Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nagyon nem jó, hogy a munka a motorozás rovására megy....

De hát ez van......nekem is több a munkával töltött hétvégém, mint a pihenéssel.....
Szia Tybee!

Úgy tudom, Te Szolnokon laksz, akkor valahol ott találkozunk, lehetőleg kint a 4-es elkerülőn. Mondjuk Cora? Az időpontot Steve tudja, még nem beszéltük meg.

Jó motorozást Mindenkinek!
Szia Kykee!

Sajnos ahogy már korábban is írtam, nem tudok ott lenni Almádiban, mert 10-én, 17-én és 24-én is -tehát majdnem minden szombaton- dolgozni fogok júniusban.
De azért ha esetleg lehetek én is tiszteletbeli alapító tag, akkor azt megköszönöm.

Üdv,
P.P.
Szia Benitó!

A Suzuki Harmatinál kedden még biztos volt fekete és szürke, egy-két hét alatt átvehető. (www.suzukiharmati.hu) Bár ez nem biztos, de a Black Motorsnál is van az infóim szerint fekete.

Üdv,
P.P.
Érdeklődj Nyíregyházán a Roller motoros boltban ott minden vas 200.000-el olcsóbb a listaártól.....
Arról meg, hogy nincs csak annyit, hogy havernek is csak halogatták, felhívta a Suzuki közponoz kiverte a balhét, hogy ha nem lesz de gyorsan még a héten akkor megy és vesz yamahát......1,5 óra múlva ment a válasz, hogy 2 nap múlva mehet a motorért..... és abban a színben amiben álítólag már egy darab sem volt megkapta
Sziasztok!

Bementem ma Suzuki szalonba (Petőfi-híd pesti hídfő) és aszondta a fószerkám, hogy már nincs, feketét meg felejtsem is el, hogy lesz.... megrendelésesen meg 2 hónapot mondott. Azt úgy kihagynám, mert télen nem olyan frankó ezt mívelni.
mindegy szombati programom megvan... körbejárom a szalonokat és addig megyek, amíg nem találok egy eladó fekete GSR-t!!!
Sziasztok!

Gratulálok az új GSR tulajdonosoknak!
Steve, Laca Szombaton mikor és hol tudunk találkozni?
eltüntetek motorozni? gyüjtitek a km-eket? akkor mentem én is! A holnapi viszon-t-opicolásra! üdv mindenkinek KYKEE
Semmi akadálya!jövö 7 szombat!gyere csak..................................
Ezt is szépen írtad! Mi van, mára fogalmazásművész lettél?

Pedig még személyesen nem is ismersz! De ami késik, nem múlik! Ezt vedd fenyegetésnek....
Dehogy voltam ideges!
Csak azt akartam érzékeltetni, hogy egyből szaladtam, mint őrült.....
Ne vedd nagyképüsködésnek,de nálam már gyakran dadog az 1,2,3 és utána normálisabban a többi!
immmmádom ezt a méregzsákot!büszke vagyok hogy ilyen motorom van és hogy ilyen jo topic és gsr társaim vannak!
há" hova küddöd ezt az embert????
Az igazolványképeden néztem és úgy láttam mint valami sérülés lenne!nem akartalak idegesiteni,csak szólni mielött még a szalonba szerzett sérülésröl nem szóltak vólna!bocs!én kérek elnézést!viccnek sz*r
lett volna!
Kykee, ezt gyönyörűen írtad le!!!
Igyekszem a lehetőségek szerint kipróbálni, bár félek, hogy eltévesztem a számokat, mert csak a vigyorgó arcom fog tükröződni a fordulatszámmérőben!
De jó ilyen nagy számokat látni...

Tényleg komoly lelkierő kell elvenni a gázt 6500-nál!

