Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tanfolyam ne felejtsük a JOGSI PLUSZ tematikai része Így valóban voltak olyan elemei ami legtöbbünknek inkább csak ismétlés vagy megerősítés volt és nem újdonság emiatt feleslegesnek tűnhetett. De szerintem nem csak a teljesen kezdőknek tudott okosságot sőt meglepetést nyújtani.
A haladó tanfolyam ára valóban nem kis összeg de biztosan azt szeretnék hogy csak az vegyen részt aki tanulni szeretne és nem dzsemborizni és bevallottan a pálya sportmotorozásról szól mint ahogy a nevükből is kiderül Ennek ellenére ha nyernétek a lottón tuti nem sajnálnátok ti sem a pénzt a tanfolyamra
Dody!
Most nem azok a napok vannak hogy magát óvja az ember
De azért Te se vigyázz kevésbé magadra mint én
Hidi!
Szóval a jobbik feledet zúztad le? Mindkét felednek a legjobbakat kívánom Felhőtlenül jó pedig motorozni legalábbis én nem csipázom az esőmenést A három pont vajon mit jelenthet ördögi vigyorral turbózva?
Szerintem tedd csak el a lekerülő alkatrészeket és falidísznek tedd ki a garázsban hogy indulás előtt mindíg szemedbe ötöljenek figyelmeztetésként
Szóval lesz a mocidnak szép új ruhája az októberi gurulásra?
Kykee!!

Megmérted már a derekadat??

White
Szia Kykee!
Dinó keresett a Tl-en.Valami telós problémája van!
Jó estét!
Bassz..tok meg,titeket is leböszmézett Fletó? Fletó bekaphatja!Még a végén megsajnáltatja magát!? Igaz beszéltem ma Don DoCal mobilon és megbeszéltük,hogy nem politizálunk!
Este ki jön rumlizni???kicsit,gyújtogatunk,borigatjuk a kocsikat és üvöltözünk!Ha szomlyasak lennének Fletóék és TRS ZRT tagjai és túl messze állunk tőlük, akkor megkínáljuk Őket egy -két üveg Molotov koktaillal!
DoC!no problemo
Steve, lehet, hogy jobban jártam volna én is ha a szegedi túrát választom az esküvő helyett. A párom kapta el a csokrot...
Több esküvő az idén már nincs, úgyhogy ott leszek októberben!
Üdv mindenkinek , nap mint nap olvasom a fórumot esténként , a mociban csak 200 km-er van még / általános időhiányban szenvedek / Paks az jó választás valóban mert jó az étterem , de a helyi yard kíméletlen ! csak is finoman lehet motorozni a környéken .
Szevasz Abdul!
Bánhatod, hogy nem voltál ott a szegedi túrán!
Kib..szott jó volt!!!
Remélem októberben már ismét kerettag leszel!!!
Szeva Laca!
Örülök, hogy jól sikerült a tanfolyás!
Az árak horrorisztikusak tényleg. Nem tudom ki az a barom aki a kétnapos képzésért leszurkol 250e forintot.
Talán ha személyesen Rossi oktatna és az ő motorjával lehetne menni.
Nem is, inkább a Hopkins motorjával, az mégiscsak Suzuki!!!
Szeva Dody!
Naaa, alakul a helyzet!
Remélem nem itt volt a vége, aztán befűtenek még egy kicsit fecónak!!
Szia Doc !

Persze hogy nem aludtam át az éjszakát !!!
Sasoltam a fejleményeket ahol csak tudtam.
Vigyázz magadra !

Csaó!
Dody
Reggelt!

Mint Steve is megmondta, katona dolog.
A kisujjam- csuklóm most kezd mozogni csekély mértékben, de az embernek ritkán van szüksége a jobb kisujjára. Csak a jó dolgokat nem tudom vele felhőtlenül csinálni: motorozás, lovaglás, biciklizés...
A mocc, pedig így is felújítás előtt állt (sportdob, csutkakormány, lábtartó szett), így csak annyi a különbség, hogy a gyári alkatrészeket nem teszem el....
Viszont ezek a fent említett finomságok csak szept végére érkeznek meg, és akkor a 6000-es szervízzel együtt csinálják meg. Addig a motornak pihi, nekem meló ezerrel.

