Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz Steve!

Eszméletlen ez a dög! Ez KELL nekem! Nem érdekel semmi! Ha szárazkenyéren és vizen kell élni, akkor sem! Megmutattam asszonypajtásnak a mocit! Hátulról támadtam, megkérdeztem, tetszik-e? Tetszett neki. (van olyan épeszű ember, akinek nem tetszik???) Innentől kezdve besétált a csapdába.....Mondtam neki, hogy mától megszűnt minden felesleges kiadás! Itt a cél! Hát nem volt lelkes.......de hát tetszett neki..... .
Szeva Attila!

Én nem 100 köbcentit akarok növelni, hanem hétszázat!

Köszi a tippeket!
Szia Napsugi!

Ez tényleg alaptalan támadás volt! Larionnak "barátunknak" tényleg kijár már egy verés, csak találkozzunk vele végre! De nem kell felvenni a kesztyűt! azzal csak örömet okozol!
Óóóóóóóóóóó drága Ancsa, most kiábrándultam belőled! Azt hittem, Te vagy....... most miért kellett elárulni???
Tényleg? Ki gondolta volna...
Szevasztok!
1olcsó és hatékon tuning tipp: ma kapott a GSR-em egy 14-es első lánkereket (2900ft motorrad) a gyári 15ös helyett és olyan érzésem van, mintha 100 köbcentit hozzáadtak volna, remek, ajánlom mindenkinek!!! Szintén csak ajánlani tudom a Tomtech féle gombákat (www.tom-tech.hu) láttam már pár GSR-re konstruált darabot és ár/érték arányban nagyon rendben van, bár remélem nem lesz rá szükség!
Úhh, láttam a fácános képeket, remélem nem szenvedett sokat szegény madárka.

Az új Banditról meg az a véleményem hogy kár volt kivenni belőle a hagyományos blokkot, az úgy volt szép a hűtőbordákkal ahogy volt, most meg lesz benne egy szürke, átlagos vízhűtéses. Az a motor úgy volt szép ahogy volt. Aki meg olyat vesz 600-asba azoknak a 78 LE több mint elég.

Ez olyan ostobaság a szutyoki részéről mint a GSX 1400-esről levenni a dupla kipufogót és egy óriás otromba szimplát tenni fel rá. Néha nem értem a tervezőket.
Bocsi...én meg óvónő vagyok...de remélem Neked nincs gyereked!
Hát Lacus!
Igenis érdekelt a Te állapotod is!!
A madarat mint állatot, sajnáltam...

LARION!
Húzz innen, szerintem, vagy vegyél egy motort! Mert úgylátszik akkora a f...szod, hogy itt kompenzálsz azzal, hogy minden egyes szavamba, hozzászólásomba belekötsz. Vagy otthon nem hajlandó az asszony????

Ha a Hyundai-ommal én bárkit is elütnék, akár madár, akár ember...jobban érdekelne a sorsa, mint az autómé!!!
Valószinű Te ha egy kutyát elütnél, simán tovább hajtanál, és hagynád ott szenvedni...
Én a kocsimba tenném, és elvinném az orvoshoz!!!

Úgyhogy kicsit nézz magadba!
Én itt senkit nem szoktam bántani, nem értem, engem miért kell!

