Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halidéj Laca!
Pedig kellett hűteni a tüzeshúst szerintem rendesen A mai emlékeid róla?
Szia Gaga!

Szívesen láttunk volna! Baján a Shell kúton, a körforgalomnál pihentünk egy fél órát. Jó látvány volt a 12 GSR......de csatlakozhattál volna a Yamaháddal is!

A fagyizót ne is említsd! Még rajtam is kifogott a mennyiség! Hatalmas szégyen, amit sosem tudok lemosni magamról.....de nagyon jó volt, megérte!
Szia Eszter!
Én is csak egyszer gokartoztam, az is jó régen volt. Pont ezért kellene elmenni, mert megyek gokartozni céges szervezésben, és mindenki villog, hogy ő milyen menő, amióta meg tudják, hogy motorozom, azóta úgy gondolják, hogy biztos nagyon menő gokartos is vagyok
Én du. 2-3 körül szabadulok családi névnapos programról, így az öt óra kiváló lenne. Hogy tudunk egyeztetni? Én nem tudom a számod. Ha van email címed, oda elküldöm az enyémet.
Dody: természetesen a 611 km nekem is a tegnapi túra volt. Mondjuk igazad van, nem olyan nagy érdekesség, hogy ua. mint Neked...
Sziasztok!

Két hete olvastam, hogy Baja felé jöttök túrázni. Gondoltam én is csatlakozok, de kiment a fejemből + tegnap az idő se volt vmi fényes, itt (Baján) esett néha. Jó volt nektek!
A soltvadkerti fagyizó népszerű errefelé, mindig óriási sor van.
Baján voltatok valahol? Vagy csak átutaztatok?
Szia N.!

Győrzámolyra mész? Ott laktam 6 évig, szép is volt... Viszont egyszer sem gokartoztam .
A kedvemmel nincs baj, csak az időmmel, ill. a sánta kezemmel .
Hány óra fele leszel ott? Este ötóra magasságában lesz egy villanásnyi időm, mert a lányom megy misére .

Szép napot minden sajgó fenekű GSResnek!!!!
Jó reggelt !

611km az a tegnapi teljesítmény természetesen.

Gratulálok a rekordodhoz .
Én már a Kykee tesó tempóját kezdem megszokni.
Dehát mit lehet kezdeni ez van.

Sziasztok:
Dody
Szia Eszter!
Holnap megyek Győrbe (illetve egy kicsit mellé) gokartozni. Nincs kedved kijönni?
Sziasztok!
Szerencsésen hazaértem én is, egy majdnem eséssel.

Dody: km állás 611 km! Nem vicc! Melyikünk követte a másikat?

Csatlakozom az előttem szólókhoz: a mai túra fantasztikus volt!!!
Az út és a kaja, illetve az édesség: egyszerűen fantasztikus!
Köszönet a szervezőknek: Steve-nek és Doc-nak! (meg a napnak, hogy most nem tört ki )
(én külön köszönöm IvecosLacának és családjának az esti vendéglátást!)

Egyébként az út során megdöntöttem eddigi sebességi rekordomat a solti görbületben (mert nem volt annyira egyenes az az út). Köszönet érte Kykee-nek, Dodynak, Bécinek és Lacának!
Hali Hali !

Doc remek volt minden nem csalódtam benned!
KÖSZÖNÖM !!!! Kár lett volna kihagyni!!!
Altató nem kell senkinek sem nyugi így számla nem érkezik !

Én speckó 611 km t gurultam.
Laca majd a km órádat nézesd meg az órással légy szi !!!!
Mi nem siettünk talán valaki másra cuppantál rá !
Csak ugy megemlítem ma 3X áztam meg. A lényeg az utolsó 35 km en Révfülöptől ömlött az a kib...tt eső!
Napsugi!!!

Király a csapat! Ez komolyan mondom Nektek és nagyon jól éreztem magam!
A fotók pedig remekek! Köszike !
Szia Mindenkinek!


