Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lacus!
Szerencse a szerencsétlenségben hogy úgy tűnik sem benned sem a vasban nem jelentős és főleg nem maradandó kár keletkezett!
Dobj be egy Metaxat és ragadj valami tisztítószert hogy kiderüljön mi rejlik a felcsapódott sár alatt.. remélhetőleg a sértetlen idom és majd ennek örömére is dobj be még egy Metaxa
A hétvégi fácánlevesre meg majd kiugrom hozzátok!
Szia Lacus!
Örülök, hogy ennyivel megúsztad!
Szerintem 200-nál sem estél volna, de lehet, hogy akkor a térdednek annyi!
Sziasztok!
Akármennyire is vigyáztam, sikerült egy kis kárt okozni a mociban
Nem én voltam a hibás, hanem egy szerencsétlen kis fácánka, amelyik sikeresen szembejött velem. Pillanat alatt történt, megijedni sem volt időm... A motor ment simán tovább, meg sem rezdült, szóval legalább esés nem lett belőle. A térdemet találta el leginkább, az sajgott egy kicsit, meg talán csak az indexet verte szét. Tiszta dzsuva a motor, le kéne mosni hogy megnyugodhassak, mást nem karcolt össze a madárka.
Ja, és kb. 110-zel mentem egy olyan úton, ahol amúgy 200 körül szoktam, vadi új egyenes út csak esett az eső.
Motoros társak és GSR tulajok!
Markó Pisti barátom vezetésével,vezetéstechnikai tréning lesz az Euróringen,melynek értéke 30.000.-huf !!!!!!!!!Az képzés időtartama 4óra!Biztonságos városi vezetéstechnika ismeretek elsajátitása!Ami kimaradt a H.ringen azt itt be lesz pótolva!
Aki szívesen eljönne egy ilyen képzésre az bejelentkezhet a 06/88-566-270 Markó Istvánnál aki bővebb infórmáciokkal is szolgál ezzel kapcsolatossan!NE HAGYJÁTOK KI!
Eddigi jelentkezők száma:
1.kykee
Ezt akarod megvenni???
Ha a csaj is benne van a 300-as vételárban akkor jó bolt!!
Dody papa!
Emlékszel erre???szombat reggel indulás szegedre és begurult a csodamobil!
helló-halló gsr fivérek!
Bocs kykee,hogy így elfutottam,de fontos a dolgom ami akadt.meg amúgy a 13:45 az nem 14:15!!!
Eladtad azt a Sorry-Erikszont???
Na maj beszílünk még biztosan!
Adidas!
Furmány fogyjon le!!!!!
Szevasztok, sportkipuf ügyben milyen tapasztalataitok vannak, árak, típusok?

üdv,
Attila
Ancsa
Ha elintézed hogy idén novemberben legyen a karácsony akkor én biztosan első sorból nézném az erotyúksót! Mert hát ugyi decemberben már mindnnaposak leszünk nyitvatartásilag. Egyetértek Kykeevel hogy blúz az ne legyen a jányokon és legalább egy promóciós DVD-t hátha hoz róluk az angyalka
Az ötlet pedig remek és a résztveők biztosan remekül fogják érezni egymást.
Kykee The Böszme!
A zsiványokat ide szokták csukni Rúzsa Sándor mellé úgyhogy majd viszek be neked a rumosnarancs meg a tequilásdinnye mellett pálinkáshúslevest és sütök cipóba körömreszelőt
A véred azért nem hallgat a jó szóra mert nincs füle
Még az egyik motorodat sem láttuk
Aha... és mi az a nagy zöld ami az orrodból lóg?
Vettem egy másik motort a GSR mellé,hogy kicsit száguldozhassak is!
Hello!
Nos akkor felfedem magam sokak nagy örömére!
Don Doc!
Mindig is zsivány voltam és leszek is!Nekem egy fletókohóció ne mondja meg hogy mit csináljak mikor folyamatosan kacsáztak a pofámba és még le is panelproliztak,mintha egy böszmepolgár lennék!
Született még egy hungarikum:FLETÓ! csak egy kicsit negatív
Ilyen a vérem nem tehetek róla,mert sohasem hallgattam az intő szóra!
Jó napot,jó húzkodást,jó rombolást!
Szia Ancsika!Köszönöm az invitálást,de nem szeretem a blues zenét,de az erotyúk shót an(n)ál inkább!
Nem tudom,hogy hogy alakul még addig,de lehet róla szó!akkor egyfüst alatt meg is tartanám a születésnapomat!Szereintem elötte 2 héttel kérdezd ezt meg újra és akkor pontossan megmondom hogy megyek avagy nem!Szállást akarsz nekünk intézni?? Nem bújhatunk oda páran GSResek az ágyadba??? Pusziesőt kaphatsz itt is de a többieket kiidegelem vele!
Múlt héten az Abdulnak küldtem tapsvihart és kérésemre megszámolta!de tévedett és kezdhette elölről!
no, hát végigolvastam a személyeskedő, kioktató "üzeneteket"

