Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

NA MOST VAN ELEGEM , A FÉRFI ÖNTUDATBÓL !
T E R M ÉS Z E T E S E N MINDENKINEK IGAZA VAN, RAJTAM KÍVÜL
Igeeeeeeeeeeeeeeeeeenn, Hornet forevah... az a CBF nagytesója!

Srácok! Majd úgyis a szerpentineken meg a pályán (nem autópálya! ) dől el, hogy melyik típus a jobb, és akkor majd rájöttök hogy tökmindegy,mert a mi szintünkön (amibe ti is beletartoztok) mindegy hogy egy motor 50 vagy 100 lovas, a kanyarokban nem az a fő! Motoros tudás! Az a lényeg! Meg az öszetartás! AMIBEN A HONDÁSOK A LEGJOBBAK!!!

Szerintem alakítsunk egy Fézer - Géeser - Hornet (+CBF) szekciót, és vágjuk széjjel egymást! A kawások meg annyira bénák, hogy nekik még rendes naked-jük sincs.

Na mentem pihizni...
De igazad van boldogítom a hornet fórumot , de az nem a sportmotor oldalon található,te mint fő gsres te vagy a legelfogultabb ebben a motorkérdésben tied a király a többi márka szar szerinted!Írtam már hogy akkor lehet fikázni a kis hornit ha majd a tiednek annyi ideje neve lesz a piacon mint a miénknek!A gsrnek még nagyon seggén van a tojáshéj!!A ráncfelvarráshoz csak annyit füznék hogy a honda erőmű még mindig ugyan az mint 98- ban , és ezzel tud annyit mint a tiéd most 2006-ban!sok szerencsét a gépedhez!
Kedves Hidi!
Ez így nem igazságos!
Csak a rád való tekintettel nem téptük még szét ezt a hornet600-at!
Pedig mi szeretjük a Hornetet is, meg Téged is!
Na ez itt a lényeg!
De hát amit szabad Jupiternek azt nem szabad a kisökörnek...
Ez nem egoizmus, ez tényeken alapuló realizmus!!!
mindig ez a verseny szellem!de legyen mert nekem ez tetszik!várjál irok valamit!
Hagyon dutmán lyehre zohni a tabrátgosá lomagyan?
Szevasztok!

Na ilyen kéne mindennap!
kykee, nem vagy elfogult, inkább még szolid voltál!!!

