Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia panizzi !

Gyere költözz Zalába és itt már nem mellőzik a politikát!
Bocsi de nemrég a motorosok is demonstráltak és ezzel kapcsolatosan a szervezéstőlkezdve bármi megfért a fórumon!
Kérhetlek akkor ne vedd személyes sértésnek de egyszer fenn egyszer lenn. Azt igaz nem tudom hogy Te hol tartasz de ha más a véleményed bátran írd ide és akit nem érdekel majd nem fogja olvasgatni !

Tudod ha sok adót fizetek akkor a szuper klántagokkal majd lehet nemtudok olyan sürün közösen gurulni, és ez nagy veszteség volna a számomra!!! Ha majd véletlenül a nagy elfoglaltságod mellett belekostólsz akkor bíztosan megérted ezt!

Dody
Szióka !

Én bízok hogy valami fog történni.

Ha más nem akkor egy jót motorozunk hísz kánoán megérkezik szerdán ismét olcsóbb lesz az üzemanyag.

Hála ...........!

Köze nincs hozzá ezt megint a körülmények generálták !

Dody
Hali!

Hazaértem a ring-ről, jó volt, de nekünk nem volt olyan szerencsénk mint az előző csapatnak, mi csak 5 kört mehettünk, de az is yoo volt, bár nem égett le a gixer gumija a sebességtől.
Jó volt az egész, tanulságos, érdemes volt elmenni, de pénzt ezért nem adtam volna.
Itt van néhány kép!
Szia Stevee !

Remélem a szemét amit létrehozott az vele együtt távozik a súlyesztőben!
Nem megyek bele nagyon mert a Pani-nak nem tetszik!Ja persze neki lehet hogy nem kell emelt adót befizetni a jövőben.

Paks az mehet ezerrel minden megoldható!
A főt csülök is ben a ház specíalitásai között !
Okt. 14. talán jó időpont, habár lehet kicsit már hűvös van a motoron???!

Várjuk meg a többiek mit mondanak???
Én nem vagyok a jónak elrontója az tuti.
Dody
Sziasztok!

Nagyon jó volt a motorozás. Köszönet érte az egész csapatnak. Jó volt a hangulat, a kaja és nem utolsó sorban a fagyi. Egyéni sebességrekordom 207 km/h volt hazafelé menet egy rövidebb szakaszon. Nem hiszem, hogy nagyon fogom erőltetni a 200 -as tempót a továbbiakban, mert ahhoz azért már plexi is kellene. Ennek ellenére baromi jól húz a gép, csak jót tudok mondani róla.

Üdv: BlackNet
Á, sziasztok. Van kérdésem:
Milyen típusú gumit vegyek a GSR-emre? Ti milyet vettetek és mi a tapasztalat? Vegyek ugyanúgy BS-t? Hallottam a Pirelli Diablo Strada-t, hogy az jó. Az jó?


Üdv: Whisp
miután erről már tegnap beszéltünk én a stevevel értek egyet az októberi túrával kapcsolatban.
elég hülye megjegyzés volt a világítás van a gsr-en. ja meg fűtés is meg visszapillantó is, nem?
a lábtartót meg megnézném, hogy egy októberi reggelen hogy teszed le öregem.
tudom azt írtad, hogy azt legföljebb mellőzzük, de akkor mi a picsnek kellene több száz kilcsit lenyomni, csak hogy elmondhassuk magunkról, hogy megjártuk a mecseket. igaz csak a gunin tetején fordultunk, de mi kemény csávók vagyunk. hőingadozás? hmm hát én nem tudom te hol élsz de én már két héttel ezelőtt is befagytam a sátorba éjszaka, ha hat foknál több volt, akkor az már nagy élmény volt.
mindenki ossza be ahogy akarja, de hogy én nem fogok hajnal hasadtával folyton párásodó plexivel kinlódni az biztos. ahhoz azért már öreg vagyok, hogy olyasmit tegyek a szabadidőmben, amihez semmi kedvem
Ne aggódj nekem is csak 573 km lett a szombati nap termése.
ja, az e hétvégén motoron töltött perceim száma nulla
összefog

balaton-mecsek kombót szerintem útba kellene ejteni, ha motorozni is akartok
Kár hogy ilyen elfoglalt vagy!
Mint topik alapító természetesen, minden összeröffenésre érvényes a meghívód!!!
Egyszer csak összejön!!??
eléggé elfoglalt vagyok mostanában ... agyon vagyok tréningezve

úgyhogy nem biztos
Szeva Panizzi!
Remélem ott leszel az évzáró túrán!!!
Ellenkező esetben megint csak kibicelésnek tudom venni az észrevételeidet!!
hidd el, nálam jobban nem utálhatja senki, tegnap nem is szóltam hozzá...
csak mi vagyunk a szenvedő alanyok
de igazad van
mély tisztelettel megkérnék mindenkit, hogy a politikát itt mellőzzük
Csao!