Többiek??
A képen látható hölgy az nem is te vagy!
Hát, van abban valami amit mondasz... De már nagyon ideje volt egy komolyabb Bandit frissítésnek!!
Egyébként nekem tetszik, nem lett csúnyább csak szokni kell! De én is hozzáteszem: szvsz!
Ez teljesen szubjektív lesz: az új Bandit esztétikailag sokat romlott. Számomra ennek a motornak a robosztussága, avitt megjelenése volt a fő értéke. Ez most oda a gyakorlatilag "slim" blokkal. Elvesztette a harmonikusságát a motor, nem illik bele az a blokk a Banditról kialakult képbe. SzVSz.
Ugye milyen jól áll nekem a GSR?
Szerbusz Lacus!
Azzal ne foglalkozz,hogy mi még nem találkoztunk!Hamarosan eljönn annak is az ideje!Visszaolvasásokból az jött át nekem,hogy TE egy rendes ember vagy és mivel van gyermeked ebből kiindúlva fontos is!Szerintem minden normális ember így reagálja le ezt!Láttam már női reakciót,ilyet is olyat is,de akkor is lehetne azzal kezdeni,hogy PL:úúú nem esett bajod?
Nem kell mindig a "szőke vagyok,hagyjatok" pajzs mögé menekülni!
Jó hétvégét és kellemes regenerálódást és jó étvágyat a fácánleveshez!
Üdvözlöm Bobyt és Pamelát!

Egyetértünk.
A motor hátuljára vonatkozóan elfogadom: szubjektív.

Viszont ha már a 600-as modell-re fel tudják tenni a fekete szögletes fékolaj-tartályt, akkor eléggé szánalmas egy az egyben átemelni a Busa fehér műanyag tartályat, ami látványos módon megbontja a kormány többé-kevésbé szimmetrikus egységét. Ez már kevéssé szubjektív: az emberi szem a szimetriára van kihegyezve, ettől eltérően már csak az aranymetszés szerinti elkülönítés, amit meg kellemes vizuális élményként él meg.
Specko nekem ez jobban tetszik!A másik eléggé erőltetett és "nagyon dögösre akartuk csinálni de elsiettük" benyomást kelt bennem!
Jó napot,jó húzkodást allbody!
Érdekes lett ez a B-King!
Azt írják,hogy a K7es concept vas ez lesz!Akkor most melyiket kell várni!Na amig megjelenik valamelyik vas,addig én elgurulok Ewingékhez,hajtok fel még egy kis oil-t!
Larion6!
Rendes tőled hogy kedves, sőt fontos embernek tartasz! Nem tudom ezt mire alapozod, ha jól tévedek nem találkoztunk még, egyik guruláson sem! Sőt, megnézve az adatlapodat, meg a beküldött képeidet, az a szörnyű gyanúm támadt, hogy mind KAMU, szerintem még motorod sincs!
Ez persze nem zárja ki azt hogy itt legyél a fórumon, csak nem tűnsz őszintének, és ez nekem nem tetszik igazából... Nem Gy.F. a monogrammod igazából?? (Bocsi, csak poén!!)
Napsugárról: tipikus női reakció volt a "szegény fácán", nem hiszem hogy rossz szándék lett volna benne. Azon meg nem kell csodálkozni, hogy esetleg a madár sorsa jobban érdekli mint az enyém, ez van! Úgy látszik nem tettem rá mély benyomást. Lényeg, hogy a jó időt intézze nekünk!
Na pusszantás mindenkinek, jó hétvégét, én nemsokára megyek a Dokihoz agysejtet pusztítani. Holnap meg elmegyek a halászcsárdába, és bosszúból fácánlevest fogok enni!
Na ez már ízlés kérdése.
Élőben biztosan másképp mutat mint képen!
A hitetlenkedőknek itt a link!
link
Nem kamu. A Suzuki britt oldalára, a hírek között a csúnya féktartályos kép van fenn. Mer" szerintem baromira rondán csinálták meg azt a részt, meg a dörrentőt/hátsó ülést.
Szeva Lacus!
A párizsi motorkiállításon már bemutaták!!
Így néz ki a sorozatgyártású darab!!!!
A tükröt képzeld oda...
Hmm, ez elég komolynak tűnik, nem csak valami Fotosoppos kamu!
Mondjuk tükör még ezen sincs, szóval lehet hogy az utcai, végleges verzió nem pont ilyen lesz.
Mindenesetre nekem teccccccik! Radiális első fék, fordított teló, hatalmas motor, brutális kinézet...
Jövőre még biztos nem cserélem le a mocit, de lehet hogy egy ilyen lesz a következő???