Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha ismeritek, akkor bocs, de nekem teccik:

Száguldozik egy motoros az országúton, egyszer csak
nekicsapódik a
bukósisakjának egy veréb. A veréb elájul, a motoros meg
megsajnálja,
hazaviszi. Otthon beteszi egy kalitkába, ad neki egy kis
kenyeret, vizet,
és elmegy dolgozni. Kis ido múltán a veréb magához tér és
körbepillant,
rács, kenyér, víz...
- B meg! Megöltem a motorost!
Kösz szépen STEVE. Sokat fogsz nekem segíteni. hamarosan én is GSR tulaj leszek úgy hogy szelhetjük majd a kilómétereket.
immobiliser! hagy villogjon,legalább nem piszkálják a motort!
Szia HIDI!
nem kell uatasnak lenned,felőlem vezethetsz!ne hagyd ki! végre vezetnél egy motort! A MOTORT!DE KI MIRE GONDOL!? Mibe akarsz belerángatni? Semmi rossznak nem vagyok az elrontója! mondjuk az nem rossz?!
KYKEE
Szega Steve!
Nem magyarázkodom,mert nincs miért!gondoltam,hogy a HIDI elkisér,mert még úgy sem ült TANDEM GSRen! Meg félek is az erdőben! Ebben semmi kivetni való nincs!
Hidi,
tudod mi az?
autó, motor, ufó, autó, motr, ufó?



Körhinta
Itt is süt a nap, ill. nem, most mégis.... szóval változékony
hatra jöttem motorral, hááát elég zorkó volt a hőmérséklet
kb. 5-6 fok volt mindössze, az eső nem számít de a hideget nagyon utálom
Szia Hidi,

milyen az időjárás felétek, itt ép kisütött a nap.
de lehet, hogy csak ép sok gép szállt föl egymás után és szétnyomták a felhőket
Egyébként meg okozzon sok örömet a motorod laca !
Én nem mertem mondani az immobilizert , mert szőke nő is vagyok, meg karburátoros is...
mikor
Lehet hogy azért nincsenek harcok, mert akinek két kere van azok bírják egymást??? Mindegy hogy melyik gyárból gurult ki az a kerék, legyen az Japán vagy Olasz .......stb
És ez itt csak baráti élécelődés?

De ti mokor vesztek már motort??? /nem yamahát/
Egyébkéntmeg nagyon jól tudják, hogy semmi esélyük.
Látod egyre - másra veszik a "motorokat" de csak nem érnek utól minket yamahásokat
á, csak gondoltam ideböffentek valamit, h legyen legalább harc. manapság hiányoznak a régen megszokott vérre menő márka- és típusháborúk
Háj Lum,
köszi a segítséget
Bár fél kézzel is elbirok ezzel a gsr-es bagázzsal
Üdv Péter!
Én két helyet tudok mondani, ahol max. 20e-et mondtak 1000-es szervízre (le is vezették): Pardi (Váci út) illetve a Full-Gas (Budaörsi út). Ha viszed az olajat (3 liter), akkor még spórolhatsz egy kicsit, ők 3ezer fölött számolnak egy litert.
Időpontot szerintem találsz mindkettőnél, ha nem dolgozol vagy szabadsággal megoldod, mivel hétvégén nincs szervíz.
A Full-Gas-nál már meg lehet tekinteni a plexiket (40-50eFt közötti áron vesztegetik), illetve a Givi is gyárt már (azt 30eFt-ra saccolták). Már ha valaki nem olyan izmos, hogy tartósan bírja a 200-as tempót! Mint én...
tudjátok, ezeket az apróságokat a YAMAHÁnál már évek óta alkalmazzák, így mi már hozzá vagyunk szokva a ti számotokra újdonságot jelentő megoldásokhoz. meséljek az injektorról esetleg?
De az az érdekes hogy ennyire ismeri dolgokat, hogy működik a GSR. Szerintem titokban ilyenről álmodik, de még magának se meri bevallani a HIBÁS (Yamahás) döntését!
Szevasz Rece!
Indításgátló ügyben azt hiszem a te megoldásod a legpontosabb!
Nagyon szép teljesítmény egy Yamahástól!
Hi L200!
Este küldöm a teszteket!
Üdv
Steve
Szevasz Laca!
Örülök, hogy végre otthon a géped!!!! Sok millió balesetmentes kilómétert vele!!!
A villogó piros lámpa az indításgátlóé. Kb. 8-10 óra működés után nyugalmi állapotba (nem indítózol) kapcsol és nem villog, egészen addig míg újra be nem indítod a vasat. Az indításgátló funkció persze akkor is él, amikor éppen nem villog!
Benito!
Szintén Hollós adat: 1.898.000.-Ft
Ebben minden benne van! Semmit sem kell pluszban fizetned!
Én még kaptam 100e forint értékben motoros felszerelést ajándékba, amit én választhattam ki a boltban!
Szeva Péter!
Én csak a Hollóst ismerem. Ott 30e volt az 1000-es szervíz.