Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hornet600!
lehet hogy irogatnak ezt-azt,de senki nem tesztelte 1 hétnél tovább!vagy igen?!most 1hónapos és még mindig nem tudok betelni vele,mert még mindig tud újat mutatni!elöször én is Hornetet akartam,de közben megjelent az A MOTOR,ami kevesebb idő alatt nagyobb sikernek és tiszteletnek fog örvendezni!
vagy inkább beszéljünk már jelen időben!de ha csak a topicból indulok ki már az is a tényeket közli!és ti hornetesek burkolt fikázásba kezdtetek hogy leplezzétek az irigységeteket!Teljes mértékben tiszteletben tartom a Hornetet,ne hogy félre érts!szereintem ha most választhatnál egy új GSR,vagy egy új HORNET között,akkor TE is AZ ELSŐT választanád!de szúrj nyakba
ha nem igy van!de akkor emberölést követsz el,mert hazudsz magadnak is!ne vedd sértésnek,nem kötekedek!a Hornetnek ilyen sok idő kellett hogy bizonyitson?
a legmélyebb pillangószelepes tisztelettel:GSR KYKEE
Üdv HIDInek is!
A vége engem is érdekelne, persze ez azért nem döntő szempont. Ha már 4-ben 200 fölé megy akkor nem lehet rossz!
Nem tudom melyik kategoriában a legjobb de biztos nem a 600-as nakedek között!Éppen most olvasom a motor infót és a gsr tesztje van benne,jót írnak róla de azt sehol nem látom hogy a kategoria királya!Viszont a kis hornet már bizonyitott európa szerte pl.:olaszországban,franciaországban is vezeti az eladási listát nem hiába tudják az emberek mi is az igazán jó!Nagyon dízájnos a gsr , de ha már a hornet retro a karburátor sor végett , a gsrt igazán felszerelhették volna egy fordított első telóval ,mert így elég"retrós"a kis suzi!(Amúgy nagyon szép!!)De ez egy gsres fórum és természetes hogy ez a király és nem is álltok messze az igazságtól,csak még egy pár évet dolgozni kell a kis gsrnek ahoz , hogy igazán bizonyítson!!!!A mi gépünk már bizonyított sok éve és Hidivel mi tudjuk csak igazán mi a jó!Igaz Hidi??
Jól beszélsz hornet600 !

Kedves steve!
Nagyon köszönöm az invitálást a fertőszentmiklósi találkozóra, igyekszem neki részben eleget tenni, - bár valóban időben szóltál - nekem mégis van programom,29-30-án lesz a IV. fordulója a megyei bajnokságnak, ezzel egyben a döntő is - Nagycenk mellett, Ilona-majorban. (Mellesleg a szentmiklósi rendezvény látogatását a barátom sem támogatja... )

Ami késik... az jön
Hello L200!
Nekem már be van járatva! hidd el hogy egy túragépnek elég jó a 98 LE,főleg ha nyomatékra ugyan azt tudja mint az 1200as Bandit!!!A kerekezésről annyit hogy szépen kiemeli kuplungolás nélkül az elejét,még 2ben is tudott meglepetést okozni ezen a téren!vedd csak meg,jó kis Naked bike!
De ha ez sem elég akkor kérdezd meg GSR Professor Steve-t!ö is elmondja amire kiváncsi vagy!KYKEE
Hali!

Épp ez a jó, hogy mindenkinek más tetszik! Nem döntöttél te se rosszul a Honda mellett, az biztos. Ezen a szinten már maj"d minden motor jó! Persze mindegyiknek vannak erősségei és gyengéi. Nem tudom hallottál -e GSR-t, de nagyon jó hangja van gyári dobbal is! Nekem a GSR jött be nagyon, már az első fotó óta! Szerintem senki nem bánta meg, hogy GSR-t vett, sőt!A GSR a kategóriájában a legjobb, nézd csak meg a technikai adatokat!
Egy a közös bennünk, a motorozás szeretete, hogy ki milyen motorral, az mindegy. Attól ugratni még lehet egymást.....
Elnézést nem kell kérned, mi tudjuk, hogy a legjobbat választottuk! Majd rájöttök Ti is....
Nivonál van 2 fekete Tel:88/566270
KYKEE
Hát igen nem tudom mit értesz retro alatt , de a miénk karburátorral teljesít annyit mint a tiétek flancos ,bonyolult injektorral!!Ja és a hangját is megirigyelheti egy két ezres gép is(gyári dobbal)!Úgy hogy így tovább Hidi és tatrs ki a hornet mellett !Amúgy meg király a gsr is én amikor vettem az én kis darazsamat akkor néztem a gsr -t is de a hornet jobbat mutatott nekem!Ez csak egyéni vélemény volt úgyhogy minden gsrestől elnézést!Hidi király a gép!!!!!!
Csáó mindenkinek szóval holnap kunmadaras. Nekem még nincs motorom de a hónapban akarom megrendelni de ez nem zavar mert autóval is ott tudok lenni. mondjuk nem az igazi de ami késik nem múlik. Remélem rengeteg GSR lesz lent még menet közbet csak egyszer láttam. Ezek a borsodi emberek nem tudják mitől döglik a légy. Lenne egy viszonylag hülye vagy nem hülye kérdésem. Akinek már be van jártva a motorja attől kérdezném hogy elég az a 98 ló? Gázból megy kerékre a motor? Volt már aki kihúzta végre a mocit?
köszi Kykee!