Variációk a lehetséges helyzetekre.
Sajna még nincs minden elveszve.
Hacsak nem lesz...
hello all

több ponton nem értek egyet Steve-vel :

- aszfalt : 10 fok feletti hőmérsékletnél nem gond a tapadás, legfeljebb nem teszed le a lábtartót
- útirány : szépdolog az a Paks, de elég unalmas (a 6-oson biztosan)
javaslatom : Bp.- Balaton- Mecsek- visszafelé akár Paks (vagy ezek tetszleges számú kombinációja )
- korán sötétedik : ez igaz, de van világítás a GSR-eken, úgytudom
a hideg nem játszik szerintem, mert nincs nagy hőingadozás akkor (értsd : reggel - este 7 fok, napközben 15)
- kéretik átnevezni a túrát 1. születésnapi GSR topic (egyben évzáró) túrára

röviden ennyi
Évzáró túra október 14.!
Én javaslom Paksot! Itt is nagyon jó a halászlé! Igaz Dody!!??

Egyéb javaslatokhoz kéretik figyelembe venni:
- korán sötétedik kb. 18:30 -19 órakor
- reggel és este jelentősen hideg lehet
- szerpentinezés nem javasolt a hideg aszfalt miatt
- a hely nagyjából mindenki számára egyformán elérhető legyen, hogy minél nagyobb számban tudjunk megjelenni

Jöhet az ötlet börze!!!
Szeva Rece!
A célzást vettem, de sajnos a pályázáshoz nem tudom kölcsönadni a motorom!
Akkor éppen sürgős motorozni valóm lesz!!!
Talán a Hidi a Hornetjét, odaadja...
szasz steve,
hát igen, a gsr gyógyító hatással volt rám,
igaza van a lacának, hogy hölgy a kicsike
mivel ez volt az első utam gsr-el még nem volt tapasztalatom.
a blokkot tekintve igazán jó kis pörgős masina, a kormány nekem
könnyűnek tünt az enyém után, filigrán könnyed motor benyomását tette rám.
összehasonlítva a kettőt az enyém robosztusabbnak és stabilabbnak hat.
de ez csak szubjektív vélemény és persze hiányzik egy ütős pályanap a teljes kiértékeléshez.
mindenesetre az alapvéleményem maradt, hogy bár kissebb eltérések értelem szerűen vannak, alapjaiban nagyon közel áll egymáshoz a két bringa.
ja igen egy nagy plusz pont oda, hogy a szélvédelem sokkal jobb a robogótokon
Szeva Tesókám!
Csatlakoznék Don Doc megállapításához.
Tökös menet volt Almádiból, a zuhogó esőben Szegedre!!!
Persze mint tudjuk nincs igazi túra a balatoni brigád nélkül!!!
Örülök, hogy ott voltatok!!

Októberben találkozunk ismét!
Szia Kedves Hidi!
Katona dolog!
Ne is foglalkozz vele!
Szevasz Dody!
Örülök, hogy a reggeli eső ellenére ott voltál Szegeden!

Az jó, hogy a fecó elhúzza a belét ! Na, de mi lesz a művével, ezzel a kib..szott sok adó emeléssel ???
Azt is viszi magával???
Szevasz Rece!
Örülök, hogy tegnap már motorra merészkedtél!!
Ügyesen titkoltad, hogy a GSR-em nyergében próbáltad magad gyógyítgatni, úgy 160-170-el!!!
Valóban gyógyító erejű a motorozás a GSR-en!
Szerintem sokat javult az állapotod!!!
Én viszont a Rece Yahamájával közlekedtem...

A RECEMURA 3.1 hangja hibátlan! Erős, mély és brutális , de még éppen nem bántó ! Nekem csupán némi esztétikai kifogásom volt ellene , mármint hogy nem egyforma a két kiömlő formája . De hát ez már egyéni szoc" probléma.
Na még néhány kép.