Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tükrökre már eddig sem volt szükségem, csak gsr-esek próbálkoztak eddig az előzéssel, de ahhoz nincs szükségem tükörre hiszen a poros nyomomba sem értek, igaz Laca?
Hmm. Hát akkor eladsz róla valamit, 1 tükröt, vagy ilyesmi és már mehetünk is :)
MINT EMLÍTÉM, E HÓNAPBAN A BUXA MÁR ÜRES..............ÍGY TALÁN A KÖVETKEZŐRE TIPPELEK
En is mindenkepp ugy gondoltam, hogy hetkoznap delelottre kellene menni.

Reszemrok akkor ok, mehetunk is, mikor is? :)
Köszi, így gondoltam. Mostmár indulhatunk
kész
Ez tök jó reet, csak akkor a mai mátrához még húzd át a balcsit is
Semmi extra az e ringen. Megfelelő védőöltözet ( cordura beleértve).
Teljesen változó, hogy mikor mennyien vannak és milyen tudással rendelkeznek.
Egy átlagos hétköznap délelőtt a legjobbak a kondíciók. Általában akkor vannak a legkevesebben.
Nem kell félni, ha bizonytalan vagy a tudásod illetően, eleinte mindenki kicsit félve megy föl de rövid idő után megszokod és egyre jobban fogod élvezni.
Határt csak te magadnak szabsz mert a motorod (tényleg mid is van neked, gsr? az valami robogó??? szia Tybee ) úgy is messze többet tud mint te. Ez nem személyeskedés volt ez rám ugyanúgy igaz (pedig nekem igazi motorom van ).
Demokratikusság elveit tartjuk szemelőtt, legyen egy az hogy a Balatonfelvidékre húzzuk a Mátrát, vagy a másik lehetőség, hogy a Mátra aljába tesszük a Balatont!!! Igy mind a két esetben a Balaton körbemotorozásával egybe tudjuk kötni a Mátrázást is!
Csináltam egy uj magyarországot!!!
Talán jó lesz
propuls!
Amit te kispárnának nézel, az a fényképész hátizsákja!
Szerintem ezt már Te is kitaláltad...
Engem érdkelne egy ilyen euroringes téma.
Mondjuk nem vagyok 1 nagyon gyakorlott motoros, inkább csak városi robogozásban jártas, de szívesen kipróbálnám.
Milyen feltételei vannak? Felengednek cordura cuccban is, meg nem duplaDringes sisakban is, stb?
Mert nekem csak cordura cuccom van meg Schubert J1, az meg sima csatis, stb.

És amúgymeg sokan szoktak lenni egy ilyen nyílt napon? Mennyire necces? Vagy hogy engedik fel a motorokat? Kategóriák/tudás szerint? Beginner/advanced/übermaster :) ?

Szóval engem mindenképp érdekel a téma, meg még sztem a másik GSR-es és a Hornet-es haveromat is, csak jobb lenne többet tudni róla.
Hű de finoman fogalmaztál!
"csíkos pólós lány"
Szerintem a "mega brutál asszonyság" közelebb áll a valósághoz!
Szegény Abdul...
A fürdőruhás képen kissé jobb csajok voltak...
Lehet választani???
Steve így akartam én is! Köszi!
A francba!

Mátra: Rece, Reet, Abdul, YikeSS = 4 szavazat
Balaton-felvidék: Steve, Kykee, Abdul = 3 szavazat
Na most megfogtál a fejem nem tudom, hogy hol van...
Sajnos Rece, ez így nem jó!
Neked több időd volt gondolkodni, mert én csak most ültem ide a gép elé!
Ezért aztán a következő állás alakult ki:

Mátra: Rece, Reet, Abdul = 3 szavazat
Balaton-felvidék: Steve, Kykee, Abdul = 3 szavazat

Egyetértesz Abdul???
Matra +1.

De a masik utvonaltol sem fakadok sirva.
Szerintem elbújtál a csíkos pólós lány mellei közé
Úgyhogy a Mátrába megyünk!!!!
Steve, most ebédeltem és összes apróm elköltöttem...
Mivel nekem tényleg mindegy, ezért döntsenek azok, akiknek valamelyikhez jobban húz a szívük.

Aki előbb megtalál a képen, az ő kedvenc útvonalára szavazok én is! (Szintén céges móka, de már az irodában)
Azéé bakker mee nem fértek rá a képernyőre
nem tudom feltőlteni a képet a Lacáról meg rólam!
Most nem sértésből, de melyikőtök nyomja kispárnával?
Kykee!
Jó persze! De szavazatot visszacsinálni már nem lehet!
Lehet többnapos túra, de akkor jön az asszony is! Már nem kapok több bónusz éjszakát!
Egyébként most is csak én egyedül vállaltam be az egész hétvégét, úgyhogy nem biztos hogy működik a többnapos túra!
Abdul!
Ne csináááád, máááá!
Akkor dobj fel egy kétforintost!
Fej -Mátra, írás -Balaton!
Na, mi lett a végeredmény????
Ha meglesz a jogsim akkor felőlem Mátra is,de amúgy is mehetünk,csak akkor nem annyira élvezetes a motorozás!én má" mindegy csak motorozzak!remélem nem csalódtál bennem a rossz döntés miatt!
Úgy értettem hogy Balaton körtúra majd onnan fel a Mátrába!ott egy 1 estés buli és vasárnap délután haza!igy jó neked/nektek????????????????????????????