Én nem vettem észre fikázást, régebben se, csak ugratást!(meg az igazságot, hogy a GSR a király! )
Szerintem kér igy fikázni egymás motorját
Mindenki olyan motort választ ami az Ő szájízének, való. Nekem is nagyon tetszetta Hornat, majd meghaltam érte még összel, de a szeptemberi Motorrevüben láttam meg a GSR-t és nem hagyott nyugodni. Azután olvasgattam, és összehasonlítottam a két motort, szubjektív véleményem a GSR mellett döntött, mert az injektoros, stabilabb a hátsó felfüggesztése, és a külseje, az valami állat! De a Hornet fordittott villája is atom.
Ez természetes, ugyanis a GSR topicban vagyunk, de nem szabad magunkat provokáltatni, mert a gsreseknek rendkívül nagy egójuk van , az - egyébként -, hogy engen akkoriban cinkeltek, az felejtendő , mély nyomot men hagyott .
Halidéj Steve!
Látod ezt az ércelődést?nem rossz imádom mikor pörög az oldal!már csak 7 nap és tali Almádiban!
Szerintem Skrizofén Veloci Raptor!8000ig nyugodtan lesi az áldozatait(PL:HORNET)8000töl meg karmolja az aszfaltot ahogy egy Veloci Raptor a zsákmányát!aztán csendesen jól lakva odébb áll!kicsit elragattattam magam!bocs!
hornet600 tudsz olvasni???????
Persze hogy az a fontos hogy jól érezd magad a nyergükben,kinek a pap-kinek a papné!
Én csak olvastam a neked címzet régebbi hozzászólásokat és ott lehordták a gépünket igaz a te hozzászólásaid nem olvashatok,mert moderálták!Persze hogy jó a gsr melyik mostani motor nem jó!Szép is csak ha vissza nézed a régebbi hozzászólásokat ott meglátod ki is az elfogult!
Azért azt szögezzük le kykee, h a legcskélyebb mértékben sem vagyok elkeseredett, és kötekedni sem szoktam, maximum évődni, de ha HARC, AKKOR HARC KISPAJTÁS.
A frissítés nagyon enyhe szó!!!
Ezt komoly újságokban RÁNCFELVARRÁSNAK hívják!
Hornet600, nem akarod a továbbiakban a Hornetes topikot boldogítani????
Te igen csak méltó vagy a kis darázsra, hornet600, és a szívem teljes mértékben a fullánkosokhoz húz .
(Persze jobb is a Hornet, mint bármi más...pszt )
Ennek ellenére easy rider, öcsém, easy rider ! A mundér becsülete nem forog kockán, mert aki ismeri a darazsat, az megbecsüli , aki nem annak nem is érdemes magyarázni ....
Egyébként Te merre lakozol?
HIDI!már csak ebbe tudsz belekötni végső elkeserésedben,hogy a nyelvtani részét nézed ahogy a Steve félregéplte azt a szót!TAPUSUNK!DE MÉG A TAPUSUK KÖZÖTT IS KIRÁLY A GSR!!!de inkább legyen:szavat!csak hogy tudjál mibe belekötekedni!mert a GSRről már nem tudsz olyat irni hogy megsértődjünk!
Szeva Kykee!
A GSR-t a Suzuki láncos kutyájaként aposztrofálák, sőt még skizofrén is!
Szerinted mit fog csinálni azzal a darázskával ami ott zümmög az orra előtt egy ideje???
Inkább bele sem gondolok!
Én nem fikázom a gsret,de én már akkor vettem a hornetet amikor már volt gsr és amint már írtam azt is nézegetem de nekem inkább hornet!!És most is!Én csak véletlen tévedtem ide ebbe a fórumba és látam hogy lefikáztátok a hornetet régebbi hozzászólásoknál!Én nem adnám oda egy suzukiért se a kis hornetemet!!!Hát igen bizonyítás...,már sok éve fut az utakon ugy hogy a motorján nem változtatak,mert ami jó az jó meg kell hagyni!Remélem a gsretek annyi év után is futni fog az utakon mint amenyi éve a hornet fut!ez már 8 év és most is királyul néz ki egy két frissítés után!
Minden esetre én csak sok szerencsét tudok kíváni a kis gsrnek a jővőben!!
Kedves Hidi!
Köszönöm a hozzánk való kedvességedet!!!!
A Te motorod aztán tényleg belevaló darab...
Szeretjük is!
Tudod, kedves, nekünk típusunk, nem tapusunk van...
Kedves hornet600!
Sajnálattal kell közölnöm, hogy IGEN A GSR A 600-AS NAKEDEK KIRÁLYA!!!!
Tudom, hogy nehéz tudomásul venni, hogy a Hornet egy kifutó típus, a GSR meg egy befutott tapus!!!!
Ez van ezt kell szeretni!
Addig is amíg a fentieken elmélkedsz, íme néhány profi tesztelő véleménye a GSR-ről! Ezek idei tesztek, nem 10 évvel ezelőttiek! Bocsi...
Steve
Ölelöspusz HIDI!
Ez az Egy a lényeg a 2 Kerék egymás mögött!a nöi logikát imádom!védekezés képpen egy nyelvet beszél:mindenkinek tetszen nyelvet!a sorokat olvasva gyenge eszmefuttatást látok minden féle rissz-rossz beszólásokkal!akinek nem inge nem veszi magára!mindenki mondja a magáét mi GSResek meg az igazunkat!
... azaz a méretei ...
Szia kykee!
Megjegyzem , h a Hornetnek nem ennyi idő KELLETT, hanem ilyen NÉPSZERŰ a konstrukció, és nekem többek között a GSR a máretei miatt semjátszik a pályán...
Jaj, jaj kedves hornet600, TERMÉSZETESEN IGAZAD VAN, de nem szabad ilyen radikálisnak lenni !
Mindenkinek a saját motorja a legszebb, legjobb, legnagyszerűbb... ! Teljesen mindegy milyen márkájú, ultramodern-e, vagy már bőségesen bizonyított .
Nekem és Naked a Hornet jött be, a többieknek a GSR, és mindnyájan jól érezzük magunkat a nyergükben, EZ A FONTOS !