Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet a közönség segítségét kérni? Mert én nem találtam meg a képek közt lévő különbséget.
PAKS , mikor lesz ?
Jaja, én sem merek már írni ide, mert a végén megkapom a "moderátoroktól" a magamét
Azt észrevettétek hogy akinek GSR-je van az nem hisztizik?

Dody bátyám, én olvasom továbbra is hozzászólásaidat, hátha ragad rám egy kicsi a tapasztalataidból!

Na de lépjünk túl ezen a témán, én azt mondom hogy ami nem érdekel, azt nem olvasom el és kész.

Paksi túra minket érdekel, ha nem lesz esős idő akkor úgy gondolom menni fogunk! Steve valami útvonal-tervet prezentálj légyszi, hogy mire számíthatunk!

Jó húzgálást!
Én speciel a béka segge alatt!
Hi Doc !

Kampánycsendeljünk má nem !

Amikor GSR el mentem hozzád hallét enni! / Mert én mentem, mert én megérdemlem !/.
Na figyelj az egy jó nap volt és a nap koronájának ékköve az általad szervezett hallé volt !/GSR!!!/

Szóval akkor Paksra tetszik jelentkezni vagy majd elseje után fog kiderülni ???

Stevee majd úgy is összeírja a jelentkezőket !

Egyébként nem attól jó valami hogy megmondjuk a másiknak hogy mit szeretnék hanem okosan tesz érte!
Pl: lelövi a célszemélyt, vagy bedob új témát amira ráharapnak a többiek. Meg a f....z tudja!
Tudod én" teszem a dolgom "!

Jó legyél ne egyél mert már Napsuginak nem fogsz tetszeni Te sem !

Tényleg a többiek hol vannak,? Attól hogy nem írnak valóban nem változik a szinvonal se így se úgy !

Dody

Dody
Dody!
Vigyázz magadra mert már az is gyanús hogy túl soxor dícsérted a szögedi hallét a GSR betűszó említése nélkül

Mindenki!
Szerintem nem fejlesztőmérnöki szakmai fórum ez hogy másról szó se eshessék.
A béke jegyében nem hiszem hogy ha valaki csak beugrik fikázni a SUZUKI márkát azt jópofaságnak kellene tekinteni és egymás térdét csapkodva heherészni.
Mint ahogy helikoptert is ritkán lövünk föld-levegő rakétával de ha történetesen ilyet tennénk megoszthatjuk egymással még ha nem is politikus ül benne. Pár hozzászólás után úgy is lecseng és akit nem érdekel átugorja.
Nem kellene hogy az önkéntes moderátor több legyen mint a topikba írók létszáma SZERINTEM és az sem követelmény hogy motorja legyen SZERINTEM. Ha valaki motorja harcképtelen vagy maga a motoros többé nem pattanhat nyeregbe akkor kizárjuk magunk közül?
Ha valaki nem sértő, bántó szándékkal ír ide bármit főleg nem túlzásokba esve miért ne tegye? A ritka esetektől eltekintve mikor valaki önmagával topikol az érdektelen témák hamar kirostálódnak de előre nem lehet tudni mi az ami senkit nem érdekel csak a téma felvetőjét. Legyen az szakmai vagy épp OFF-nak tűnő hozzászólás.
Ez az én véleményem. Lehet a macskaköveket kifeszejteni az útburklatból!
Sziasztok.

Kösz Laca az ajánlatot de kihagynám az összesimulást, bár ha nő lennél és derékban kissé vékonyabb . A mai délelőtt a kárfelmérőnél telt a délután, pedig a renoválással, aminek eredménye képen a motor közlekedésre alkalmas, hála egy ezermesternek . Szerdán viszem szervizbe, ott kapok árajánlatot a javításra, és onnan indul, ha szerencsém van, a -csak- másfél hónapos biztosítási procedúra . Azért holnap már motorral megyek dolgozni mégha "kissé" karcos is. Még így törötten is istennő, majd megszépül újra . A lényeget ti írtátok le a technika javítható... Nekem meg semmi bajom
Kösz mindenkinek.

Badlac
Tisztelt Rece !

