Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, és nincs jövőre 1000-es GSR!
Helyette van 1300-as B-King!!! Vagy 1300-as GSR???
Ez nagyon dúrva!!!
Lehet gyűjteni a pénzt!!!
A fotó valami pályanapon történhetett, ha megnézitek látszik hogy slick gumi van rajta!
Hajrá Kykee, húzzad neki!!!
Szerbusztok!
Nem világos nekem,hogy egy jelentős sebessgénél,kedves és fontos személy testi épségénél,a motorkerékpár és anyagi vonzatánál,hogy a tarka f@szba lehet fontosabb egy "szegény fácán" !!!???megjegyzést ideírni???Szerintem Napsugár,neked komoly problámák lehetnek az agytekervényeidben!
Már ha nem egyenes!Bár kezdem feltételezni,és hogy 3cmer hosszú!Ide hallom ahogy kotyog!Napsugár Te a múltkorában ki voltál bukva mikor a Hunyadiddal történt valami!Nos akkor ezen alkalommal felteszem a kérdést,hogy neked,hogy tetszett volna ha valaki azt mondja:-szegény Juliska néni megijedt a csattanáskor!
Biztos lerugtam volna a monitoromat Lacus helyében!
Üdv mindenkinek
Köszi az infokat: sajna koncepciórajzokban már nem hiszek: megjártam már velük (ld. új Fazer - NA, NEM KÖPKÖDNI! ).

Egyébként jellemző: 10:40-kor megkérdeztem, 10:46-kor fenn volt a cikk a B-Kingről. Most már csak a megérzés időkorlátját kell kitolni, és megyek lottózni...
Üdv TeeJay!
Egyenlőre ennyi van az 1000-es GSR ről!
Hogy valójában is ilyen lessz e, az majd kiderül...
TeeJay!

Lesz literes kiszerelés, de tudomásom szerint csak jövőre.
Sziasztok GSResek!

Nektek van valami infotok, lesz literes GSR?
Szevasz Laca!
Jó hely ez a paksi krimó!!!
Igényeimnek megfelel!
A jó hangulat meg amúgy is garantált!!
Szevasz Syrus6!
Üdvözöllek a GSR Klán köreiben!
Természetesen szeretettel várunk a paksi túrára. A részletekről majd itt értesülhetsz a topikon.
Ha gondolod az elérhetőség miatt (úgy mint a többiek) add meg a mobil számod és a civil neved az alábbi e-mail címre: gsr.klan@freemail.hu
Üdv
Steve
Itt a fórumon lehet majd többet tudni,h lessz találkozó stb...?Paks az jó lenne, mert majdnem minden nap ott vagyok!Bízom benne,h csatlakozni tudok!!!
üdv!
De viszont strandpapucsban van! Hoppá!
Ott castrol R4et tettek bele, mostMotorex TopSpeed 15W50-et.
Más: a motoros nem lehet kykee, mert nincs a kezében mobil!
Szia P.P.!

Köszi! A rosszabb olaj elbizonytalanított. Lehet, hogy majd mégsem variálok, és maradok az eddigieknél. Az a párezer forint már nem számít.
Szia Laca!
Kérted, hogy számoljak be a tapasztalatokról:
szóval azok jók. Ua. mint amit White (ha jól emlékszem) írt. 20800 Ft volt, vagy másfél órát bütyköltek vele. Bemenni ugyan nem lehetett, de az ajtóból lehetett nézelődni (kb 2 méter).
Az is igaz, hogy sokkal roszabb olajat tettek bele, mint a Harmatinál (kb. árban a fele), bár természetesen ez is bele való. Azt mondta a szaki, hogy ezzel jobb lesz a váltó is. Na ezt nem értettem miért is, de ha ő mondta....
Szia Dody!

Látom felismerted kykeet. Pedig nagyon elmaszkírozta magát........de nem jött be........

Ha jó a buli, a pénz nem számit! Amúgy is, a pénz nem boldogít! (de ha nincs, nem boldogulsz....)
megmindtam= ?????

Bocsika !
Szia Laca!