Talán a megszakításos védekezéssel tudnám egy lapon említeni, de még attól is egy kicsit rosszabb....
Szasz Abdul!
Akkor a következöt tedd meg a kedvemért és a sáját élményparkod dúsitásáért!üzemi hőmérséklet,hosszú egyenes,gyér forgalommal(ez fontos)lakott területen kivüli út!majd egyesbe pöcköld a váltót és 7000ig,2es 11000ig,3as 13000ig,4es dadogásig,majd 5 és a 6 nyujtatva!ÉS OTT A LEIRHATATLAN FLASH!de ésszel!jó filingezést,nagyon komoly lesz!KYKEE
Szia Whisp!

Ezer gratula a motorhoz!
Én Tőled kb. 30 percre lakom(ez ezres szervíz után csak 20... )!
Olvass vissza, ha érdekel a GSR-Klán, (nem is tudom elképzelni, hogy ne) csatlakozz!
A klánalapítás jövő hét szombat, én reggel nyolc körül indulok, de van, aki már pénteken lemegy!
Most szombaton is lesz egy mini GSR-es gurulás Kunmadarasra, egyenlőre hárman vagyunk!
Szia KYKEE!

Felidegesítettél, egyből szaladtam megnézni....de semmi, lehet, hogy tükröződés(este nyolckor történt a felvétel, a Nap a hátam mögött), vagy egy kis sár, mert persze eláztam már az első méterek alatt! (kössz Rece az esőt )
A megtett km még csak 150, de minden nappal 100-al nő(már a telephelyen van a tgk., így naponta vagy egyszer, vagy kétszer kell megtennem az 50 km.-t), ráadásul szombaton Kunmadaras Stevvel és Tybeevel, vasárnap Cserkeszőlő. Szerdán ezres szervíz.
A motorról a véleményem tömören: szenzációs, lenyűgöző, fantasztikus, eszméletlen, stb.....szegényes a szókincsem!
Üdv Whisp!
Gratuláció a vashoz! 1000 után egyre finobban húzkodd!de majd jön az amit még álmaidban sem gondolsz!
Van errefelé GSRes,csak le kell jönnöd almádiba!
üdv KYKEE
Nagyon beindult ma mindenki! Az én életemben is változás történt a mai nap folyamán, délelőtt megtörtént az 1000-es szervíz! Na végre! Az összeg pedig kb. 15eFt-ra jött ki (8500 szervíz + 7000 az olaj, ezt vittem)
És a nap is süt!
Ja, egyébként én is újdonsült GSR-es vagyok, nemsokára 1000-es szerviz, bár még félek picit attól, hogy elcsapjam neki úgy rendesen. Mondjuk azért van...

Újpesten dolgozom és a Campona közelében lakok, szal a BKV-t legalább szezonra lecserélem a GSR-re, de ez mostantól minden nyáron így lesz, főleg hogy másfél óra helyett max fél óra az út a munkahelyre .

Minden GSR-es-nek jó motorozódást kívánok. Van errefelé tétényi GSR-es?


Üdv: W
Szia Laca!milyen a moci?megtett km?mi az a karcolás a jobb oldali dob fölött az idomon?
Szeva Rece!

A teherautóimnál legalább öt percet járatom a motort, még nyáron is! Télen van mikor tizet is!(legalábbis remélem, hogy a sofőröm is járatja, nem csak mondja...)
Nagyon fontos dolog, főleg ilyen rozzant Ivecóval, mint az enyém. Az új motornál más a helyzet. Kb. két percet jár, míg beöltözök(kabát összehúzása, sisak, kesztyű) aztán kezdődik az orgazmusközeli élmény!(ez persze csak GSR-re vonatkozik! )
Biztos baromi jó volt a koncert, egyik kedvenc bandám...
Üdv Nektek!


De nagyon jól néz ki a jobbszélső!!! (na nem a Beckhamre gondoltam! )
Úgy látom, lesz mire spórolni a későbbiekben is!(csak ne lenne ilyen kegyetlenül költséges a motorvisszaadás és új vétele!)
Köszi Steve a jótanácsokat, tapasztalatokat itt és telefonban is!!!