Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ezt a duplázást hogy csináltam???
Hali reet!

Nem semmi a levezetésed! Most már kielemezhetnéd a pénztelenség fogalmát, hátha kiderül, hogy gazdag vagyok.....
Hali reet!

Nem semmi a levezetésed! Most már kielemezhetnéd a pénztelenség fogalmát, hátha kiderül, hogy gazdag vagyok.....
Szia!

Ha figyeled a fórumot, mindig szó esik a következő gurulásról! Most éppen Paksra szól okt. 14-én. De voltak már kemény 700-800 kilométeres túrák (főleg a balatoni csapatnak ) ez csak az év végi levezetés. Biztos vagyok benne, hogy mindenki szívesen lát!
Nem baj Tesókám!
Új élet új lehetőségek!!!
Kell az a kis felpezsdülés!
Legszívesebben már én is pezsdíteném magam !
Ráadásul rohamosan közeledik a tél…
Az embernek 8 évente változik az élete!ezt dobta a gép!
Ride to wind of change!
Kykee a rengesen az egy képzett szó amit az ősmagyarok is használtak már. Kialakulásának rövid története: az óhazába belovagoló (manapság motorozó) magyarok, a rossz utak miatt alakították ki. A szó a rendesen és leng valamint göröngyös szavakból alakult ki. Jelentése göröngyös úton rendesen lengeni, azaz a elnyelni az út egyenetlenségeit
Mi a szösz Tesókám??!!
Új szelek fújnak Almádiban?
Csá genyó!!!!!
Meg se ismersz?
Na erre rábasztál.
Most dolgom van,de később meglátogatlak a bazárodban és kidurrantom a szemed!
Haller tesó!
Majd elmondom személyesen,mert utána már úgy sem kell falaznod!Azok az idők elmúltak!
Jó! Nem sürgős. Én mindenesetre elhozom és itt eláll.
Amikor jössz érte, hívj fel és odaszólok a srácoknak, hogy adják oda.
Tényleg bármikor jöhetsz, mondjuk a hajnali háromnak nem biztos, hogy örülnének!
Küld el a mobil számod (gsr.klan@freemail.hu) aztán felhívlak ha már itt van a cucc.
Szeva prosti!
Nem válaszoltál tennap.
Na mindegy ennyi a barátság.....
Lehet benézek,bár ne vedd készpénznek.
Nem tudom, hogy mikor tudnék elmenni érte... Valószínűleg csak a hónap végén, vagy a jövő hónap elején...
VIII. ker. Nap u. 6. Majdnem a Corvin Mozi mellett!
BROSS Security ZRt.
Nem rossz ötlet... Hol dolgozol? Hanyadik kerület?
Ha gondolod elhozom tőle a munkahelyemre és akkor bármikor jöhetsz érte, éjjel nappal!
Szerinted jó ötlet?
A sok munka miatt vagyok ilyen ritkán. Motorozni csak ritkán járok, kertek alatt...
Nincs még meg... Még el kell mennem érte, nem nagyon tudunk időpontot találni, ami Juditnak és nekem is megfelelne.
Meg van már a motortartó állványod!!!
Gondolom a sok munka...
Vagy a sok motorozás???
Szeva Tesókám!
"Cálpont" ügyben mentségemre szolgáljon, hogy korán volt még.
Meg aztán az a fránya energiahiány…
Téged meg ki szívott le az éjszaka???
Örülök neki, hogy jól vagytok. Bocsi, hogy nagyon ritkán jövök...
Szia Gyöngyike!
Szerintem itt mindenki jól van!
Főleg amikor beköszönsz!!!
Sziasztok! Bocsi, hogy kihagytam a napi 10 hozzászólást Mindenki jól van?
reet!
Te is beléptél a szóformálok társaságába!rengesen az egy helyiség?merre van?jól hangzik,szerintem igazán elmotorozhatna arra a KLÁN?!