Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ülés alatt nézted már a gépkönyvet?
Ja ha kiveszem a kulcsot, akkor villog, valószínü hogy az az elekrtonyos inditásgátló, egyfajta lopásvédelem.
Én kaptam gépkönyvet, de csak inglist, meg minden olyan nyelvet amit nem igazán értek
Mennék én veletek szombaton, de anya cirkuszol, vagy most vagy jövöhéten, el kell döntenem, a klánalapítás szerintem fontosabb!!!
Én is arra gondoltam, de megerősítést kérnék, nem vagyok 100%-ig biztos!
Nálad is villog?
Szia reet!

A yoshimura csak júniusban érkezik M.országra Az első ezer alatt amúgysem lehetne, a többit majd kibírom.....

Hát már hogyne motoroznék!!! Steve-vel megyünk le Kunmadarasra, Szolnoknál Tybee is csatlakozik! Gyere Te is!
Ma kilenckor értem haza, holnap is egész nap munka, de ha van egy kis időm, egyből "lelövöm" és rakom fel!
A rendszámom: UHR-109 még jó hogy nem URH.....

Te sem kaptál gépkönyvet?
Az nem az immobiliser visszajelzője?
Grat a vashoz Laca!!!! Sok balaesetmentes és élvezetes kilómétert!!!!
Hogy szól a Yoshimura???
Kiváncsi lennék rá. A gyári dobnak sincs rossz hangja de annak...............
Ha hétvégén motorozol, dobj egy üzit a topikba összefuthatnánk, mer marha kiváncsi vok!
Ja és csinálnál róla képet, és feltöltenéd ide a topikba???
Előre is köszi!
Énekem itt meg ált a tudomány.
Ezt is abból tudtam (az az gondoltam) mert a havernak ilyen a kicsikéje.
Azaz, de akkor is villogott, mikor nem volt kormányzáron!
Ha egy kis piros lámpa benne egy fekete (kalapáccsal)?
Az, akkor az a kormány zár visszajelzése 8aszem)
Köszi a válasz, bár nem sokat tudtál segíteni.

Nagyon jó a nicked!
Szia Benito!

Köszi a gratot, remélem én is mihamarabb megtehetem Feléd!
A moci ára mindenhol 1.898ezer, a Hollósnál megkaptam ajándékba az üzembehelyezést(regadó, átírás, vizsga, kötelező, rendszám stb. ez kb. 70-80 ezer) ezt mindenki megkapja! (az utánam érkező már csak ezt kapta!)
Nekem még a yoshimura 230ezres árából leengedtek 40ezret(ezt eredetileg ruházatra kaptam) + ártatlan megjegyzésemre, hogy miért nem gyári felszerelés a bukógomba, azt is megkaptam ajándékba!
Így a vége 2.088 ezer, ami öt évre havi 41 ezer, + a kezdő befizetés 250 ezer.
Azt a villogó lámpát én is láttam egy gsr-en sztem nem lehet baj hogyha a rodeo ride tesztmotorjaként állt ott!!
Egyébként nem akarok hülyeséget mondaani de az nem lehet riasztó????????????
Sziasztok!

Most már biztos, hogy hatalmas vigyorral a pofámon fogok aludni.....meg holnap egész nap így fogok járkálni.....
Hatalmas bánatom, hogy holnap reggel 4-től este 8-ig dolgozom......bár lehet, hogy egy félórára hazaugrok napközben.....
Nagyon jó a gép, és még mit tudhat 10000 fölött......
Nem tudom, baj-e, én 7000-ig pörgettem, itt 130-at tud. Na ezt ki is használtam! Fenomenális!
Egy kicsit ciki a kérdés, de gépkönyvet nem kaptam(nincs még): villog egy piros lámpa akkor is, mikor lekapcsoltam mindent + kormányzár, kulcs kivéve! Talán az immobiliser, és ez így jó? Segítsetek légyszi!
Sziasztok!

Itt van jópár kipufogó a GSRhez
Üdv!

Elsősorban Lacának grat a motorhoz! Biztos jól szelel a Yoshimura
Az érdekelne engem, hogy mindennel együtt (vételár, regadó, forgalomba helyezés... nem tudom mi van még) mennyiben áll meg a moci?
A vételár Harmatinál 1.898, csak nem tudom ebben mi vagyon benne?
Nincs baj a Hornetes topiccal, de nem szeretek magamban beszélgetni , bár többnyire egyetértünk... Egyébként ebben sem igen találsz meg .

Köszi kykee a meghívást a négyszögletű kerek erdőbe, de én nem vagyok egy utastípus.
Sziasztok!

Biztos volt már róla szó, de már 780 hozzászólás van, és nem találtam itt keresőt, ezért újra megkérdezném: hol a legolcsóbb az 1000-es szerviz? Mennyivel előtte kell bejelentkezni? Lehet, hogy én is belerakok 600-800 km-t az első hétvégén (Bécs van tervbe véve, ha nem esik az eső), ezért nem kizárt, hogy nekem is lépnem kell, Laca nyomdokában...

Üdv,
P.P.
Szia Hidi!
Megnéztem a Hornetes topikot. Egy árva hozzászólást nem találtam tőled!
Bezzeg a GSR-es topikban...
Ennyire szeretsz minket???
Vagy csak eltévedtél???
Szevasz Laca!
Na végre!!! Itt a nagy nap!
Aztán csak óvatosan hazafelé!!!
Kykee!
Tudja az asszony, hogy Te itt a Hidit fűzöd???
Ez a tükör rezgéses téma pedig annyira komolytalan, hogy ne foglalkozzunk vele!
Dobista!
A bejáratás alatt, amig 6500-nál nem pörgettem jobban a gépet (ez 6.-ban 110 km/h) addig valóban kijött a 4,5 l/100 km. Tehát aki így használja agépet az tud takarékoskodni!
Csak egy baj van. 7-8000 fölött kezdődik az élet és 10000 felett jön az orgazmus (igaz Rece!!!). Szóval minnél inkább élvezni akarod a motor adta lehetőségeket, annál többet fog fogysztani. Forszírozott menetben, pl. autópályán 11000-es fordulat környékén pedig tuti, hogy megvan a 10 literes fogyasztás!
Megnyugtatlak azonban, hogy ez minden nagy fordulatú motor esetében így fest!
Az origón olvastam nemrég egy tesztet, ahol sportautók és luxus terepjárok fogyasztását tesztelték végsebességen. Az átlag 35 és 45 l között fogyasztott százon, de a Porsche terepjárója 66 l-t evett.
Jó, mi?
Tehát a végkövetkeztetés: az élvezkedés mindig többletkiadással jár (lásd: nők)!!!!
Rece!
A kitűzőn van csipesz is meg biztosítótű is!
Ez Klános kitűző!!!
Szeva Reve!
Bocs" de én úgy emlékeztem, hogy nem tudsz jönni.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ilyen áldozatot nem kívánhatunk tőled, hogy lemond az Zegerszegi bulit!
Akóóó, most mi van???
Sziasztok GSR tulajok!holnap ismét topic!KYKEE