Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Doc! Minden szavad igaz!!
Az a Te szegénységi bizonyitványodra utal, ahogyan belém kötöttél, minden ok nélkül.
Ez nem kritika...ez belekötés!
Oksi!
Hellósztok mindenkinek!
Tegnaptól én is GSR tulajdonos vagyok és a kereskedésben emlitették ezt a fórumot!
Ha majd lesz egy pár kérdésem,remélem száimthatok rátok,mert ti már időelönyben vagytok!
Nem tudom,hogy jól informáltak,hogy ezen az oldalon jött létre a GSR KLUB?Szeretném megkérdezni,hogy lehetek e klubtag?
Előre is köszönöm!Jó motorozást sziasztok!Megyek és teszek egy pár kört a kedvencel,kiváncsi vagyok nagyon hogy milyen!Remélem a formához illően megy!
Lacus!
Most már tudom oviban miért kombánj volt a jeled! Vazze a múltamról ilyen 3/3-as titkot kiadni Bezzeg én senkinek nem árultam el rólad hogy még ma sem ritka hogy szédülsz a betonon
Jaja, azok a kedves óvodai emlékek!
Én arra emlékszek, hogy a Doc már akkor is nagy huncut volt, kavicsokat dugott a fenekébe, hogy a többi fiúnak fájjon a fütyije! Ó de szép, ártatlan évek voltak azok... Én már akkor sem voltam normális, kétszer is buktam játékból!
Jaj te buta. Igazad van, nem én mondom meg hogy mi szép mi nem, mert ez izlés kérdése, de tudod, csak véleményt nyílvánítottam, ha tetszik, ha nem. És akkor is kár volt kivenni a Banditból azt a szép léghűtéses blokkot. Ez a motor így volt egyedi, szép.
Nem is tudok addig elszámolni úgyhogy tuti nem tudtam megígérni ennyiszer
Sajnálatos hogy nem gurultok idáig mert lehet Kykee tesó is a ménes közé csap és csatlakozik de mi Lacussal tuti hallét falunk (ezredjére? ) ma délben
Jól mutatna pedig az aszalunknál egy "hosszúcombú szőke leányka"
Én is hosszúcombú szőke leányka vagyok , csak egy kicsit érettebb kategóriában! A motorra való meghívást nagyon köszönöm,élni is fogok a lehetőséggel,amint erre jársz,ahogy már ezerszer (? ) megígérted!
Vagy én menjek?
Ma tervezünk egy hosszabb gurulást,de asszem szeged és környéke nem esik bele az útvonaltervbe.
Ancsa
Ha szeretnél GSR nyergébe pattanni elég ha nekünk szólsz és nem csak álom lesz számodra és még fotókat is készíthetünk számodra erről az eseményről! Akkor nem kell majd ilyen kis csinos hosszúcombú kívánatos fiatal cicababának füllentened magad hanem lehetsz aki vagy
A kék GSR tuti menne a szemed színéhez
Ezért kár kiadni szerintem ennyi pénzt! Nem egyszerűbb és főleg olcsóbb lett volna ha a gyári (biztos hozzá nem értő mérnökök által) beletervezettnek kitöröd egy fogát és már kész is a 14 fogas.
Kykee!
Ha már Jockey barátoméknál jársz mond neki lécci hogy amit ígért whiskey veled elküldhetné!
A Duna másik oldalán ez a kalap alakú sisak rendszeresített védelmi eszköz a legújabb KRESZ szerint? Szép tiszta a vizorod egy bogarat sem látni rajta jobban megnézve viszont mintha a bal felső egyesen mászna valami
Mi van veled? Hogy vagy tesó?
Gyönyörű ez az új izomgép! Talán a B-King a maga brutalitásával nyersességével egyedibb de mikor majd rápattanunk az új GSR-re azt úgy sem látjuk és szerintem egész más érzékszerveinkre fog amúgy is hatni ha elkezd dörmögni ez a vasállat!
Halidéj Dody!

Azért szoktam alvásra is pazarolni időt A GP időmérőt persze ma is néztem és holnap majd a versenyt is fogom. Sajnos nem a pole környékéről rajtolnak a Suzukik de a verseny hosszú és bármi is megtörténhet. Akár még egy dobogó is újra!
Mi megyünk ma a szép emlékét frissíteni a hallének és persze a Klángyűlésnek Majd emelem kanalam a tiszteletedre
Paksot kihagyni nem szeretném! De nem szeretet kérdése lesz hogy hogyan is alakul majd
Ha a szegedi gyűlésből és a falatozásból többek akaratával egyezően hagyományt szeretnél teremteni örömmel támogatom és ígérem a szervezést Lacussal legalább ezen a szinvonalon tartjuk!
Larion6!
A véleményét itt bárki bármiről elmondhatja! De! Nem kellene az érveidet ilyen kemény szavakkal és jelzőkkel fűszerezned a tolerancia jegyében Mert ugye megkaphatod (tudható mire alapozva? ) hogy csak a jelzőid kemények és hosszabbak is leírva mint amit kompenzálsz velük
Emlékezz csak vissza hogy Napsugi igencsak empatikus jellem hisz ReceApó regenerálódási folyamatát egy keringésjavító képpel magáról segítette például Biztos vagyok benne ha Lacust éri valami hasonló akkor nem a madárkán hanem először rajta segít a legnagyobb odaadással hisz óvó nő De mivel Lacus tudott ide írni a madár meg azóta se egy mél se egy SMS így természetes hogy miatta fogta el az aggodalom! De az is lehet csak a gasztronómus szólalt meg benne
Nekem is vannak óvodai emlékeim különben. Amit meg is osztok veled. Réges-régen egy messzi-messzi óvodába járt sok lányka és fiú. Na most a sok lány közül én egynek húzkodtam a copfját és az óvónők azt mondták erre hogy gyerekszerelem.
Na most te nem ezt teszed hogy rendszeresen meghúzod Napsugár?
Szia Lacus !

