Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva Propuls.

Az a lényeg, hogy te is szeretsz motorozni. Kispárnával vagy a nélkül, nem mindegy. A két kerék a lényeg.
Balaton
Na tessék, kár megszólalnom látom egyes emberek nem veszik észre, ha poénból ír valaki valamit, pedig az elején direkt odaírtam, hogy "NEM SÉRTÉSBŐL" szánom azt a hozzászólást! Na mind1... Én tökéletes? Pedig én két párnával nyomom...
Kösz Kykee, megvagyok!
A haza útról már írtam egy monológot hétfőn!
Amúgy 3741 km.
Mi újság Steve,hogy vagy?
milyen utad volt vasárnap?
km óra állás?
Pipolaj Steve!
Holnap megkérem hogy nálam szavazzon mert neki nincs netje!Persze elzárkózom a szavazás beleavatkozásába és természetesen magára hagyom arra a rövid pillanatra!
Szia Badlac tesó!
ha tudod tedd ide fel azt a képet amin a Lacával vagyok rajta mert én tök béna vagyok a tömöritéshez!
Nem tehetek róla hogy hekker vérem van! viszont sokan kiváncsiak a képre ahogy egymást eltakarjuk!
Propulus!
AZ BADLAC barátunk fotómotyója és neki is köszönhetjük a képeket!nem kellene a gyenge pontozhatatlan,alulértékelhető cinkjeidet itt dobálnod!Ha párnával is nyomná akkor mi van?!
Én kérek elnézést de te biztos tökéletes vagy!
Rece!
Most olvastam a neten!
Jön az új FZ6N!
Láttad már???? Nagyon tuti!!!
Mátra: Rece, Reet, Abdul, YikeSS = 4 szavazat
Balaton-felvidék: Steve, Kykee, Abdul, Laca, Badlac = 5 szavazat
Kösz Badlac!
Jó döntés!
balaton
Kykee!
CB Pista barátunknak van internet hozzáférése???
Mert valahogy meg kéne szavaztatni, túra ügyben!!
ÖHM-ÖHM!Laca még éppen megismerkedett a GSRrel,de én már be is járattam!De nekem csak a rendszámtáblámat fogod nézni,már ha látni fogod, ahogy szépen távolodik 229km/h fölött!
Kykee!
Én a saját feleségemre gondoltam!
Már hogy jönne a többnapos túrára!
Szerintem jó lesz az egy napos is...
Kösz Laca!
Hajszállal ugyan, de az állás:

Mátra: Rece, Reet, Abdul, YikeSS = 4 szavazat
Balaton-felvidék: Steve, Kykee, Abdul, Laca = 4 szavazat

Tybee, Dody, Badlac, CB Pista szavazzatok!!!
Persze, hogy nem férünk el kykee! Teljesen kitakarod a sudár testemet!
Szerintem állíts a kép méretén, valszeg túl nagy!
Szerintem üveggel a kezedben!
Nincs olyan pici képernyő!
mármint a te asszonyod,vagy az enyém?nem egyértelmű a kijelentésed!
Motort cserélhetünk de asszonyt nem!?vagy motort sem?vagy mire gondoltál?
Vagy csak azért nem kell neki a tükör, mert nem kiváncsi arra, hogy milyen jármű fogja leelőzni, hisz úgyis minnyár" meglátja hátulról :)
De vannak még szép helyek gyönyörű hazánkban! Pl. Mecsek+környéke Siklóssal, Harkánnyal, Szigetvárral..... Vagy Fertő-tó-Sopron-Kőszeg-Őrség vagy Sátoraljaújhely-Aggtelek-Lillafüred...stb...
Sziasztok csibészek!

Részemről a szavazatom megoszlása: 49.99% Mátra, 50.01% Balaton felvidék! De jó lenne idén nyáron mindkettőt! Egyik július 22, másik augusztus? Ez nem jelenti azt, hogy jövőre nem mehetnénk ugyanott....
Szerintem a csipkelődést(ami tőlem őszinteség ) nem kéne abbahagyni! Én élvezem!
A "betévedt" emberkékkel úgyse tudunk mit csinálni....nem mellesleg némelyiknek igaza is van.....
Steve jó lenne ha a Yamahás srácnak is szólnál, hogy ez egy barátságos fórum, ahol mindenki tiszteli a másik motorost! Lehet, hogy mégis inkább a balatoni útvonalra szavazok!