Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló SIR Dody papa!
Hiddel el lehet meglepödnél,hogy még mennyi mindent nem tudsz a motorozásról!És én sem!nem mindegy,hogy tudatos vagy tudattalanúl motorozol!
Köszönöm a lehetőséget,de szart nem szeretnék vezetni,jó nekem a GSRem!Ő legalább nem hisztizik,ha rosszúl veszek egy kanyart!
Tudok én hazudni,de nem rendesen éppen ezért nem is teszem,csak épp amennyire a szükség kivánja!
A Tamcsi nem emlitett semmit a tegnap estéről?????Arra motoroztam felétek és a háztól nem messze megpillantottam,majd leálltunk dumálni!Ez elég későig kitartott ,gondoltam már nem zavarlak téged,igy elindultam haza!





....gyakorlok,gyakorlok,bammeg!
üdv kykee
Jó napot,jó húzkodást allbody!
Steve tesó,ismét sikerült szert tenned egy új szóra:CÁLPONTgratula! Lassan már mehetünk a nyomdába kinyomtatni GSR KLÁN szleng szótárát
Energia??? Ha a GSR KLÁN arra fog rádióaktivizálodni,azt Paks nem felejti el!most nem lehetne,mert eléggé leszívott az éjszaka!?
Kicsi a motor? Nem te vagy túl magas??? Szerintem nem szabad a motorok súlypontján változtatni semmilyen eszközzel, mert látjuk ugye Hidi szomorú példáját, ( Ö "megültette a gépet) ezáltal rövidebb lett a rugóút, tehát nem nyeli rengesen az út hibáit... hasonló illetve forditott a helyzet, ha te megnöveled az ülésmagasságot... megasra kerül a súlypont, és nem lesz kanyarstabilitás.... szval inkább húzd összébb a lábaid és már minden oké!
Ja csak ezért vagyok ilyen okos, mert hétfőn voltam motorosbiztonságtechnikai képzésen!
Sziasztok!
Hétfőn voltam a H.Ringen a vezetéstechnikai tanf.mon!Ott beszélgettünk,és emlitettétek,h itt megtalállak titeket! Kék GSR600 Kistarcsán lakom !Ha lenne valami megmozdulás szivesen csatlakoznék!
Üdv mindenkinek!
Vagy a gatyába valami szivacs!
igen én tudom, hogy lehet megnövelni az ülésmagasságot.
kispárna + gumipók, ha nem elég, akkor nagypárna
nem hallottál még a recemura kipufogókról?
én ismerem a forrást.
ölég olcsóér kijön a dolog
Szevasz Laca, köszi a választ a yosit én is néztem, csak nekem túl drága :(
Még két kérdésem lenne: tudja valaki, hogy hány fogas az első lánckerék (15-ös vagy 16-os), illetve van valakinek tippe arra, hogy hogyan lehetne megnövelni az ülésmagasságot (esetleg utángyártott darab), mert nekem túl alacsony?!

üdv mindenkinek
Attila
Úgy látom az október 14.-ei dátum eddig mindenkinek jó!
Egyenlőre a cálpont is marad Paks!
Szerintem szükségünk is lesz egy kis energia feltöltésre!!
Jó reggelt mindenkinek!
Na, látom tombol a politika!
Akkor én mentem is…
Jó reggelt mindenkinek!
Dody: nem tudom mióta foglalkozol a részvény és devizapiaccal, én elég régóta. Nem értek egyet Veled!
Engem a jelenlegi helyzet politikai vonala tulajdonképpen nem is érdekel, csak a gazdasági vonala. Az elemzőknek nem hiszek régóta, a média a -döntéseim befolyásolása szempontjából- gyakorlatilag nem érdekel (márcsak azért se, mert nem a magyarok mozgatják a magyar tőzsdei és deviza folyamatokat, hanem a külföldi nagybefektetők, akik szintén nem a TV2, a Hír Tv vagy a Népszabadság alapján tájékozódnak.)
Szóval a saját pénzemet meg még a saját -ilyen vagy olyan- politikai nézeteimért sem érdemes kockára tennem, ezért én a legrealistább fejemmel is úgy gondolom, hogy a magyar gazdaság még rosszabb passzba kerülne mindennemű kormánycserével, arról meg ne is beszéljünk, hogy milyen negatív hatásai lennének ha az ellenzék alakíthatna kormányt. Erre sok érvem van, szívesen elmondom a kövtkező guruláson, de nem akarom ezekkel teleírni ezt a fórumot, hiszen ez a motorokról szól!

Hogy erről is írjak: egyenlőre a 14-e jónak tűnik, és a célpont nekem mindegy, lehet Paks is!
Jó reggelt!
Péter ez igaz de csak részben !

Tudod ez úgy van hogy átmenetileg lehet hogy esne az árfolyam és a tőzsdei forgalom viszont nagyon rövid időn belűl megnyugodna a piac és megfordulna a folyamat. A fejlődés pedig igazi dinamikát kapna. Egyébként ezeket a folyamatokat egyáltalán nem szabad pár nap tükrében megitélni.
Ja a média az teszi a dolgát ami most van az balos lefizetett gazdasági elemzők módszeres agymosása a nép felé! Bevett gyakorlata a ..... Természetesen ez az én véleményem.

