Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja az alapitogyulesen volt sarga hornet is... egy haverome.
Ivecoslaca múlthéten láttalak lacházán az ivecoval
Hol , az alapítógyűlésen ?
Köszi!
Szia Hidi!

Volt egy sárga Hornet is.
Szia Pityusz!

Ez az a link
Akkor lövésem sincs......egy puskagolyóm van, a GSR...
Nincs itt konkrét dolog....én csak a tényeket közlöm "elfogulatlanul"
Arra ahol a kunmadáron készült képek vannak.... (amiket nem Tybee készített)
Bocsi - elnézést, konkrétan melyikre is gondolsz ?
Nem a tudáson fog múlni a vereséged, hanem a GSR technikai fölényéből adódóan.....
Kedves Laca!

Bánom is rendesen , s csak azért nem tudtam részt venni a gyűlésteken, mert összevont szemöldökkel és rettenthetetlen szorgalommal szlalomoztam, meg köröztem a Hungaroringen, hogy ne az én elégtelen teljesítményemen múljon a GSR-eken aratott győzelmem !
Nem arra gondoltam...:)
az 1281-es hsz-ban!
Szia SP-s Pityusz!

Az itt feliratra kattints, az elvisz a képekhez!
Tybee!

Nem tralálom azt a képtárat amit mondtál....
Van link esetleg? :)
Szia Hidi!

Bánhatod, hogy nem voltál, jó buli volt! Még a Hondádat is elviseltük volna......

Ez a Rece nem rossz srác, de az ízlése......katasztrófális!!!

Az egész úton hazafelé azon gondolkodám, hogyan tudnám elkerülni Rece barátom oly csúnya, gyűlölt farát!(ezt a motor farára értem!) Komolyan, az a látvány egy terrorista akció volt a jó izlésre mérve!
Egyébként azért nem előztem meg, mert nem akartam harmadikba váltani!
Hehe, nagyon fárasztó ez a motorozás......
A meccsen én is elaludtam, arra sem emlékszem, a TV mikor lett kikapcsolva, a napi 6-7 órával ellentétben 11 órát aludtam mély kómában......(a másfél éves kisfiam "szöszmötölésére" sem ébredtem fel......-szöszmötölés=80 decibelnyi hangorkán fényjelenségekkel(felhúzott redőny) kísérve + a hasamon landoló kb. 10 matchbox.....)

Tybee! Jók a képek, köszi! Túl sokszor van rajta nem odaillő tárgy(valami őskövület motorfélének látszik... )
Nem rossz duma!

Tisztetlt GSR Klán!

Fogadjátok ezúton gratulációimat a megalakulásotokhoz, a képeket nézve és az esőt leszámítva biztos jó buli lehetett!
Nekem is már 1100 km van a motoromban, ebből tegnap sikerült 350-et beletenni, ugyanis egésznap motoroztam ( mert jól esett ).
upsz itt
Sziasztok, Jó reggelt mindenkinek!

A tegnapi napon készült képek megtekinthetőek [L=http://kep.tar.hu/gsr-600/50301611#2]--itt
Szép jó reggelt mindenkinek!
Én is hazaértem szerencsésen, tegnap csak arra volt erőm, hogy áztassam magam a forró kádban és bealudjak a meccs alatt... Legközelebb esőcucc vagy egy készlet nadrág/alsógatya nélkül sehova!
Acerider, ha jól emlékszem 130-as tempót beszéltünk meg hazafelé, de valahogy csak a 150 kerekedett ki nálad mindig. Már ebben is csalnak a Yamahások, nemcsak a fordulatszámban?
Mindenképpen hatalmas köszönet Steve-nek és Kykee-nak, hogy összehozta a társaságot, Lacának az életmentő teáért és a legfontosabbról mindenki megfeledkezett: külön köszönet a lányoknak, nélkülük még mindig ott állnák fizetésre készen!
Sziasztok!


Van ott 2is ami "belóg" ..:))))
Gratulálok a "klán"-hoz...

üdv.Pityusz (az SP-s) :)
Szia Tibi!

Felrakod a képeket, vagy lemotorozzak érte Szolnokig???

Badlac! Jó a kép, de a jobb szélén belóg valami, aminek nagyon nem kéne....

Motorozzatok, jó idő van!