Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen az igazi KLÁN atmoszféra!!!!
Na így már tetszik a dolog, szeretek a 7-es úton garázdálkodni!
De a Mátrában még nem jártam motorral.
Nem tudom, mindkettő jól hangzik, nekem tényleg mindegy csak menjünk!
Tehát mindkettő opcióra leadom a szavazatom.
Szevasz Kykee!
Biztam benned, hogy nem a Mátrára szavazol!!!
Jogsid meg legyen, mert nehogy mááá a rendőré legyen az utolsó szó!!!!
Legalább megünnepelhetjük majd a friss jogsidat is!!!
Mátra: Rece, Reet = 2 szavazat
Balaton-felvidék: Steve, Kykee = 2 szavazat
Szevasz Abdul!
Nem kell autópálya!
OK!
7-es út - Velencei tó - Szfehérvár - Veszprém -Tapolca - Sümeg - stb.
Na, így már jobb, ugye???
Most pedig szavazhatsz! (Mi fűzabálók tartsunk már össze!)
Kykee néznénk-néznénk, de hol van az a két teltkarcsú?
Szia Steve!
Szerintem legyen a Balaton felvidék!szerintem addigra már a jogsim is meglesz !sőt inkább jó idő legyen és mehessek az asszonykámmal bárhova és de nem utolsó sorban a GSR KLÁN tagokkal!nézzétek hogy kedveli egymást ez a 2 teltkarcsú:
Rosszidő meg végkép
Szia Abdul,
az én verziómban nincs egy cm autópálya sem!!!!!
Ja meg persze ahogy a pénztárca meg az idő engedi, euro ring Örkény minden mennyiségban.
Csak ha valaki nem ismerné a témát: egésznap 12, félnap, 8 és egy óra 4 ezer forintért.
A pályáról minden információ megtalálható a: www.euroring.hu honlapon.
Ha valakit érdekel én szivesen megyek júliusba csapatni, sajnos az e havi keretem már kimerült
Üdv mindenkinek!
Nekem bármelyik jó, a lényeg a jó idő és minél kevesebb autópályás szakasz.
Összesített állás:
Mátra: Reet, Rece = 2 szavazat
Balaton-felvidék: Steve = 1 szavazat
Egyéb: ???
Szavazzatok KLán tagok!!!!
Szevasz Rece!
Kösz a konkrét túra útvonalat! Jól hangzik!
Én még mindig a Balaton környéki túrát támogatom, de hát ez a Klán olyan demokratikus hogy itt nekem is csak egy szavazatom van.
Úgyhogy a többség dönt, a kissebbség meg alkalmazkodik!

Alábbi monológommal pedig csak arra akartam rávilágítani, hogy szerintem van éppen elég témánk amiről tárgyalhatunk, vitatkozhatunk, tapasztalatot cserélhetünk, stb. Ezért állandóan és egy huzamban ne piszkáljuk egymást, mert az egy idő után unalmassá válik, aztán meg idegesítővé!
Szerintem.
Érjetek utól ha tudtok, ez egy kihívás volt
Javasolt útvonalterv: Budapest, Gödöllő, Aszód, Hatvan, Gyöngyös, Mátrafüred, Mátraháza, Parád, Recsk, Sirok, egészen Egerig onnan a bátrabbak tovább Felsőhután keresztül Lillafüredig majd vissza.
Ez egy gyönyörű és jó kanyargós útvonal.
Hajrá klántagok!!!
Jó reggelt mindenkinek,
Steve köszi a védőbeszédet, ez szép volt
Azért azt hozzá kell tenni az igazság kedvéért, hogy a "viták" túlnyomó többségét én kezdeményezem.
De csak azért mert élvezem az évelődést, engem kifejezetten szórakoztat.
Már csak azért is mert a suzukiban nincs semmi izgalmas (bocsi ziccer volt)

Szóval örülök az összetartásnak (nemúgy mint a seregben anno október 23.-án !!!).
Csak így tovább.
UFF nagy Kovács Steve szellem, beszéded halgató és megértő fülekre talált....