Dody
Ami kimaradt: remélem mindenki épségben hazaért!

Millió taps: Stevnek a szervezésért, a házigazdáknak mindenért, a többieknek a kellemes társaságért, a nagy élményért, és csak úgy!
Tengermély tiszteletem mindenkinek!

Felejthetetlen nap volt! Köszönet érte mindenkinek! DonDoc, kb. ilyen kép alakult ki bennem Rólad! És ez nem rossz, sőt! Az egész "banda" elsőosztályú volt! A közös gurulás, kajálás, stb....... Még tízszer találkozunk, és kb. akkorra tudok mindenkivel legalább 2 mondatot váltani......mert sajnos ez ma sem sikerült. De nem baj, majd máskor......

Lacus! Tudtam hogy nem vagyok egy fotogén alkat, de ez már túlzás! Lopva fényképeztek, az egyiken olyan rohadt unott képet vágok, mintha Rece Yamaháján ülnék...... Pedig marha jól éreztem magam!

Kykee+Béci+Dody! Az nem volt semmi, hogy 220-al nem tudtalak titeket egy-két helyen utolérni......


Remélem lesz még szerencsém közösen gurulni Veletek! (ha mástól nem, hát a fagyitól gurulunk....)

Végül két rossz minőségű kép: (ami jól sikerült, az a bömösről készült, kb. 100....)
Jó Estét! Sziasztok!

Remélem velünk együtt, mindenki hazaért éppségben! Nagyon jó volt a mai nap! Egy újabb remek éttermet ismerhettünk meg, és a soltvadkerti fagyizó vmi hihetetlen volt. Főleg hogy olyan adagoakt kaptunk amivel még Laca se bírt!
Lacának köszönjük a korai vendéglátást! Biztos vagyok benne hogy mindeki nagyon jól érezte magát!
Nemsoká feltöltöm a képeket.

Üdv Mindenkinek: Tibi és ÁdÁm
Hidi!
Azt nem írtam hogy nem lehetett volna még fokozni a túra sikerességi rátáját de mivel egyéb kötelezettségednek kellett eleget tenned így ebből sajnos kimaradtál Meg különben is lehet nem is sikerült jól de ez majd csak akkor derül ki ha a többiek is gép elé kerülnek
Jóvanna, csak kérdeztem
Valamit tegnap még nagyon akartam kérdezni, de nemjuteszembemost, hogy mit
Szia!

De jó itt látni, az utóbbi időben egyre gyakrabban. Jól szórakoztál ma
Szia Doc !

Örülök, hogy jól sikerült a túra, én Pesten voltam - ott szép idő volt .
Ja még annyi amit az előbb elfelejtettem leírni ha valaki a velem való személyes találkozás miatt ami annyira megviselte a kis harmatos lelkivilágát hogy csak altatóval tud nyugovóra térni és erről elküldi nekem a számlát akkor azt én fizetem neki!
Halidéj All!
Valóban már itthon hisz ma nem én és Lacus voltunk kik a legtöbb kilóméter csűrték az abroncsokba
Napsuginak külön köszönet a Szeged és környéki remek időért! Lehet elfelejtettem megkérni hogy országos jó idő legyen ezért meg én kérek elnézést!
Steve köszi hogy a mai napra átszervezted a szegedi túrát és hogy összefogtad és elvezetted a csapatot a motorozás szempontjából unalmas Alföldre!
Külön köszönet és tisztelet Kykee, Dody, Béci hogy a szar időjárás ellenére keményen odatettétek magatokat és ti is emeltétek a nap fényét!
Remélem mindannyiótok ha fáradtan is de törve nem és kellemes emlékekkel tér majd ma haza!
Tényleg jók lettek a képek!
Azért a fagyi kelyhek a képek alapján nem is olyan kicsikék....
Remélem a többiek is gond nélkül hazaérnek!
Pssssz, titkon én is azt várom...