Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt mindenkinek!
Szerintem is nagyon jól sikerült a túra!!!
Szegeden isteni volt a halászlé és az étterem is (ja és a pincér csaj is ). Persze a hangulatra sem lehetett panasz!
Köszönet a szervezésért Doc és Lacus!!!!
Soltvadkerten aztán tetőzött a jó hangulat, amit csak segítettek a brutális méretű fagylaltkelyhek!!!
Laca! Tényleg szuper volt a fagyi!!!

Remélem a továbbiakban is hasonlóan kellemes túrákon vehetek részt veletek!!!
üdv minden túrázónak,
még jó, hogy nem tudtam veletek menni, nem szeretem a sok édességet
tegnap azért csapattunk egy rövidet steve bátyóval, hogy meg tudjuk hallgatni
a recemura 3.1-es verziót.
kykee, ha akarod megkapod a negyvenes belsőt.
a stevenek más tervei vannak a téli szünetet illetően.
véleményem szerint az enyémnek jó lett a hangja, ennél hangosabbra már nem akarom venni.
hidi, sajnálom a buktát, mihamarabbi gyógyulást kívánok
remélem erre az idényre letudtad a kötelező gyakorlatokat és mostmár te maradsz fölül
Köszönöm a figyelmet és az érdeklődést. Hogy mi történt?- kissé kihagyott a fiam agya és csepel belterületén /a legvacakabb útszakaszon/ agyighúzta a barátom novi gépét. Ezután már ment magátol, úthibák, gép hánykolódik /160-170 felé/ kezelni a dolgot még ugye nem megy /csak húzni/ és már jön is a mélyrepülés. Ezuttal Isteni szerencsével, csak a motor tört össze. Többek szerint is, csodával határos a kis kaland. Motor és a lelkem romokba, de ezek javíthatók. Barátomnak vettem egy új gépet. Én próbálom a másikat talpra állítani. Hát így lett a yamahám mellé suzukim is.
Törött egyébként már nagyon sok van annak ellenére, hogy még új. Németeknél garmadával, most vizsgáljuk az olaszokat. A Hollós-nál tudtam , hogy Bíró és Pintér néven valahova vidékre /Sz.fehérvár?talán/ viszik el a biztosítós motorokat, de nem találtam a nyomára. 1-2 GSXR cuccot sikerült vennem bontóba ami egyezik.
Hát így.
Sziasztok
Köszönöm a figyelmet és az érdeklődést. Hogy mi történt?- kissé kihagyott a fiam agya és csepel belterületén /a legvacakabb útszakaszon/ agyighúzta a barátom novi gépét. Ezután már ment magátol, úthibák, gép hánykolódik /160-170 felé/ kezelni a dolgot még ugye nem megy /csak húzni/ és már jön is a mélyrepülés. Ezuttal Isteni szerencsével, csak a motor tört össze. Többek szerint is, csodával határos a kis kaland. Motor és a lelkem romokba, de ezek javíthatók. Barátomnak vettem egy új gépet. Én próbálom a másikat talpra állítani. Hát így lett a yamahám mellé suzukim is.
Törött egyébként már nagyon sok van annak ellenére, hogy még új. Németeknél garmadával, most vizsgáljuk az olaszokat. A Hollós-nál tudtam , hogy Bíró és Pintér néven valahova vidékre /Sz.fehérvár?talán/ viszik el a biztosítós motorokat, de nem találtam a nyomára. 1-2 GSXR cuccot sikerült vennem bontóba ami egyezik.
Hát ennyi, és köszönöm.
Rendben! Akkor pontos utvonalat kérek, ha valaki szeretné, hogy ne essen az eső!!
Sajnos nem én lettem a gokartkirály, mert vagy két baráti társaság is foglalt időpontot, így másfél órát kellett volna várnom . (állítólag szokott hely lenni foglalás nélkül is, de a mai nap kivétel )

Nem baj, gokart nélkül is nagyon jól sikerült délután volt, köszönhetően a helyi kísérőnek!
Ja, és nem mellékesen ma is mentem kb. 250 km-t. Szóval a hétvégén összejött a 850 km.
Kedves Klántagok !

Az egészségügy zérus, az oktatás meg romokban,
De nincs semmi vész, mert a fejem bent a homokban,
Csak a zsebem lóg abból kifele,
Rövid ez a ciklus, valamit tegyetek már bele!
"fecó"

Kedden kezdődik az utlezárások sorozata.
Ha utrakeltek vegyétek figyelembe !

Dody
Köszönöm az intézkedésedet !

Tudod azért legközelebb az utvonalunkat is szíveskedjél figyelembevenni !

Dody
Gratulálok !

Te tán jobban bírod mint én.
Ma én csak takarítottam a vasat.
Seggem még nem kívánta.
Na meg megvolt amai műsor.
1. Hajnalban moto GP
2. Délután fecó drága beszarása

Te lettél akkor ma a gokártban a király remélem !
Üdv:
Dody
Sziasztok !