Ez durva volt ám azé má !
Gyorsítottba fognak Téged is megrendszabályozni!

Ha pedig kiderül hogy hazudtál akkor meg vége az összes karierednek az tutkó !
Egyébként politikárol Neked én nem írok többet ne aggódjál, ezt majd Docal rendezem!

Azért kicsit örülök hogy nem talált el az a fránya rotor Téged !

Ha van még abból a rakettából akkor egy db nekem is kellene! Szülinapi bulin kilőném vagy szilveszterkor ha addig nem jár le a szavatossága !

Kezed rendben van?

Csaó:
Dody
Szia Ricardó !

Teljesen bölcs gondolatok egyetértek!

Hali:
Dody
Szia Kykee!

Hajnali egyik?,?
Aztán miért nem volt patronod?
Éjjel másravaló nem?

Elköltöztél az új helyre? Milyen?

Vasárnap voltam Nyirádon super moto versenyvolt. Aztán Devecser Zánka Badacsony / halzabálás!!/ azt haza.
Szerintem is valamit összehozhatunk majd csak az idő legyen megfelelő! Mondjuk nekem a vasárnap az családi programra van beállitva de szombat még bármi lehet!

18
Tényleg hajtasz Napsugira?
Jó döntés!
Nem lesz könnyű menet!

Csaó:
Dody
Szia Mindenki !

Látom tele a töke mindenkinek a politikával!
Na jó bevallom az enyém se kevésbé!
Viszont azt nem tudom elfogadni hogy ami meghatározza a jövőmet azzal ne foglalkozzak!
Ha visszatekintetek akkor speciel én 3 hónapja nem írogattam ide ilyeneket! Na miért ?
Mert központilag nem tekintettek Hülyének!!!

Egyébként tiszteletbe fogom tartani az igényeteket és nem untatlak benneteket majd!
Írok Fletónak a blogjába, az rutinos úgysem olvassa el!

Viszont kérném ideírni hogy mit szabad a jövőben fölvetni ezen helyen mert utálom hogy mást zavar amit csinálok !

Egyébként a Paksot ha megtartjuk akkor valami jelentkezésformát elkellene kezdeni.
Vagy majd lesz valahogy ?

A jövőben kizárólag címezve írom a hozzászólásaimat, ezek után ha más is elolvassa ám tegye de kérem a szemrehányásait ne nekem címezze !

Üdv nektek!
Dody
SZia!

Nemá, most írtam. Ne vedd magadra
Hali Laca!

Igazságod van!
De Kykee sem beszélt hülyeséget, valóban nem szó szerint értette. Állandó téma a GSR, de nem lehet mindig beszélni róla, még ha megszállott az ember, akkor sem, mert egyszercsak elfogyna a mondanivaló. Ezért jó dolog, ha néha meg lehet beszélni a mindennapok gondjait, problémáit, örömeit. Anélkül, hogy akárki mást akarva-akaratlanul megbántsunk.
Szeressük egymást gyerekek
Kedves Kykee!

Neked úgy tűnik, itt én pasit keresek???Hogy arra hivatkozol, hogy ez nem lovebox...
Szerintem az utóbbi 1-2 hétben hozzá sem szóltam a topikhoz...de úgylátom zavarnak ezek a kevés hozzászólások is!
Szeva kykee!!!

A politikát tényleg el kéne tüntetni! De a többivel nem értek egyet! Miért ne írhatna, akinek nincs motorja, vagy nem GSR-je van? Miért ne lehetne szó bármi másról is? Át kéne keresztelni a topicot GSR-Klánná! És akkor már "legálisan" is lehetne másról is beszélgetni, mint a műmájerek! Én pl. akkor csatlakoztam, mikor abszolút nem a GSR volt a téma, hanem holmi Soltész Rezső utánzatot néztem Rece képében.....stb......tök jó volt a hangulat, pedig motorom nekem sem volt! Vagy gondolj a Te és tarka által bevágott képek GSR-es vonatrkozására! Nem sokat találsz.......Úgyhogy ne csak hardcore motoros téma legyen! Mindenki hülyüljön, ahogy csak tud! Legfeljebb nem olvassuk el, ami nem érdekel!
Szia badlac!

