Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, igyekszem.

Egyik barátom (a balek ) lecserélte a fazerét egy új GSXR750-esre, és ha megyünk valahová, csak hogy ne legyen neki olyan jó , szólítom a motorját szutyokinak. Vihog rajta mindig.

Nem értem Lacus fiút, nem húztam én le a Banditot???
Ez is igaz, hogy nem szabadna a "tilosba" engedni.
Bár azért finomabban is szabályozhatna. Milyen lett volna a te eseted pl. vizes úton?
Autóknál a leszabályozás (dadogás) másképp érzékelhető.
Nekem új volt a kifejezés...
Nem tudom miért így csinálták. De egyébként miért jó, hogy ha belemehet a pirosba? Ahol árt neki, az előtt szabályozzon le, de addig meg ne legyen piros. Nekem ez természetes.
Tudom, mit értettél dadogáson....
Furcsa, hogy pont a piros határra lötték be a leszabályozás kezdetét....
Tuljadonképen akkor nem is kellett volna tovább skálázni a műszert.
Igen, leszabályoz. Aztán kb. 13500-tól újra újra húz és 14000-en megint leszabályoz. Ezt hívja kykee dadogásnak!
Nem is enged pirosba? Leszabályoz pont 14.000 -nél?
Valóban, a leszabályozásnak nem szabadna motorfék hatást keltenie....
Egyértelműen akkor csúszott meg, amikor 3-ban leszabályzott 14000 fordulaton, és az megfogta a kereket. De szerintem azért ezt nem szabadna csinálnia.
Lehetett valami az uton és azért csúszhatott meg?
Esetleg annyira erős a masina, hogy a harmadikba kapcsoláskor is (ami leszabályzáson nem kis fordulatszám) dobná a farát?
Persze ha kanyarba kissé döntve volt a motor, akkor nagyobb esély van a megcsúszásra....
Igen, egyértelműen kicsúszott a motor fara (én úgy éreztem nagyon, de lehet hogy csak úgy éreztem). Mindenesetre alig tudtam megfogni.

A másik hiba miatt aggódom, ha még a következő tankolás után is előfordul, akkor viszem szervizbe!
Szia PP!

Hogy érted azt, hogy repült a motor fara érzetre? Megcsúszott?
A másik hibád érdekes....
Néhány napja hallottam, hogy egy fél ismerősnek (az én ismerősőm ismerőse) a GSR-jében computert kellett cserélni. Bár nem tudom pontosam milyen hiba miatt.
Szerintem a nálad előforduló megállások még nem biztos, hogy komoly hiba miatt lehetnek.
Ha többször ismételi, szerintem gurulj be vele szervizbe, hátha valamit ki tudnak olvasni az agyából....
Jó estét emberek!
Itt ma mindenki irogatott? És motorozni csak én voltam???
[
b]kykee[/b]: Te szakértő vagy a dadogtatásban, ezért egy kérdés: éppen előztem, egy nagyon-nagyon-nagyon enyhe ívű kanyarban, ami belefér kettes, időben gyors váltás, majd hármas dadogásig húztam, és az első dadogásnál vagy fél métert repült a motor fara (legalábbis érzetre). Az infarktusos szívem ott kellett hagynom pihenni. Neked is szokott ilyet csinálni? Egyébként nem tudom miért, de nekem mostanában csúszkál a motorom (a klán túra óta többször is megcsúsztam kanyarból kijövet)

A másik: képzeljétek el, ma kettesben vettem egy kanyart nem is túl gyorsan, és egyszercsak leállt a motor! Nem volt veszélyes szitu, de mégis. Az én GSR-em ilyet ne csináljon! Még egyszer előfordult egy lámpánál reggel, hogy leáált, azóta nem. Szar benzint tankolhattam? Vagy mi?
Szia Laca!

Örülök hogy eredeti szándékot megvalósult !!!

Az a jó a hangosan zenél én is azt szeretem!
Rece akkor csodát tett ! Gratulálok!

Dody
Jól beszélsz Lacus! Egy B-King - Gixxer - Intruder 1800 nekem is elfoglalhatná a garázsomat!
Ja és Krisztiánfz6, grat az adatlapért és a képekért! Nem semmi!
Szia!

