Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva Laca,
ezer grat a mocihoz
A villogó piros lámpa az immobilizer visszajelzője, ha 24 óra múlva sem kerül bele ismét a kulcs, akkor kialszik, hogy kímélje az aksit.
Egyébként állandóan villog, amíg nincs benne a kulcs.
Neeem, a kiterjesztéssel volt baj! bmp-ről jpg lett, így jó!
Jó éjt, vigyázz magadra!
...egy beszóláson - késő van
A férfi agy mérete , vagy másé , vagy a férfi és a női agy nem fért meg beszóláson ?
Túl nagy volt a méret valszeg!
Jó éjt, de csak megvan!!!
Na, erre aludjunk egyet! Jó éjt!
mit is Laca?
Nem megy a kép felrakása...
Ha már nők.....

Lehet, hogy ismeritek:
Hidi, tudod miért élnek a nők tovább?


Mert nincs feleségük!

Viccet félre téve, nem csak az asszon akarja de én is szeretek vele lenni, mert még friss a kapcsolatunk, csupén 12 éve vagyunk együtt, és az ujdonság ereje azárt még hat!
Jól beszélsz!

De én se magyarázkodok.....kussolok......hallgatok mint a sír.......így talán kapok ebédet.... másra úgysem számítok
Nekem a legjobb, nem kell magyarázkodnom a feleségem előtt...
Van ott azért vigyorgó pofa is...
Figyeld a freemailodat, megpróbálkozom a Superbike teszt elküldésével!
Csak egy pár tesztre lenne szügségem. Úgy néz ki hogy június elején meg tudom rendelni a motort úgy hogy nem soká csatlakozok hozátok. Előre is köszönöm a segítségeteket.
Reet, asszonynevelési tanácsért fordulj hozzán vagy Steve-hez bizalommal!

Nem vagyok rá büszke, de nálunk nincs választása......de hát tudja, milyen hülye vagyok!
(hogy megkapom a magamét a feministáktól, ajjaj!!!)
Szia!

A motor nagyon jó, de gondolom ezt már tudod!
A hangja is nagyon jó! Még sportkipuff nélkül is! Biztos lesz más kipuff rendszer is, a yoshi elég drága, én is csak a hitelbe való beépíthetőség miatt vettem rá! KP-t nem adtam volna érte ennyit.
Hali L200!!!!

Mire gondolsz? Mit küldjünk neked?
Steve-nek van egy csomo tesztje, biztosan szívesen elküldi.
Ha másra lenne szükséged, írd le és küldünk olyat amit kérsz. Csak pénzt ne kérj mert azt mindannyian motorra költöttük!!!
Nem igazán volt időm semmire(minden nap fix meló 17 és 19:30 között), 17:00-kor vettem át a gépet.
Vettem egy láncot lakattal(a harmadik volt, ami befért az ülés alá), más nem fér be, de nem is láttam semmit, csak az akksit.....de nem vagyok egy nagy ász.....úgyhogy lehet hogy ott van elbújva....ha más nem, akkor egy Yamaha mérnök bújt el, hogy lásson MOTORT is!
Hello GSR bajnokok. Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Most állok vásárlás előtt és nagyon tetszik a GSR 600. Nagyon szép műszregysége de amire igazán kíváncsi vagyok az a hangja lenne. Ugyan úgy gondolom nem érdekel mibe kerül de alá rakom a yoshimura rendszert de mivel kelet magyarországon lakom az itteni kereskedésekben nincs is ilyen motor csak rendelésre. Megköszönném ha tudnátok nekem küldeni valamit erről a mociról. Az email címem: vinczegyl200@freemail.hu