Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Olty!
A tank kérdés számomra nem túl világos. A vezetőnek semmi gondja szerintem a tankkal, maximum az utasra érthették a tesztelők, hogy nem tud rendesen megtámaszkodni rajta...
Igen abban biztos vagyok hogy a térdem megfájulna rajta egy idő után,de ez is csak megszokás kérdése.
Olvastam róla teszteket,és azt mondják eléggé elszurták a tankot,mert nem lehet rajta fogást találni,és előre hátra csúszkálsz rajta!
Ebből mi igaz?
a banktól kapott prémiumból már lehet ki is jönne
De kiló nyócvan fölött már bőven járatos vagyok!
(a Duke-on sincs semmi plexi, de az olyan hamar fölé ment, hogy a széllel nem volt időm foglalkozni )
Remélem összejön a moci alám a 7végén és akkor tönkre teszem az "orr alá dörgölős játékodat" !
Szia ricardo!

Talán azért nem érdekli, mert neki jobb lenne a 4-et fizet 3-at kap........
vazz...
van olyan kereskedő, aki meg van áldva egy kis üzleti érzékkel?
Gino, Olty, én...
tudnám ajánlani a 2ő(t) fizet, 3at kap és persze van ötletem kié legyen a harmadik
Gino, neám beindul a fantáziád

télleg, hová tűnt powercity? mé nem ragadja meg e remek gondolat
Azt az adrenalin okozza! Ja de Te ezt nem tudhatod.......nem mentél még GSR-rel.......

(ezt mindig az orrod alá fogom dörgölni egész addig, míg............)
A 180 a vérnyomásod?
Ilyen vérnyomással mé köll a tankra hasaniiii?
Igazat szóltál Laca! Ufff !!!

GSR 4ever!
Szia olty!

Majd ha ki is próbálod, le sem lehet szedni róla! Mindenképp ezt akarod majd venni!
Én 185 centi vagyok és 135 kg (persze tiszta izom ) és nagyon kényelmes. Igaz max 1,5 órát bírok ki rajta egyhuzamban, akkor meg kell egy kicsit állni. De ez nem is baj. Elzsibbad a hátsó felem és a térdem is meg szokott fájdulni. De ez két perc alatt rendbejön. És a kategóriában, vagy akár az ezresek közt kevés olyan motort találsz, ami egy idő után nem válik kényelmetlenné! Persze vannak kivételek, de az közel sem nevezhető sport- vagy sportos motornak. A GSR meg közelebb áll a sportmotorhoz, mint a túrához.
A menetszél az első pillanatokban mellbevágó lehet. De hamar megszoktam én is, 180-ig észre sem veszem. Az fölött meg nagyon ritkán megyek, de akkor meg be lehet hasalni a tankra. (persze nem az én hasammal....)

Jó vételt!
Sziasztok!

Én még nem vagyok,GSR tulajdonos,de remélem leszek:)Ma ültem egyen és teljesen elbűvölt.
Csak tavaszra tervezem a vásárlást,de még dillemmázok,viszont úgy érzem ő lesz a befutó.
Én 190 cm vagyok és 90 kg,és az ülésmagassága nem túl magas,és a lábtartók is elég magasan vannak,ezért a láb eléggé behajlitott állapotban van!Ezért nem tudom hosszú távon mennyire kényelmes?!
Mi a véleményetek erről?Szerintetek az én méretemnek megfelelő ez a motor,esetleg van e közöttetek aki hasonló méretű?
Köszi az infót előre is!
HI jal!
Nos semmi akadálya a GSr KLÁN Tagságodnak!Először is az adatlapodat töltsd ki,magadról,a GSRröl stb!
Ez alap feltétel,mert sajnos volt már rá precedens,hogy valaki szórakozott álnéven itt a topicon!
A hétvégén gurulunk a többiekkel oda szívesen várunk!A GSR KLÁN topicon is várunk!A beavatást addig kitaláljuk,hogy mi is legyen!
Üdvüzlünk a körünkben!Gratula a vashoz és BALMENKÖZt!
üdv kykee
Szia Jal!