Rendkívül jól választottál! Nem fogy csalódni! Főleg az ezres szervíz után! A Klántagság első feltétele: az első hétvégén bele rakni az első ezret......

Ha csatlakozni akarsz a túrákhoz, vagy bármilyen kérdésed van, figyeld a fórumot, és szólj közbe!

Üdv: Laca
Doki!

Az a hosszú combú szőke leányka az asztal tetején még jobban mutat!
Krisztian korrektul megmondta a véleményét. És még csak le sem húzta a Suzukikat! Már csak az a kérdés, miféle indíttatásból tette! Ha úgy volt vele, hogy ez a GSR-Klán egy nagyon jó banda, ezeknek elmondhatja a véleményét (legyen jó vagy rossz), nem "lövik" le érte, és amúgy is minél többet írkálok ide, mert jó csávók és mert elmegyek velük túrázni, stb.....akkor semmi baj, sőt! Írjon minél többet! De ha úgy volt vele, hogy beszólók a szutyok szutyukisoknak, mert jó dolog és élvezem utána a marakodást, akkor :

(szerintem az első verzió az igaz, és ha nem lakna annyira messze, akkor már személyesen ismernénk őt és a rissz-rossz Yamamicsodáját..... )
Szevasztok villanymotorosok!

Ma meglátogattam töröttszárnyú sufnituningos Rece-bátyót, és ő végrehajtott egy kis műtétet. Kioperálta a szűkítést a yoshiból! A változás leírhatatlan! Nagggggggggggggggyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó hangja lett! Ez maga a mennyország! Mintha egy basszus kórus ÜVÖLTENE a seggem alatt........Fenomenális! Már csak azt nem értem, miért nem csináltuk ezt meg már 3 hónapja???
Ez a nagybetűs HANG!
Szia Kykee!

Ma jót motoroztunk azt megmondom !
Az idő is fantasztikus volt !
Majd ráismétlünk még.
Egyébként egy Klán túrát jövőre kell ide szrveznünk !
Persze ha a csapat is akarja majd !

Kanyar azért akad ezen a részen is és az út sem szarbb mint máshol!
A táj viszont számomra csodálatos !

Üdv:
Dody
Szia Stevee !

Ez nagyon durva gép !

Nekem bejön ! Sugárzik belőle az erő a dominencia!
Aki azt mondja hogy ez nem az nem azt az irégység vezérli! Közben csöpög a nyála érte !!!

Kiváncsi vagyok az árra !

De hát ez már gyilkos az ember kezében!
A GSR is izonyúan tud menni akkor ez mire van kapacítálva ????

Talán a hangja is rendben lesz!
GSR nek kicsit halk a zenéje !

Akor várjunk türelemmmer hísz vam miért !
Jó hétvégét!
Dody
Öreg !

Húzzál már el a p...a!

Nincs jobb dolgod???
Mennék már motorozni nem itt neked írogatni !

Na tűnés má !!!
Hát igen !!

Megfigyeltem Neki valóban mindig igaza van!
Na meg fasza csávó az tény!
Alaptalan rágalom és gennyes vádaskodás!
Kék sarokban Larion6 , a piros sarokban Napsugár!gong.....
Igaz lehet,hogy szerelmes belém a Napsugár!DÚrva kezdet után egy mézes folytatás!
Nehezen telnek a napjaid mióta "megismertél"?Kivácsi vagyok,hogy milyen képet kapnék tőled ha mondjuk én is megsérülnék?
Hali SpinDr!

Gratulálok a vashoz.
Jó döntés volt azt megmondom!

A felvételedet Steve apó rendezi majd ha komoly a szándék !
Az idevezető út az bezzeg göröngyös ! Elöször is igazolvány kéretik kitölteni !!
Másodsorban Kykee tesó elkezdi szervezni a beavatásodat!
Nem bonyolult ja és "nem fog fájni"!!!
Na jó ! Kicsit, mint az adóemelések!

Na egyelőre ennyi! Csatlakozom megyek motorozni!

Üdv:
Dody