Én megmindtam hogy nem egy RAMADA HOTEL !
Viszont DoC magasra tette a lécet és halügyben nagyon nagyon ajánlott hely!
Na má most én többször kipróbáltam és igazszivvel ajánlom mindenkinek aki szereti !
Aztán a csülök főve az még k..va finom, ha szereti valaki esetleg! Én véletlenül igen!

Persze ha Tolnára is van kedvetek akkor ott a Telena Hotelban tudok fasza kaját rendezni ha ez a hely nem megfelelő! Neked csupán egy szavadba meg kurva de kurva sok pénzedbe kerül a végén igy is meg úgy is !

Bennem bízhatsz! Én legalább őszinte vagyok !

A képen a Kykee a motoros úgye ha jól látom ??

Hy
Dody
Csak hogy könnyítsem a hangulatot a csúnya politika után!
Szép jó estét!

Ma elmotoroztam Paksra, megszemléltem az éttermet! Íme a képek:
1. a balatoni (kykee + tarka "bronzbarnára" sülve) csapat érkezése
2. a szakácsunk
3-4. a pincérek
5. a biztonsági őr






(az indexről vannak a képek)


Szia Dody!
Megleptél! Szívesen meghallgatom a véleményed gazdasági kérdésekben, ha egyszer elmondod.
És hát hogy én hova húzok...Mostanában (az elmúlt 2-4 évben) leginkább sehova, egyformán hiteltelen nekem a nagypolitika minden szereplője. Most ez van, ők lettek megválasztva. Ha 4 év múlva jön a másik oldal, hát jöjjön. Amit viszont nem szeretek, az az agresszió.
A tőzsdei mozgásokról: szerintem nem Gy.F. személye lenne, ami váltás esetén a legnagyobb gondot okozná a gazdaságban, hanem a váltás miatt elvesző idő. Ezért is gondolom, hogy több lenne ez mint 3 napos csoda...
Szia Péter !

1982 től vagyok ezen a területen,
Egyébként tőzsdei ismeretek és egyebek az 1997 től gyűlnek!
Van némi tapasztalatom és rálátásom:
Szivesen megosztom veled én is !
Kis csapatom augusztusban 1. 3 milliárd ft ot gyüjtött amit jó részt a kamatadónak köszönhetünk!
Ne értsd félre nem más mint az ügyfeleink ennyit biztak ránk azért hogy mentesüljenek a kamatadó alól.

Persze az év során ez a szám azért ennek többszöröse csak az augusztus kicsit kiugró volt !
Na azért azt még elárulom hogy ezen csapat közel nyolcvaezer szerződést ápol folyamatosan.

Na má most ennyi ügyfél bizalmát nehéz hozzáértés nélkül fenntartani hozzútávon !

Viszont azt érszem hogy Te kivel szinpatitálsz és természetesen Te is biztosan hogy én kivel!

Ha visszatekintesz a BUX index elmúlt tíz évére akkor láthatod hogy egy két miniszter csere mennyire rázta meg a tőkepiacot!
Fecó sem okozna hidd el nagy traumát!
Véleményem az hogy három napos csoda volna ha elhúzna !

Neked is akko jó szurkolást!

Egy tény viszont amivel Te sem tudsz vitatkozni: amit adóba pluszként majd elfizetünk azt a pénzt már nem tudjuk a tőzsdére vinni !

Csaó:
Dody
Hali !

Üdv a fedélzeten !

Igazolvány kéretik kitölteni !

Csaó:
Dody
Szia Tesókám !

Megvetted a purhabos verdát ??

Vezetés? persze csupán ösztönösen!

Jó az ajánlat ,de én kihagyom nincs rá időm. Na meg csóró vagyok.

Ma volt időm nfelülni a gépre.
Te az enyém 175 nél nem megy többet 3. ban! Mi a baj????

Na figyelj 8000 km környékén most először mostam le a láncot . Például erre Ti beszéltetek rá Bélával.

Hali:
Dody
Hi all!

Fogd rá a nyuszira, ivecoslaca!