Királyság van !

Szarházinak ENDE !

Ha most nem takarodnak akkor megérdemeljük őket !
Görények ezeg b...meg!

Tudtam hogy nem kerek a dolog!
De hogy ennyire azt bevallom nem gonoltam!

Na kedves Surján Úr akkor Tejössz, mert fecó szarik magától menni még igy is!
Hogy miért írom ide ezeket!
A GSRt felajánlom fecónak hogy nagyon nagyon gyorsan tudjon eltakarodni !

Na majd a megmaradt adómból persze veszek én másikat !
Csaó mindenkinek!!!

Dody
Mi is nagyon köszönjük a tegnapi szervezést.

A kaja osztályon felüli volt, és a fagyi is eső osztályú !

White & Katinka
Dody!!

Bazzeg te tudtál valamit :DDDDD


White
Dody figyelmébe!!!

Ha ebbe nem buknak bele, akkor semmibe!
elkúrtuk
Sziasztok.

Én is köszönöm mindenkinek a tegnapi napot.Jó volt a társaság.

Badlac.
Sziasztok!

A tegnap készült képek letölthetőek innen
Nem hiába vagytok többenis kissé túlsúlyosak!
Jó napot,jó húzkodást!
Köszönöm ezt a napot mindenkinek,jó volt hogy ismét együtt a csapat!
Külön köszönet,Katának,Lacusnak és nem utolsó sorban Don Docnak a házigazdáknak a kiemelkedő teljesitményért,hogy ennyi embert csordában tartani az nem semmi!
Nagyon jók a képek,csak kell még szaga van,mert ennél lényegesen több kép készült!
Larion6,kár hogy nem voltál ott,kaptál volna ezt-azt,hideget meleget!
Mi elég szépen jöttünk csak Akarattyánál sötétedett be!nekem 480km lett a vége!igaz Dody papát még egy darabon elkisértem,hogy ne unatkozzon! este 8kor már otthon voltam!
Laca!nem értem,hogy miért nem értél utól,mikor te 220al jöttél én meg 180at sem mentem!tolattál???
Remélem a következő évadzáró gurgula is ilyen jó,vagy még jobbra sikeredik majd!
Kérnénk a hozzászólásokat a túrautvonallal kapcsolatban!
Szép napot és BALMENKÖZt mindenkinek,jó hét végét!
üdv kykee
Hát sajnálom, hogy eláztál!
Én pedig elintéztem, hogy ne essen...pesten nem is esett:
És ma sem fog...
Ha majd megpróbálod lemosni a szégyent, akkor csatlakozok hozzátok!
Vagyis ha jöttök erre felé.
Én még hosszabb (611km) túrán nem voltam. Mi általában Pécsre szoktunk átugrani. Vagyis Komló felé a faházhoz. Kb. 240 km/ vasárnap!
Udv topiklapok!

Nekem sajna nem volt pofam lelepni tegnap a csaladi multiunneplesrol. De majd legkozelebb.

Viszont lenne 1 kerdesem az illetekeshez:
Aki mult hetvegen igerte, hogy mindjart elkuldi a szamat SMS-ben, hogy talizzunk a plexi miatt, az most kuldi vagy sem? :)
Muszály volt nekik......szerencsére tolerálják az akaratomat. Tudják, ha vitatkoznak, akkor is elmegyek, így legalább megspóroltunk egy kis vitát......jó, hogy asszonypajtásom ilyen megértő, másképp nehezebb lenne az életem! Nem vagyok egy könnyű eset az biztos. 10 éve vagyunk együtt, és ez neki köszönhető, más nem biztos, hogy kibírt volna.......(és NEM áll a hátam mögött sem konyhakéssel, sem más fegyvernek látszó tárggyal!!!)


A "ropogásról", nem tudom, ismeritek-é ezt a versikét:

Bölcs Salamon mondá vala,
hangos f..ngnak nincsen szaga,
de amelyik sunyi, lapos,
annak szaga írtozatos!
És amelyik dudorászik,
attól az ember falra mászik.......

Hozzá kell tennem, hogy ma a tegnapról szinte teljes egészében megmaradt bableves lesz az ebéd......

Apropó, mindenki eltűnt a környékről......most veszem észre, senki nem jön be a szobába, vagy ha mégis, viharos gyorsasággal távozik. Nem tudom, mitől lehet, a virág még zöld, nem sárgult el, és nem konyult le......
Laca!
Szerintem ezek a szmájlik nem a röhögéstől fetrengenek hanem a gáztámadástól
Család megbocsájtotta hogy a tegnapi napot nem velük töltötted az összevont családi események ünneplésével?
Szia Doc!

Tudod, az emlékek megszépülnek egy idő után.......

Viccet félretéve, nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó volt! És ha éreznéd itt a gépem környékén a bélgázt, Te is egyetértenél velem! Ami ilyen "rózsa" illatút gerjeszt, az rossz nem lehet......
(előre is elnézést kérek mindenkitől....)