Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

OK Rece!
Kipuff ügyben megnyugodtam!
Azért ne keseredj el, a következő helikopterre szerkesztett kipufogód már biztosan nem fogja akadályozni a repülésben a szerkezetet!!!
Helló Sir Dody papa!
Itt a család barátja! volt szereteben bőven részem főleg Rocky részéről! Aznap még tekeregtem hajnali egyig!A hétvégén ha ráérsz gurulhatnánk ismét valamerre!mit szólsz hozzá??
Motoros időt mondanak a 7végére!
szasz dody bátyó,
persze hogy én voltam, azt hittem az összes politikus benne ül
Eko lákko ricardo!
Képletesen irtam,ez nem a te inged ne vedd magadra!
Csak arra próbáltam utalni,hogy ha jön egy vörös nagymellű cicababa a topicra irogatni,akkor maradjon meg a keret téma!persze,mindenki megy az ösztönei után!
De ha valaki,meg visszutasitást kap akkor ellenszenv alakul ki és már nem fog irogatni,vagy csak ritkán!
Májusban még teljesen más lendülete volt ennek a forumnak!nézd csak vissza.........
üdv kykee
Szerintem Te nyomtad le egy válról indítható szarsággal !
Ismerem a fajtádat !
Isten nem ver bottal !
Csaó:
Dody
na képzeld el magad ettől harminc méterre, amikor még vergődik a betonyon és minden röpköd szana meg szét, miután megállt meg elkezdett füstölni, azt vártam, hogy mikor robban föl hmm
[L=http://index.hu/politika/bulvar/lezuh0925/] na itt az első hír a balestről, nem teljesen igaz, de nem lehetett ott mindenki egyszerre ugye?
steve gond van, merta kipufogót kicsi darabikra szétvágtam, a kykee meg azt mondta, hogy így neki sem kell, most mi a fene lesz?

na ne ijedj meg, semmit nem volt még időm tenni vele a kykee legnagyobb bánatára
én ezt a politikát választottam, hogy egyszerűen figyelmen kívül hagytam azokat a hozzászólásokat, amelyekre nem láttam értelmét válaszolni, de sajnos ezek szerint ez nem elég, mert valaki mindig fölveszi a kesztyűt, hát ez van
Fikázás folyik a GSR fórumban, hanyatlik a topic?!
Nem, baj, majd beérjük a hozzászólások számát a Fazer topikkal... Úgy egy-két éven belül...

Viccet félretéve, miért nem hanyagoljátok a renitenseket? Ha nem szóltok hozzájuk, egy idő után elhúznak.
Sziasztok!

Végigolvastam a topicot, kicsit lehidaltam, hogy mostanában sok emberre rájár a rúd. Azt vettem észre, hogy mostanában mindenki feszült és ingerült. Talán nem véletlen..., de most ebbe nem mennék bele.
Rece:Elgondolkodnék a helyedben, lehet hogy szintetikus mágnes vagy és vonzódsz a talajhoz, ill. a repülő tárgyakat is levonzod az égből.
badlac:Sajnálom, ami történt veled. Remélem, mihamarabb rendbejössz és a motorod is.
Dr.Recemura!
Esetleg ha nem vártál volna ennyi ideig az őszinte véleményeddel a topic hanyatlása iránt,ami a béka fara felé közelit akkor,most nem irtál volna ilyet!Maradj csak itt közöttünk!Hiddel nekem is tele a t.köm a politikával,Larion vs Napsugár mérközéssel!De a véleményedre akkor is szükségünk van,mert te már huszonpáréve motorozol!
Hali kykee!

kóddal kapcsolatban: nekem még nincsen motorom és még páran vagyunk így.
Tavaszig ne szóljak hozzá?
Badlac!
Örülök,hogy nem esett bajod!Remélem mihamarabb helyre áll a lelkivilágod és a GSRed!Bár nekem a renoválás után biztos nem kellene és túl adnék rajta!Az sajnos már nem lesz a régi!Remélem maradéktalanul kijössz a dologból!
Jó napot,jó húzkodást!
Dr.Recemura úr!Igen valóban igazad van nem kellene eltérni az alapoktól!Valóban be kellene fejezni ezen a topicon a háborúskodást!Annak idején mikor ez a topic elindult,szinte csak a motorokról és a vele kapcsolatos élményekről volt szó!Aztán szépen jött be más téma,de a elviselhető vicces ércelődésekkel!Aztán szépen kezdett hígulni a dolog,ezzel enyhítve a topic tisztaságát!Majd egy két idegen "hozzászólása"mely A témakört lényegesen elkerülte,vagy át ment ócsárolásba!Jó lenne ha meg lehetne oldani,hogy akinek van motorja az egy kóddal tudna csak feljönni a fórumra!Ezzel szűrve egyes személyeknek a hozzászólásait ami nem ehhez a témához kapcsolódik!így nem lenne nézeteltérésből származó háboruskodás sem!
Larionnal már én is találkoztam,majd leállitom!De megjegyzem valahol igaza van ez GSR 600 fórum és nem lovebox.hu Lehet ezzel csak azt akarta elérni,hogy visszatisztúljon a topoic!ki tudja??
én azt nem mondtam, hogy hibás vagy
bár...
vannak azok a misztikus dolgok... kykee pl tud térerőt adni és venni...
lehet, hogy meg vagy áldva valamilyen természetfeletti, földöntúli adottsággal
soha nem néztél még x-atkákat?
Hogyne... biztos demonstráltál, és kockakővel ledobtad a helikoptert!
Szevasz Rece!
Köszönöm meg vagyok. Bár a hétvégén 2 métert sem mentem a motorommal és ez némi kedvetlenségre ad okot , főleg mivel isteni volt az idő.
Szombaton esküvőn voltam , és mivel én voltam a menyasszonyi autó sofőrje még csak innom sem lehetett . Vasárnap meg családi program volt műsoron.
Igazán bevallhattad volna, hogy a helikopteres gyereknek is gyártottál egy RECEMURÁT, csak ezek szerint nem jött be…
A kipufogómat remélem még nem vágtad szét!!?? Ezt csak akkor tedd meg ha Kykee tesó isten uccse otthagyja az övét, és még az idén lebonyolódik az átalakítás!!
Jövőre év elején szükségem lesz a gyári dobra, ja és a további kipufogó átalakításról is lemondtam, esetleges motorcsere miatt.
azon kívül, hogy pont ott voltam semmi közöm az egészhez
na de nem én sérültem meg, hanem a repülőtárgy,
most mééé én vagyok a hibás ezéé is?
látod, már nem kell kölcsönkérned a különböző földi- és légi járműveket, hogy majdnem megsérülj
bár csalánba nem üt a ménkő