Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves Klán tagok!
A következő közös programra elhangzott két javaslat.
Július 22. Balaton körbemotorozás, vagy Szlovák túra.
Valamit reagáljatok a dologra, vagy dobjatok be más ötletet, időpontot!
Július 15. már ki van lőve, mert Abdulnak akkor van a munkahelyi erotic live show!
Érthetően nem akarja lemondani!
Szóval mi legyen????
Szia Napsugár!
Nem kell foglalkozni a sráccal!
Had játszon a kisgyerek...
Azért köszi!!!
Krisztián!

Te a cbf-eseket is kikezdted, és most a gsr-eseket is bántod??? Unatkozol????
Szia Hidi!
Ne aggódj, nem lesz itt semmi baj!
Mi tudjuk amit tudunk, ök meg nem tudják, hogy mi mit tudunk!!!
Egyébként tényleg kár, hogy nem voltál ott Almádiban!
Még márkatársad is akadt volna egy sárga Hornet személyében!
Na, mindegy talán majd legközelebb!
Szerintem neked kellene ajánlani valami jó kis motoros programot és a Klán testületileg levonul!
Fordítva mint tudjuk nem működik a dolog!
Ya a Suzuki végre közel 8 éves késéssel konkurens motort tudott állítani a fejidom nélküli Fazernek...
Én ennek örülök, széleseb a piac... De nekem fejidomos van....szóval végben még mindig a Fazer a nyerő a nakedeknél
Hú, ebből baj lesz....
He-he, milyen irigykedve néztétek a klassz FZ6-ost. Ezt a GSR-t hol nyertétek? Gondolom ingyen osztogatták..nem???
Laca!
Ja,aztán hallgathattuk volna a Levin kivül a HIDI kétségbe esettségét is,hogy leállt mert nem birta a felvonulást a HONDA!Lehet hogy Rece is ezért jött késöbb?! üdv KYKEE
Nem vérszívás volt itt, csak őszinteség! ugratjuk egymást, remélem mindenki így gondolja! )
A Yamaha tajvani.......egy kis indonéz beütéssel.....

Bezzeg a Suzukit szorgos ügyes japán kezek szerelték össze, okos fejek ötletei alapján....
Szevasztok!mára kidolgoztam magam,topicolni sem volt időm!megyek vasalni!lesz mit bepótolni az esős szombat miatt!
Ne szivjátok egymás vérét,nem szép dolog a motorosokat bántani!A Levi 600RR is befordult mikor behalt a felvonuláson a motorja!MADE IN CHINA felirat volt a logó alatt!persze hogy megállt! Yamaha felirat alatt mi van? üdv mindenkinek!
Így sem megy a Yamaha, gondolod a sörtől jobb lesz?
A sör a bátorságodat növeli, a moci ugyanolyan marad.....
Na, legalább egy sört, légyszi légyszi .......
Na, mit hallok!
Rece, te egy keréken közlekedsz autópályán???
Ezt lássa meg a rendőr!
A következő Klán összejövetelen felléphetsz mint streetfighter showman!!!
Fizetni sajnos nem tudunk!
Mindíg annál, aki épen ír
Az igazság mindíg odaát van

Miért nem képes belátni egy Yamahás az igazságot???????

Azért elismerem az egykerék szép volt a pályán Acerider!
Igen és a másik irányba haladtak
Jaj-jaj-jaj... dehogy álltak. Előzgették a kocsikat rendesen én pedig elhúztam mellettük. Annyi maradt ki a történetből, hogy utasokat is szállítottak, de bámultak rendesen!
De azt nem tetted hozzá, hogy az út szélén álltak
Tegnap este két Fazer-est megvicceltem, csodálkoztak, hogy elhúztam mellettük, aztán csak követtek, megelőzni meg sem próbáltak. A piros lámpánál meg felhajtották az állvédőt és bámulták a Suzukit!
Mint a villám, csak nem olyan cikk-cakkban, hanem olyan gyorsan
Az igazság az, hogy azon csodálkozunk, hogy ez a Yamaha hogy jött le a Balatonig, kész csoda!
Megzavart benneteket , hogy a tanktáskát hátra tettem mi?
Csak néztetek mint hal a szatyorban, mi ez a csoda MOTOR, hát ilyet is lehetne csinálni?
Azt sem tudtátok melyik az eleje, melyik a vége