Szép napot!
Dody:
a tőzsde most nem a jelen helyzet miatt esik.
a forint gyengülése is várható volt már a múlt héten is, én pl. akkor vettem fel pozíciót.
A jelenlegi helyzet -beleértve a zavargásokat is- pillanatnyilag még csak kismértékben befolyásolja a helyzetet.
Az igazi esés és forintgyengülés Gy. F. lemondása/leváltása esetén következne be.
Szia Mindenki !

Na nem azé csak úgy mutatom hogy ezis a pakliban van, sajnos!
Pl: ezért kellene gyorsan elhúzni! Tudom neveltetéséből eredően nem teszi meg ezt a gesztust könnyen!

Szerdán délután 5 és 6 óra között zuhanni kezdett a forint értéke a devizapiacon a magyar adósságállomány leminősítésének hírére. Az euró árfolyama hirtelen 2 forinttal 275,50 forintra nőtt. A részvényárak is nagyot estek a nap folyamán.

Sasolom a frissssss és zajos hireket!

Egyébként Ti is a téren vagytok???
Egyedül vagyok a topicon!
Szia Tesókám !

Ez szuper!!!
Markó fog fizetni ha jól értem!

Tesókám 30 eft ért kétszer körbemotorozom kis hazámat!
Azt akkora rutinra teszek szert hogy úgy vezetek ,majd hogy elmehetnék akár miniszterelnöknek is !
Állítólak a Népszabadságban a Hiller már feladta az álláshírdetést toborozza barátunk utódját!

Téged nem érdekel a dolog??? De komolyan kérdezem ám ????

Áh nem jó az ötletem ,mert Te nem tudsz rendesen hazudni!!! Sajnálom!

Tessék gyakorolni,gyakorolni b....meg !

Dody
Szia Lacus !

Ha nem tudnád még a fácán vadászai szezonja nem érkezett el!
Pár hetet már várhattál volna igazán !

Na jó elárulom a szarvasbikákat már lehet elejteni! Viszont kérlek azokat hagyd ki, mert az irányjelződet tönkreteszik!

Lényeg hogy nem lett Neked bajod!!

Egyetértek a szaros fácánt nem szabad megenni !
Tudod Laca az más! Neki Doc elintézte hogy jól mossák le az ő madarát mielött megette!

Csak okosan kérem No 110 km/h! Max: 90 Km/ha!!

Hali!
Dody
Szia Doc !

Szerintem érdemes volna meglátogatni a helye!
Merre azt ez az őszinte etterem?

Paks már előzetesen egyeztetve.
Halászlé sok belsőséggel és utánna laza csülök tormával!
Na benevezel? Ott a helyed.

Stevee apó már elkezdte szervezni okt 14 körülre szerveződik.

Flekóról va híred???
Még van pulzusa???

CsaÓ:
Dody
Laca!
Akkor előtte kaptad volna a desszertet és már a húsig el sem jutottál volna mert mint láttuk pár gömb fagyi is kifog rajtad
Szia Doki!

Most hogy mondod, gyanus volt a dolog...... de ettől függetlenül életem egyik legjobb kajálása volt! Még jó, hogy nem bölényhúst kértem, azt hogy oldották volna meg?
Halidéj Laca!
Most már tudod hogy került a levesdbe a fácán szombaton
De hidd el nekem sokkal nehezebb dolgom volt mint Lacusnak mire sikerült annyi halat elütni a Tiszában amennyit elfogyasztott a Klán!
Szevasz Attila, üdv a topicon!

Nekem yoshimura van fenn. 230ezer az ára, de nem ér annyit. Persze hangja azért van, de ki kéne venni a szűkítőt, hogy jobb legyen. A menetteljesítmény romlott (szerintem) már kétszer vittem állításra, de nem az igazi. Valószínűleg power commandert kéne belerakni + fékpadi mérések és beállítások sorozata kellenne, ami alsó hangos is 50ezer......

Láttam a hétvégén Leo Vince kipuffos GSR-t, jobb hangja volt, mint az enyémnek, és csak 120ezer. Gyártanak még Bódisék, van valami spanyol, van Sebring.....van választék bőven.

Sok szerencsét hozzá!
Szevasz Lacus!

Hoppszli! Mik történnek, Lacus! Azért ha alacsonyan repülő Iveco jön feléd, azt próbáld elkerülni!!! Szerencsére nem lett komolyabb bajod! A mocit sajnálom, de az is jól megúszta. Én a hétvégi túrán fácánlevest kajoltam, szóltál volna, adtam volna belőle.......

Bizony legyen áldott az a jóember aki ilyen remek nedűvel ajándékozott meg!
Meg merted már nézni a rakétádat alaposabban?
Nem, nem vittem haza Egyrészt sajnáltam szegényt (még rángatózott mikor visszamentem), másrészt nem is nyújtott igazán étvágygerjesztő látványt ott a betonon, sárosan + véresen...
Ja, meg nem is tudtam volna hova rakni, a hátizsákomba nem rakok be ilyen gusztustalanságot
Doc, a Metaxa megvolt azért az ijedtségre, áldom a nevét akitől kaptam...
Szegény fácán
Lagalább haza vitted és megetted???Biztosan finomat lehet belőle főzni!
Nem semmi.........
Jobbulást neked meg a vasnak.
Legalább hazavitted megfőzni??