no comment

az útvonalterv csak egy ötlet volt, semmi több...
az biztos, hogy ha az idő engedi, inkább motorozok...főleg, ha olyan lesz az ősz, mint tavaly
word dokumentum nem másolható ide ?????????????????????????????
Reggelre egy erős fekte...
Drága Kykee!
Nagyon köszönöm a pusziesőt amit a tl-re küldtél!
Egy kérdésem hozzád,Dochoz,Stevehez,és a többi gsr-eshez akiket érdekel:
3. éve rendezek Blues Company koncertet TÉLEN ,egy kis erotic showal fűszerezve,általában motoros karácsony címmel,hogy drága jó motorostársaink téli csendespihenőjét kicsit feldobjam.Szeretnélek megínvitálni benneteket .Az idén az időpont december 16.-a lesz (szombat),már ledumáltam Blöróval.
A belépő,mert azt muszály szedni, mivel a zenekart ki kell fizetnem, nagyon csekély összeg lesz.
Ha érdekel benneteket ,akkor kérek majd visszajelzést,hogy szállást tudjak intézni nektek.Ja és a megjelenés tökösebbeknek 2 méteres hó esetén MOTORRAL, , a többieknek autóval!
Kykee!
Nem szaaabaaad! Csúnya csürhecsőcselék közé keveredhetel ám bizony! Nem is tudom miért vannak az utcákon Mikor dübörög a magyar puma és lendületben az ország amit megcsináltak és négy év múlva jobban élünk mikor gyűjtjük a vasat és a fémet mint például a munkás vasöklöt aminek intésére a prolik egyesülnek a Csonka-Magyarországban. Szóval maradj csak otthon ahogy dávidibifetokuncemaci kérte
Dody Bátyám!
Szerintem ide is érdemes lenne elugrani egy jót kajálni nem?
Doc!
Igyekszem mindig frissiben lenni,unalmas a múltal foglalkozni,kivétel,ha nosztalgiázól!!
Igazad van,de inkább tartanám magam egy csendes őrült rohamhoz,mert már rohadtúl b@ssza csőröm,hogy mindenhol ezekről a patkányférgekről van szó és aki ma bejött a boltba attól is ezt hallom,hogy igy a feltó,meg úgy a fletó!tiszta hülye aki nem normális!
Minden a legnagyobb rendben nálam,de már idegesitő ez a monoton kaki!vagy csinálunk valamit,de akkor rendesen,vagy dugó!vagy megint várjunk még 50 ÉVET,ha most nem történik semmi!
Fletó!Na most már rám lehet verni a lázadást és csücsülök egy ötöst!
Jóccakát all!
castrol Act-evo 4T Bike 10W-40 ez jó a vasba szerintetek ?????????? vagy inkább ez : castrol R4 Superbike SAE 10W-50 !?
Kykee!
Látom aktualizáltad az adatlapodat
Pont azt beszéltük hogy mi békés birkák leszünk és nem veszünk részt semmiben vagy én emléxem rosszul?