Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A GSR Klán vagyona jelenleg: 3.960.-Ft.
A következő összejövetelen elverjük!!!!
Nem semmi buli lesz!!!!
Aki még fényképezett és vannak jó képei (főként amin rajta vagyok) pl. Badlac! Az küldhetne emilben!
Had növeljem az egomat!
gsr.klan@freemail.hu
Előre is köszi!
Végül is azért mentem ,hogy lássatok egyszer egy MOTORt is, ha már nektek nem adatott meg
Na hát ezzel meg végkép nem dicsejkednék, hogy még ketten sem találtátok meg a Balatonfüred táblát
Egész Almádiig el kellett mennetek, hogy észrevegyétek szól a telefonod
Hú de szenyó voltam
Szevasz Rece!
Örülök, hogy eljöttél! Csak azt sajnálom, hogy ilyen képek készülhettek!
Miért nem egy GSR-t bámul mindenki???
Azért azt elfelejtetted megjegyezni, hogy 2 fős fogadóbizottság ment érted, hogy bevezessen a nagy Klán életbe!!!
Laca, ugyan váltsál már föl legközelebb hetedikbe ha utól akarsz érni, jó
Te Laca!
Nem volt szép tőled felfedni hogy milyen öreg f..sz vagyok! Most már mindegy. Legközelebb azért konspiratívabb legyél (vagy mi)!!!!
Szóval Abdullal, mint fűzabálók, ezek szerint bejövünk a nőknek! Nem is volt kérdés!!!
Figyelsz Hidi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kykee te ne figyelj!
Félre a rosszindulattal, köszi Steve, Kykee jók voltatok de az Abdulnak igaza van, hogy a csajok nélkül még talán mindíg ott vagyunk.
Vagy fizetés nélkül elhúzunk
Jó reggelt suzukisok!
Hát igen, a szervezés az óriási volt
Ahhoz képest, hogy melyik helyszin volt megbeszélve, az a cirka 25-30 km nem egy tétel.
Na de sebaj, egy yamahás elől nem lógtok meg, vagy nem éritek utol?
Szevasz YikeSS!
Látod nem az a lényg, hogy Klán tag vagy e vagy nem! Hanem az hogy közösen jókat motorozzunk!
Persze most már az isten sem mossa le rólad, hogy Klán tag vagy!!!
Bocsi...
Természetesen mindenkinek köszönöm a "szervezésre" vonatkozó elismerő szavait.
Igazából nem volt itt szervezés, maximum egyeztetés!
Ennyi munkát meg máskor is szívesen válallok, a nagyreményű Klánunk érdekében!!!
Szevasz Laca!
Jó az a 187 4.-ben de megy az még többet is! Mivel én vasárnap délután jöttem haza verőfényes napsütésben, az autópályán kicsit kikormoltam a gépem, kb. 13.000-es fordulaton 6.-ban 230. Úgy 1 percet mentem ebben a tempóban, mert "kicsit" fújt a szél! Szerintem 240-et még elmegy! Nagyon össze kell húzni magát az embernek, ebben a tempóben, mert könnyű a motor és ha bele-bele kap az emberbe a szél akkor problémásabb egyenesen haladni. A motor futóműve amúgy hibátlan, a legkissebb kormány szitálás sincs, csak ne legyen szeles az idő.
Laca! Ti 100-asok előnyben vagytok, mert veleték még szeles időben is stabil marad a motor!!!!!!!!!!!!
Szevasztok Klán tagok!
Örülök, hogy mindenki ott volt Almádiban, aki a topikot látogatja és GSR-je van + még persze a Rece is!
Bevallom erre azért nem számítottam, főleg az időjárás miatt!
Azt hiszem a 100%-os részvételi arány mindennél többet mond a Klán szellemről!!!!!
Az időjárás ellenére én is nagyon jól éreztem magam, és gondolom lesz folytatás!
Hogy mikor és hol, azt kitaláljuk közösen!
Mi is tulestunk ma a mosason, rettenetesen nezett ki :)
Nekem is sikerült tisztába tenni a kicsit.

Ma kihasználtam a jó időt és mentem egy kört cca 200 km.
Igy bőven a "bejáratáson " túl vagyunk és valóban 14 500 fordulatnál leszabályoz és kéri a harmadikat!

Szóval rendesen emelgeti az elejét az tény!
A képeket köszi.

Laca a 200 akkor nemsokára bekövetkezik!
Csak óvatosan !
Ma tisztába tettem.Nem kis meló volt.Az eredmény magáért beszél!
GYÖNYÖRŰ LETT ISMÉT.
ÉN is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hogyne Tibi, hisz ismersz! De mindenkiben ott motoszkál a kisördög......

Imádom ezt a motort!!!
Steve-nek egy jó hír:két fiatal lány (15) is megnézte a fotókat, és kijelentették: Te max. 35 éves vagy, de inkább közelebb a 30-hoz! Amikor felvilágosítottam őket, hogy milyen vén (f.....) vagy, egy világ omlott össze bennük.....

Tetszett nekik Abdul is!
Laca,csak ÓVATOSAN!!!
Ma végre megcibálhattam egy kicsit a gázkart, mivel elhagytam az 1600 km-t.
Nagyon jól megy......4.-be 187-ig húztam, tovább nem mertem, valószínűleg nem is fogom. Kész életveszély ez a motor.....
Hogy hol és mikor lesz, az rajtatok múlik, én követlek Titeket, akárhova mentek!
Szeva, láthattál ott, a közelben lakom!
Sziasztok!

A következő összejövetel mikor és hol lesz, legyen?
Szia Hidi!

Igen, ott láttuk, a baráti körböl volt valakié.