Hároszomszoros hurrá a GSR klán barátainak :

Hurráááá

Hurráááá

HURRRÁÁÁÁÁÁÁ

Ja, és egy észrevétel!
Nyugodtan lehet kritizálni érte!
Szerintem ne foglalkozzunk már annyit szegény Rece Yamahájával! Persze tudom, hogy csak barátilag szekáljuk, de amikor egy oldalon kersztül csak ezt olvasom itt a topikba, az azért nem fest túl jól! Ha már itt van közöttünk, és ez mindenkinek kedvére való dolog, akkor hagyjuk már levegőhöz jutni.
A régebbi időkben aki ide tévedt a topikba, teljesen le volt halva, hogy itt milyen nagy az összetartás! Szerintem továbbra is ez lenne a jó irány!!! Inkább egy oldalon keresztül dícsérjük a Rece, meg a Hidi motorját (szerintem ők megérdemlik), mint sem, hogy állandóan piszkáljuk őket, még ha barátilag is!!!
Ellenkező estben meg idejönnek a semmiből a "nagytudású" fogadatlan prókátorok, akik meg a GSR-t fikázzák. Rájuk aztán végképp semmi szükségünk!!!
Szóval mi Klán tagok legyünk összetartóak, de nem csak egymással, hanem azokkal a barátainkkal is akik ide járnak hozzánk és még talán jól is érzik magukat a társaságunkban!!!
Uff, én beszéltem!
Jó reggelt Klán tagok!
Tegnap este hazafelé már megint eláztam.
Most már kezd tele lenni a tö..öm az esővel!

Akkor Szlovákiát egyenlőre pihentetjük.
Maradt a Mátra és a Balaton körbemotorozás. Szerintem a Balaton körbemotorozást meg kéne hagyni, amolyan hagyomány teremtő június 10.-i programnak. Igaz, hogy most elmaradt, de jövőre csak összejönne.
Én személy szerint imádom a Balatont és a Balaton felvidéket, így motorozni is erre szeretek a legjobban. Lehetne egy ilyen túra is: M7-Veszprém-Tapolca-Sümeg-Sárvár-Csorna-Győr-M1
Persze ez is csak egy javaslat.
Eddig csak a Reet mondott konkrétumot, a Mátrát.
Beszéljünk erről a július 22.-ei (ebben úgy tűnik már megegyeztünk) túráról, csak kicsit konkrétabban!!! Pl. javasoljatok útvonalat, vagy helységet, várost, látnivalót ahová érdemes elmenni.
Menni fog ez a GSR Team munka!!!!
Hű de jó seggem van...!!

Nem kell minket megvédeni......azért mert mi választottuk a legjobbat, inkább dicsérni kellenne!!!

Abdul, hát persze, hogy megértünk.....egy ici-picit irigykedve.....

A közös program: nekem teljesen mindegy, csak együtt menjünk, bármelyik hétvége jó, he előre tudom egy pár nappal! (2 hónapos a jogsim, úgy tudom két évig nem mehetek külföldre.... amúgy is minek, itthon is van motorozni való út bőven) Így Tibi, itthon-külföld 2-0

Üdv mindenkinek!
A badlac által készült képek megtekinthetőek itt
Á, nem bántom én őket, de ha egy lánynak kell őket megvédeni............
Köszi Steve a megértést! Remélem azért elhiszitek, hogy komoly munkahelyen dolgozom! De tényleg!
Nekem a 22. tökéletes, veletek tartok bármerre, ha a felhőket kikerüljük.
Laca!
Szerinted ez a kép nem azt hivatott bemutatni, hogy mit láthat egy Yamahás a GSR-ekből!
Sziasztok!

A hazai varriácót kicsit jobbnak tartom, de ahogy a többség gondolja!