Szép napot mindenkinek !
Dody!
Remélem nem aludtad át ezt az éjszakát.
Hidi!
Nem volt ott semmi gixxer
Renoválás? Nem hiszem hogy a sok smink előnyös a sisak alatt
A kisujjacskádon és a lelki sebeken kívül még sérült valamid? A moccnak csak esztétikai vagy egyéb beavatkozásra is szüksége volt van lesz?
Igyekszem, remélem addigra mindkettőnket renoválnak...

Gratula gixersulihoz mindenkinek !
Szia!

Igen, nekem is feltűnt az alcsonyan repülő Hornetnek látszó tárgyak száma.......SAJNOS!

Állítólag 15-20000 kilcsit kibírnak ezek a gumik! Bár kiváncsi leszek a félmázsa túlsúlyra és a bajuszcibálásra hogy reagál.......

Az októberi túrára remélem már elfogytak a kibúvók, ugye???
Szia Laca!

Nekem is Pilot Roadom van, alig kopott a 6600 km alatt. Igaz én időnként röpködök is vele .
Sziasztok!

Nekem is megvolt a mai tanfolyás. Csak csatlakozni tudok reethez és Abdulhoz, jó volt, tanulságos volt, de annyi pénzt én sem adtam volna érte. És tényleg nagyon jó érzés volt felülni a GSR-re a Bandit és gixxer után!

Panizzi, én is úgy gondolom, hogy mindazt megbeszélhetjük, ami elhangzik egy-egy közös túrán, különösképpen úgy, hogy szinte mindenki egyetért a kérdésben!

Whisp! A Pirelli Diablo Strada, a Michelin Pilot Road (én ilyet raktam fel) és a Continental Road Attack mind jó választás! De szigorúan első + hátsó egyben. Ha ugyanolyat rakatsz fel, mint a gyári, megint csak 5-8000-et fog kibírni! De a felsorolt sport-túra gumik nagyon jók! Ha gondolod, küldj emilben egy telefonszámot, tudok szerezni olcsóbban!

Steve! A túra ötlete elfogadásra került nálam! Tényleg nem kaszkadőrködni kéne október közepén! Tökéletes választás!
Jó éjt mindenkinek!
Sziasztok! Jó Estét!

9-re sikerült hazaérnem nekem is, az esőt megúsztam. Szolnok belvárosában leszorított egy Renault Clio a szembesávba
A kurzus profin megvolt szervezve, sokat tanultam, próbálom majd gyakorlatba is beváltani. Osztom Abdul véleményét a Bandit és a Gixxer után jó volt a GSRel motorozni.
Üdv!

Én is hazaérkeztem, az eső nélküli nap kitartott a Budaörs tábláig, ahol rám szakadt az ég, de az már nem számított. Így is szerencsénk volt, hogy megúsztuk a mai napot csapadék nélkül.
Ez a nap nekem is tetszett, profi csapat, jófej emberek, nagyon hasznos információk és gyakorlatok, de saját pénzből meredek lett volna ez az összeg...
Reet köszi a fotót!
Arra viszont rájöttem, hogy mennyire jól választottam motort. A Bandita és a Gixer után jó volt újra a GSR-t vezetni!
Doc !

Csókollak !

Köszi hogy logikusan összefoglaltad !
Dody
Kedves Doc !

Kurva jó volt a halászlé, de komolyan.

Egyébként nincs vita köztünk mert tudom hogy ragaszkodik és nem könnyen adja meg magát.
Azért legyünk türelemmel és majd a végén meglátod hogy....... !

Üdv:
Dody
Panizzi!
Bizony a politika annyira beleszart a motoros életbe hogy szó nélkül elmenni mellette álszentség. Te voltál aki indította ezt a topikot de ha erős párhuzamot szeretnék húzni akkor nem ártana megemlíteni azt is hogy ez az ország sem Szent István által elképzelt pályát járt be még életében sem. Talán ha részt vettél volna valamelyik guruláson akkor tudnád hogy miről folyt beszélgetés aminek mondjuk folytatására itt van lehetőség. Ezért úgy gondolom ami a fórum rendszeres látogatói érdeklődési körébe tatozik és nem a többséget zavarja annak ugyanúgy van helye mint hogy majd milyen abroncsot veszel a GSX-R750 motorodra.
Dody!
Egyetértek veled! Abban hogy köze nincs ahhoz hogy olcsóbb lett a benzin De hogy nem takarodik el sem ő sem a pereputtya abban is biztos lehetsz. Sajnos