Akkor, ha megtudsz vmit szólj légyszi. Könnyen lehet, hogy érdekel! De hát ugye használt már Meg 20%! Azt ugye levonom, akkor sokat fog bukni rajta

na pukk
Haliho

Egy barátom most vett egy Yamaha FZ6S-t de a 300.-ik kmután bukott vele, és kedvese megtiltotta hogy motorra üljön! Friss még a szerelem A srác úgy határozott, hogy elad mindent, szerintem ami érdekes lehet az a ruhája, egy Alpinestar 2 részes bőrruha. Nekem azt mondta 110e-ert oda adja, a ruha bolti ára 230e körül mozog. Nem sokat használta, az esésénél se ett semmi balja, ugyanis 40-nel ment mikor ledobta a Yamaha
Ha érdekel valakit Bp.-n van a ruha 54-es méretű, az írjon nekem : reet16@axelero.hu
Szeva hornet600!
Egyetértünk, mi is szeretjük a retró motorokat!
A Hidiét meg különösen!!!
Csak nagyon titkolja a gépét, mert minden találkozás elől kitér!
Invitálás pedig van bőven!
Szevasztok szerencsések!

Ma megtapasztaltam, milyen igazi esőben motorozni!
Ráadásul farmerban voltam....ettől függetlenül nem vagyok cukorból!

Ha már csak egy hasábjelnyi üzemanyag van és villog a fekete benzinkútikon, mennyire elég még a nafta?(210 km. van benne az első teletank óta)

Széles utat, gumifákat!(meg miniszoknyás rendőrnőket!)
Srácok nem akarom fikázni a motorotokat biztos nagyon király , de a Hidié a legkirályabb!
Baráti üdvözlettel egy látogató a fórumotokon!
Üdv nektek Whisp és Péter!
Gratulálok a motorokhoz!!!
Megszámlálhatatlan, élvezetes és belesetmentes kilómétert a GSR-ekkel!!!
Csak a sok élvezkedés után az asszonyra is maradjon energia...
Le vagyok döbbenve!
Itt mindenki egy V2-es GSR-re ülne át a legszívesebben???
Én semmi pénzért nem mondanék le a sor4-es vasról!
Persze némi plusz köbcenti az mindig jól jön!!!
De, ha jobban belegondolok, minek?
Szevasz Rece!
Látom már megint elszólít a kötelesség a motoros élvezetek frontjáról!
Ezek szerint Zegerszeg is kimarad???
Na, nem baj, most inkább húzzál bele a szigetelésbe (nem olyan rossz meló az), aztán jövő hétvégén kárpótolhatod magad, némi GSR-es segítséggel!
Én már lezsírozottnak veszem, hogy 10.-én ott leszel Almádiban!!!
Üdv
Steve
Jó reggelt GSR-esek!
A szombati kumadarasi túra találkozási pontjai, ha esetleg valaki meggondolta magát és mégis jönne:
-9:15-9:30 Népliget utáni vasúti felüljárót követő McDonalds
-Szolnok, 4-es elkerülő CORA parkoló, időpont: amikor odaérünk
Esőnap nincs!
Csaó!

Pedig jó lett volna ha jössz, sajnálom!
Jól megnéztek volna minket, hogy mi az a rondaság a sok szépség közt!
Szia ACErider!
VÁRUNK
Kell valami amire tesszűk a kabátokat,poharakat,stb!
KYKEE
Jó éjt!
Jó estét mindenkinek,

Tybee, én kunmadárra sajnos nem megyek, mert most szigertelem a házat.
Viszont megpróbálok a klán alapításra elmenni.
Csak hogy belerondítsak a sok gsrbe
meg hogy megmutassam nektek, hogy milyen egy motor
Igen Laca,nagyon igazad van!!!!!
most már hivatalosan is jegyezhetik az 5.ik függőséget!
-alkohol!
-Gyogyszer!
-Nikotin!
-Drog!
-GSR!
Szeva Abdul!
most tértem vissza a monitor elé,mert már eléggé cool az idő!főleg 150nél és fölötte!
Fruttiztam egy jót,201km/h-nál 4fokozatban ledadogott(14500)!Lassan TE is 200akról fogsz áradozni,nem pedig a 100ról!ha lehet kérnem ésszel tépdd a zabláját a Skrizofén Veloci Raptornak!
üdv KYKEE
Szia Benitó!
lehet hogy tudok 1 feketét,1hónapost! az 1000 szervizt sem érte még meg,nagyon balga az ember! még sosem volt még motorja,meg nem is az ő világa ez! holnapra megkérdezem neked ha elérem!20%ot kérek mind az eladótól,mind a vevőtől!kereskedő vérem van bocsi! KYKEE
Hali, a Cora az tökéletes, majd Steve-el még egyeztetünk.
Rece, te jössz? vagy esetleg még valaki más? - az időjárás alakul errefelé.
Minnél többen mennénk, annál jobb lenne!