Én is nagyon sajnálom! Azért a paksi kajára gyere le! Majd valaki levisz! Bár én pl. nem ülnék fel magam mögé, és nem annak technikai kivitelezésének nehézségi foka miatt.......de nagyon szívesen elviszlek! Nincs is szebb két egymáshoz simuló férfitestnél, nem igaz???
Nem csak képeket lehet nézegetni a 2007-es modelekről itt-ott hanem már az áraikat is lehet böngészni az új vasaknak.
A GSR600 nem csak jelentős változásokon nem esik át (nincs is miért ugyebár ) hanem a listaára sem változik. Viszont nagyobbik testvére ára úgy tűnik még üzleti titok erőssen ami viszont szerintem annak az előjele lehet hogy mint a GSR600 ára is kategóriájában a legütősebb lesz
Kykee!
Erről még pénteken lemaradtál Szombaton az együk magunkat félholtfélkómássáacsárdábanhejj buliból maradtál ki Még jó hogy a GSR hazavitt a hátán mert különben valamelyik bokor tövében kellett volna kipihegnem magam addig míg a gyomrom haza tudom cipelni De kérdezd csak meg Lacust hogy milyen norbiápdétesen ettünk
Don DoC!
Szóval egy ilyen buliból kellett kimaradnom????eszem-iszom-szidkozódom????
Lacus!
Ha valaki nem hinne neked tanusíthatom hogy jó marhalábszár pörköltre gurított búzasörök után már jól megy neked a szidás! A pálinka csak turbózta mindezt
Szerintem én sem maradtam le ebben cseppet sem
Viszont nem esett jól a hír melynek hozója voltál hogy pár hónap alatt ennyit emelkedett az olaj ára mert akkor mi várható tavaszra mikor én gurulok szervizelni
Abdul!
Részemről előre hozhatjuk a gurulást!jó 5letnek tartom!A többieket azért várjuk meg,hogy mit szólnak a kimagasló elméletedhez!
Csalás!?? A Klán érdekeit védő cselekedet,nem pedig!!!!!
Csalók,azok ott vannak a Nagyházban a Duna mellett!
Sziasztok!

Ma voltam a szegedi Motorvilág-ban, Suzuki kereskedés amúgy ha valaki nem ismerné. Megvolt a 6K-s szerviz, 24000 péz volt. Mobil1 full szintetikus olaj, olajszűrő, 2 óra munkadí­j (láncállí­tás, átnézés). Közepes ár, de legalább nem kellett messzire vinnem.

Mutatott az egyik eladó srác képeket a számí­tógépen, na nem "olyanokat" hanem a Suzukitól ma kapott friss, hivatalos képeket a 2007-es új modellekről. Új gixxer1000, B-King, fotósok között, forgó pódiumon... Szóval biztos hogy olyan lesz a B-King amilyennek itt a SportMotoron is mutatják a képek. Lesz még új 125-ös Burgman (de kit érdekel?? ) meg új Hayabusa is, utóbbiról nem adtak még ki képet sajnos

Badlac, én is nagyon sajnálom ami történt! Talán annyi vigasztaljon, hogy nem tavasszal vagy nyáron történt ez, így a hideg őszi hónapokon leszel gép nélkül...

Politizálni meg tényleg kár itt, no engem nem zavar egyáltalán, de van akit igen... Mindenesetre sokkal jobban esik szidni őket személyesen, 1-2 korsó elfogyasztása közben, én maradok annál!
Zajlik az élet, zajlik...
Badlac, szomorúan hallom és jobbulást a lelkednek!
Kykee, a motoros időről jutott eszembe, hogy talán ez lesz idén az utolsó szép, napos, nyári hétvége. Nem toljuk előre egy kicsit a GSR topic egy éves évfordulóját? Ennyit csak csalhatunk?
Ki tudja mi lesz 14-én...
Csumi Steve tesó!
Mizu?akkor marad a kipufogó,mert visszarakod az eredetit motorcsere miatt??
...vagy a Larion!???