Egyetértek veled !
Napsugár vizes poló Larion meg virsli!

Azt meglátod hogy még a végén összejönnek!!!!
Általában az ilyen ellentétekből szokott érdekes kapcsolat kialakulni!

Azért ez a Larion érdekes figura. Nem hülye gyerek/Csaj?/

Igen lehet hogy egy hölgy! Akkor viszont napsugi jelzői a nemiszervével kaőcsolatosan nem OK!

Szivesen szponzorálnám az Ő talélkozásukat!

Na szóval a madarakkal tessék azért vigyázni a fácánoknak elég a 10-es sörét! Fölösleges ezres vassal adni nekik !

Szép napot !
Dody
Szia Doc !

Vazze Te nem alszol soha ???
Holnap hajnalban GP akkor megint nem alszol gondolom.
Itt a mai nap ránkszabadult látod nem kell menni a capitál city be ! Lehet motorozni mert az idő Nekünk kedvez.
Halászlé még mindig a szép emlékeim egyike maradt! Ezért itt most javaslom hogy hagyományteremtő módon ezt minden évben megkel ismételni! Na ? Ja nem kérdés akkor az a kérdés hogy hányszor!

Paksot ütemezed ??? Na azért nem kihagyni mert akkor robbantok ám!!!
Üdv:
Dody
Jaja, amúgy is minek veszekedni, mikor verekedni is lehet??
Tessék elintézni a vitát valami kultúrált formában, pl. sö-virsli vagy vizespóló verseny!
Laca, én már látom hogy te leszel az első akinek ilyen lesz!!!
Ez persze nem baj, a nagy testnek meg kell adni ami jár neki...
De komolyan nagyon tetszik nekem is, nagy tapsot érdemel a Suzuki az utóbbi fejlesztésekert, pl. Intruder 1800, GSR600, új gixxerek, B-King stb... Nagyon faszányos kis motorok, szívem szerint vennék vagy 3-4 gépet a garázsomba!
Ezzel a "jópofa" szutyoki-s dumával el lehet húzni ám a jahamahás fórumokba innen, az meg hogy mi szép és mi nem, teljesen szubjektív dolog, nem te mondod meg... Nekem tetszik a vízhűtéses Bandit, meg hidd el egy csomó más embernek is, különben nem csinálták volna meg.
Napsugár, te meg vegyél egy bukósisakot, és akkor viszünk magunkkal a túrákra! Lariont meg hagyd, majd ha tesz fel valódi képet magáról, vagy eljön a túrára, akkor dumálhat! Rólad már láttunk 1-2 olyan képet, ami valamit letesz az asztalra!!
Fácánok!
A Lacus tőlem elindult és bősz muslincaraj kísérte Ha valami elintézni valótok van vele vagy velem akkor ma dél-egy körül a csárdában intézzük el és tuti úgy végzitek mint múltkor Csak most nem IvecosLaca levesében hanem Lacuséban Bár én asszem hallét eszem ahogy Dody is szereti módra
Mindenkinek élményekben gazdag kellemes hétvégét kívánok meg még egy üveg sört


Egyetértek
Akkor Te vegyél 8-as fogaskereket!
Ááááááááááááááááááááááá gyerekek, nem kéne már!!! Bármennyire élvezem, akkor se!
Napsugár!
Hát ezt a pár sort amit írtál,nem tudom hova tenni!Azt mondtad,hogy nem bántassz senkit,akkor velem miért kivételezel?Nem mondtam ilyeneket hogy húzz el innen.....stb!Azzal,hogy a nemiszervemre utalsz egy ország szeme láttára,abba már bele sem gondoltál,hogy eme hölgy társaid akik ezen oldalon is megjelenhetnek, érzéseket kelthetsz fel bennük?!Ez nem ide való és egy óvónő ne beszéljen igy a nagy nyílvánosság elött!Ez szegénységi bizonyitványra utal!Honnan veszed,hogy nincs motorom?Azért,mert megmondom amit akarok,és úgy ahogy akarom,az nem jelenit azt,hogy rossz ember vagyok!
Neked viszont nincsen motorod és mégis itt vagy!Néha belöksz egy két sort és várod,hogy ki hogy reagál rá!Ha óvónő vagy akkor tudsz az emberek nyelvén beszélni és az adott társasághoz alkalmazkodni!nemde bár?Most éppen TE bántottál meg engem azért,mert ami a szívemen az a számon!
Ez csak egy álltalam felállitott nézet és teória volt!Látom csak a dicsőitő szavakat fogadod el,a kritikát viszont meg nehezen vagy egyáltalán nem viseled jól!
Ettől függetlenűl szép éjszakát!
Szeretkezz ne háborúzz!