Üdvözöllek köreinkben!
Ezt nem is akarom elhinni, hogy kételkedsz a létezésünkben!
Amúgy pedig a klub.....az a nyugdíjas!!
Ez a kis baráti társaság KLÁN-ba tömörült!
Írj egy nevet, telefonszámot, e-mailt a következő mail címek valamelyikére.
gsr.klan@freemail.hu
gsr.klan@citromail.hu

A beavatásról a fiúk tudnak többet mondani!

Üdv: Gino
Sziasztok GSR tulajok!!
Szeretnék én is belépni a klubba,ha ez lehetséges.Két hónapja vettem szalonból egy Gsr-t,nagyon bejön,már túl vagyok a 6000 km-en.Minden szabad percemet rajta töltöm,nem tudok betelni vele,folyamatosan újjat mutat a vas!Egyszerűen KIRÁLY!Pénteki nap mehettem érte,(motorrad) és már hétfőn délután!1320km-rel a hátam mögött vittem az első szervízbe.Olvastam hogy ez a tagság egyik feltétele:):):) Bizonyíték a szervízkönyv! Ha tényleg létezik a klub,kérlek benneteket tudassátok velem hogyan lehet belépni.Előre is köszi! Üdv néktek: jal e-mail: jalexio@freemail.hu
Ja, a lényeg: találkozás nélkül!
Ááááááááááááááááááá, nemhogy az év, az évtized is el fog telni, ne izgulj Tibi.......
Rece-apó!

Eltemetni a fletót????Hol? Mikor? Mennyit kell fizetni?

Ahogy ismerlek, jövőre is ki fogsz bújni mindennemű közös gurulás alól! Már el is neveztelek: Rece, az indokgyártó, kibúvókeresőbajnok nagymester! (akinek soha se add kölcsön a motorod....)
Szia Rece !
Ez az év remélem nem múlik el úgy , hogy nem találkozunk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
már csak apróbb munkák maradtak jövő tavaszra (pl: a fletót eltemetni stb. ), azokkal szerintem gyorsan megleszek és remélem a jövő szezon már motorozással telik nem pedig az állandó elszigetelődéssel.
szöveg= KÉSZ VAN !!!
én sem megyek szombaton mert a kuttyok fáznak és ha már így benne vagyok az elszigetelődésben, hát a kuttyok házát is le szigetelem.
apropó szigetelés, szöveg
Szia Steve!

Nagggggggggyon sajnálom, hogy nem jössz!

Valóban nagyon hideg van már a motoron, de nem vagyunk cukorból! Megőrülnék, ha egy verőfényes, +2 fokos januári napon ne karikázhatnék egy kicsit......legalább a sebességhatár is be lesz tartva.......
Szevasztok Klán Tagok!
Sajnos a hétvégén munkaügyi elfoglaltságom miatt nem tudok veletek tartani Paksra.
Nektek azért jó motorozást!
Most szombaton Ózdra motoroztam ebben a gyönyörű időben . Mivel késő este indultam vissza, bazi hideg kerekedett . Szóval a paksi túrán gondoljatok rá, ha lemegy a nap kib…ul fel kell öltözni.
Ja és az Ózd – Eger közötti szerpentinek tök sötétben , hát nem tudom , volt már kellemesebb motoros utam is.
Köszi Reet!
Akkor megoldódott a rejtély. Ezek szerint a XVIII. kerületben nem kelendőek a motorok...
Lehet, hogy Gyurika is ezért tudta ennyire nyomott áron venni...
Abdul a rendszám úgy müködik, hogy okmányirodáknál kint van egy egy betű sorozat, ahol kissebb a rendszámkiváltás, az új forgalomba helyezés, ott sokáig meg van a készlet, ezért lehet ez. Amúgy már a rendszámból nem szabad itélni, amikor a kocsimra kihoztam a táblát már mindenhol K-val kezdődőek adtak, de én J-st kaptam.