!
danihorváth!
Nem rondítottál bele semmibe!! Szerintem itt bárki szívesen elmondja a véleményét!
Én azért 130-nál már szoktam érezni a menetszelet! Tény viszont, hogy a lámpa és aműszerfal együttesen nagyon jól tereli a levegőt!!!
Többek között ezért lehet a motoron maradni 200 fölött is, a tankra hasalva persze!
Szia!

Nálam azért van menetszél, de van testfelület is....

Az egyetlen jó döntés:GSR!!!!!!!!!!

Aztán majd persze üdvözlünk a Klánban is!!!!!