Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dody papa,
nem akartam személyeskedni, de a politikával már úgy megteltem, hogy ne tovább. komolyan hányingerem van már, hogy a vízcsapból is csak ez folyik. utálom az egészet orbántól a fecóig, egytől egyig mindőjüket. hogy még itt is ezt kelljen látnom már tényleg több a soknál.
na nem baj most, hogy a helikópáter odaverte magát (mondhatni szerencsésen) legalább lesz valami más hír is
most mi a fenét csináljak, mégcsak kölcsön se kértem, hogy összetörjön
Rece, bammeg, Veled mindig történik valami! Hogy hogy kerülsz Te mindig a tűz közelébe...?
ja igen a legfontosabbról elfejtkeztem, hogy a mind a négy személy épségben szállt ki belőle szerencsére
gyerekek, majdnem agyonütött az a rendőrségi helikopter, amelyik az imént zuhant le ferihegyen.
úgy megijedtem, hogy majd be sza***********.
kb harminc néterre tőlem rommátört a járgány, a darabjai pedig kishíjján agyonütöttek.
még jó hogy volt annyi eszem, hogy azonnal vegyek jobbost és a kocsi hátuljával álljak az eseményeknek, így atükörből nézhettem végig az esetet.
a többit majd a hiradóban megnézitek
Én is sajnálom, ami Veled és a motoroddal történt! Jobbulást, és hogy minél hamarabb rendezze a biztositó.
ok pp igazad van ez tényleg nem volt fair a részemről, és a te hozzászólásod igazi topik téma, kicsit elragadtattam magam, ezért bocsi.
egyébként értettem, hogy érzésed szerint fél méterről írtál és az nem a valós mérték volt.
nyilván egy szokatlan helyzetben az ember felnagyítva érzi a történteket.
nem akarok itt a nagy öreg szerepében tetszelegni még csak véletlenül sem, nem tartom magam nagy ágyúnak de a motoron töltött huszonhét év elég sok helyzettet teremtett már ahhoz, hogy időnként megmosolyogjak másokat. ezért visszavonom az előbbi hozzászólásom ami téged illet. a politizálásról és az egymás ócsárlásáról viszont semmi kedvem olvasgatni. larion én tudom ki vagy és szerintem tök baromság ezt csinálnod vagy te olyan tökös gyerek, hogy ne bújj e mögé az álca mögé és ha valaki nem tetszik neked, annak mond meg nyíltan de nem az álarcodra jellemző ostoba ócsárló vulgáris kifejezések útján.
Kedves Rece! Először is had köszönjem meg, hogy az másokkal szemben Te valóban a fórum témájának megfelelő hozzászólással emelted a színvonalat.
Mivel szakértőnek tűnsz, engedd meg, hogy megkérdezzem, hogy szerinted egy GSR fórumban mi mást lehetne kérdezni, mint azt hogy mások szerint egy GSR hogyan viselkedik különböző körülmények között? Amúgy ha van már valóban besorolsz béka segge alatti kategóriába hozzászólásommal, akkor kérlek legalább valóban olvasd el mit írtam azzal a fél méterrel kapcsolatban...
Na de elnézésed kérem, hiszen nem is erre akartam kitérni, hanem csak 100%-ban egyet szerettem volna Veled érteni: nekem is elegem van az egymást ócsároló hozzászólásokból.
Sziasztok.

A történet elég rövid. Egy körforgalomból kijövet az előttem haladó motoros barátom elengedett 2 gyalogost, akik leléptek a zebrára, én megálltam mögötte az autó meg nem. Így alólam is meg a barátom alól is kiütötte a motort. A gyalogosok persze szélvész gyorsasággal eltűntek. Az autós elismerte a hibáját mondván csak egy pillanatra nézett félre. A motoron tört a hátulja, a lámpafej, sebváltó, a hátsó kerék kapott egy hatalmas ütést. Nem beszélve a kettétört szívemről. A rendőrök nem jöttek ki, mert személyi sérülés nem történt és csak 3-4 óra múlva tudtak volna küldeni egy járőrt. A biztosító malmai meg lassan őrölnek. Így nem tudom mikorra lesz kész a motor.

Badlac
alig győzöm a hétvégi termést végig olvasni.
komolyan mondom, hogy egy re kevésbé van kedvem ide beírni.
a hülyeség eluralkodott teljesen, minden szinten.
vagy egymást ócsárló hozzászólások, politika (amivel már egyébként is tele van a tököm) vagy "félmétert repülő" hátsókerekek hhmmm. hát uraim a színvonal a béka segge alatt leledzik.
de hát igazatok van, akinek nem tetszik az ne olvassa.
lehet lassan én ezt teszem
szeva steve,
hogy s mint?
remélem minden ok.
szaisztok,
badlac sajnálom a történteket, de hidd el a lényeget már leírták, hogy te ne sérülj. a többi majd rendbejön.
Szevasz Badlac!
Együttérzésem a zakó miatt!
Remélem te jól vagy!?
Kedves Badlac !

Sajnálom hogy Te is belekerültél ebbe a sorozatba!
Mocidat majd csak megcfsináltatod. Lényeg hogy Te megusztad!

Sajnos nagyon sok van és már a tpicon is egyre többet olvasom.
Mindig elgondolkodom ilyenkor hogy én mikor következem?
Mert valjuk meg bizony ritka nap hogy nem ugy tesszük le este a mocit hogy na ezt vagy azt a szitut megusztuk !
Akkor meg miért is motorozunk???
Ez talán valami függőség???

HIDI a Te véleményed???

Vigyázzunk magunkra !

Szia:
Dody
Remélem nem lett komolyabb bajod kedves badlac, és az is hamar elmúlik!
A motort, meg majd renbeszeded, a technika pótolható. Egyébként mi történt bővebben?
Nagyon sajnálom ami veled, na és persze a másik két motorossal történt!
Lehet tudni, hogy veled mi történt?
Estét Mindenkinek!

Sajnálom én is. Jó, hogy Te egyben vagy.
Mi a lett a gép baja?

Szomorú! De annak örülök, hogy Neked nem lett bajod.

A másik hír tragikus, szőrnyű!
Sziasztok.

Szomorúan tudatom veletek, hogy az én motoromat agy autós kiütötte alólam . Én szerencsére megúsztam de, a motorom elég sz.rul néz ki. Nem tudom, mikorra tudom rendbe hozni.

Badlac
Sajnálatos, szörnyű dolog ami ma történt szabolcsban!
Nagy figyelemmel legyetek az utakon!
Talán a szerénysége miatt mondta a felszállási sebességet?
Szerintem az utazóval dicsekedett volna!
Á dehogy hát felkell szállni az elején és ezt akkor tájt mérte !
Doc !

Köszönöm Neked !

K... anyát ennek a drága embernek! Sokba kerül ez nekünk !

Küldöm mindenkinek aki tud olvasni !
Hali!

Ahhoz meg kevés .....
Á dehogy ment Londonba repülővel !