Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hahó Rece-apó!

Már nem vagyok beteg, hála Dody-bátyámnak!
Nincs is jobb, két nő közt szendvicsben......na de négy az már gombócból is sok......


Úgy néz ki, még a héten itthon esz a fene......pedig nagyon mennék dolgozni, olyan "furcsa" hétköznap itthon lenni......de nem játék, mert ha szövődmények lépnek fel és betegebb leszek, a Dody 6 nőt fog küldeni, ami már nem piskóta.......
csak most olvasom laca, hogy beteg vagy. gyógyulj meg minél előbb!
látom segítséget már küldött a dody, így én ezt kihagyom
Hehe, jó poén!

Ha a politikai hozzáállásomon múlna, egyenesen állnék, mint a f.......(mint a cövek) És nem a Kupa Misi féle Centrum miatt.......
Csak én vélek felfedzni gyanús dolgot?

Laca jól dönt jobbra, most pedig ágyben fexik otthon betegen?
Egy másik alternatíva: Valóban jól dönt jobbra, jobban, mint kellene és most otthon fexik lábadozva?!

Sorry Laca, nem hagyhattam ki!
Nagyon sas szemeid vannak Docikám !

Aggóddó tekinteted lene vegyed má!
Mert ha elvisznek valakit akkor egy héten belül megírja a bíróság a beutalóját a cellába!

Péntekre elfogyunk és fletó a téren tartja majd a frakcíójának a szavazást ! Dody
Gyűjtöm az infót a gumikról,jövőre csere.
Világitással hogy álltok,ma beszereztem egy plusszos H4 60/55w-os izzót / Philips / .
Az autómnál bevált .
Doc, ezt elk*rtam... No hagyjuk itt a politikát!
Laca is jó kezekbe került, nincs már szükség a mi empátiánkra.
Remek a gumi, százszor többet tud mint én! Bár kigyorsításnál előbb rázza a farát a moci......
Köszi srácok!

Doc! Nem akarok én táppénzen élni! A tegnapi napot végigdolgoztam, ma és holnap itthon, de reményeim szerint csütörtökön már munka! Bár a doki hallani sem akar róla! Ehh, dokik! Nem értenek hozzá, sarlatánok.....
LACA
Az uj gumi garniturád remek a fékpedál kopásából itélve !
Egyébként jobbulást, válassz természetes gyógymódot ha lehet.
Hoigy sikerült bejutnod a kórterembe fotózni??? Leckét vehetnének Tőled a világ legnagyxobb paparazzoi is!
LACA, te tudsz élni a kép tanusága szerint.
Abdul!
Szabad itt ilyet írni hogy "jobbulás"?? Ebben a feszült politikai moderált világban?
Gyógyuljon meg minél hamarabb Laca elvtrárs kívánom Önnek! Nem ám táppénzen élni
Itt is Sziasztok!
Már nem is sajnállak annyira Laca!
Jobbulást Laca!
Laca !

Akkor emelem a kalapom !

Jobbulást Neked !
Ha nem haragszol küldök segitséget hogy kedves feleségednek ne kelljen az ápolásoddal fáradoznia !
Ja és látogass meg minket a mi lapunkon is !
Ja: GSR Forever!
Szia Gino!

Igazad van, csak ma sem volt kedvem lélegezni se.......talán holnap! Egyébként tíz éve nem voltam itthon begsibe......
Szia Laca!

Ez nem hangzik jól! Miért engedsz be hivatlan látógatókat?! El kergetni az ilyen Gyula féléket...
Remélem minél hamarabb távozik belőled!
Jobbulást!

Viszont ha már otthon van, akkor tudsz írni sokat ide....ha van mit.
Majd elfelejtettem: GSR (csak, hogy szerepeljen ez is...)

Szevasztok!

Gino, nagyon tetszik az "elvetemültséged"! Csak így tovább! Meglesz majd a moci!

Dody! Az a kopás a döntéstől van! Egyszer csúsztam el vele, még a nyár elején, majdnem lépésben, és a bal oldalán! Elvileg feljebb lehet állítani, amit meg is kell tenni, mivel ha kanyarban leér ésbe fog a fék......

Tegnap hajnalban meglátogatott a Gyuszi. A tüdő Gyuszi...... Így most itthon vagyok és leszek egy ideig.......A család összekapcsolja a betegséget a motorozással, amiben lehet is valami.......Vasárnap is nagyon megizzadtam, aztán utána motorozás.......a múlt héten pedig valamelyik nap délután sz...rrá áztam, majd utána még 3 órát voltam kénytelen viselni a vizes cuccot......úgyhogy lehet benne valami.....

Jók legyetek!!!
Szia Laca !

Gratulálok a döncöléshez!
Habár az öszintét megmindva a Rece szerint egy nagyot estél azért van a féken a kopás !

Komolyan egykicsit durva!
Ha igaz akkor konstrukcíós hiba !
Szerintem nem érhet le a fék ez durva!
Szerintem!

Aszem kicsit visszanézek ide habár a sok moderátortól besokaltam!
Egyébként belassultunk rendesen !
Doc Úrat is búzdítom mert jó uton járunk aszem! Sőt vége a kampánycsendnek hajrá!

Egyébként Kykee tesó indította a GSR topicot aszem !

Dody
Nekem a GSR jobban tetszik.
Na végre, megtaláltam a mocit. MV Agusta a motor márkája. Nem egy olcsó darab. :)
Ez meglepett, hogy még a mester is csak jót mondott a teljesítményéről a kis drágánknak :)