Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi Lacus!

Gondolom kaja után próbáltátok a népet felcsalni a víztoronyba.
Jók a képek, mesélnek, Steve fotoművész úr is tesz fel néhányat, gondolom.
Na még 1-2 kép, nem engedett többet az előbb:
Na, Doc meg én már hazaértünk a túráról, Soltvadkerten vettünk egymástól érzékeny búcsút, és nekünk csak 70-80 km. vissza Szegedre az út Ma mi élveztül a hazai pálya előnyét, szinte szégyellem leírni hány km került ma a mociba...
A lényeg az: szerintem nagyon jó kis találkozó volt, jókat ettünk-ittunk-beszélgettünk! Nagyon örülök hogy a balatoni brigád is csak rászánta magát az útra, annak ellenére hogy ott reggel esett az eső! Kaptak is szegények belőle, szerencsére a Dunán innen már nem esett egy csepp sem egész nap. Büszke vagyok rátok!
Kicsit viszont puhány a csapat, kb. 14:2 arányban le lettünk szavazva a víztoronyba felmászással kapcsolatban! Ejnye-bejnye... No majd holnap felmegyünk az asszonykával, sőt lehet hogy a Doki is rászánja magát!
Ami nem tetszett, az a soltvadkerti fagylaltkelyhek mérete, felháborító hogy milyen kis adagokkal szúrták ki a szemünket! Íme néhány fotó a találkozóról, ízelítőnek!
Lett volna olyan csoportkép is, ahol Katika is rajta van, de a Jahamahás kváziszőke kislánynak sikerült a tök automata géppel 3! sz*r képet csinálnia

Na, üdv mindenkinek, jó pihenést! Remélem még találkozunk az idén!!
Hát igen, ha folyamatosan és sokat dolgozik az ember, akkor hamar eltelik az idő.
Talán a tél is segít ebben, mivel az nem igen motoros időjárás....
Arra gondoltam, hogy nekem nem lesz mostanában utód, akik gondolom elveszik a szülők minden idejét.
A szakmám meg biztosít nekem reggeltől estig elfoglaltságot, legalább eltereli a kalandozó gondolataimat.
Hogyan érted, azt, hogy a munkád miatt gyorsabban telik az idő?
Mivel foglalkozol?
Ne aggódj, meglesz a gyermek és hipphopp eltelik az a pár hónap.
Te, én már a kómán is gondolkoztam, mert nekem csak max a munkám miatt telhet gyorsabban az időm
Hát igen, én az esőt sem bánnám csak GSR-en ülhetnék már!
Itt Bp-n egész nap hibátlan idő volt/van , kis széllel.
Szia Gino!

Felénk esett, szerintem a banda is kapott belőle Egész nap be van borulva.
Lehet, hogy Doc nem elégszer kérte a szép időt
Látod, csak mi, motor nélküli motorosok maradtunk
Pedig de jó lenne, még esőben is...
Jó napot mindenkinek!

Remélem mindenki, aki teheti motorozik! Az időjárás kedvezően alakult mára.
Köszönet Napsuginak!
A szegedi túra is remélhetőleg eső nélkül sikerült. Bár az ország némely részén lehet előfordult eső...
Várjuk az élménybeszámolókat a túráról!


Üdv: Gino
Nem féltelek, a halléig még van 12 óra. Viszont hogy fogsz felkelni reggel?
Sziasztok !

Hát bevallom most érkeztünk haza egy vacsimeghívásról !
teleettem magam nemtom a halászlének hol találok holnap helyet!!!!????

Laca besegítesz ???

Szóval Stevee óra beállítva reggel 4 re!!!

A többi magától megy már majd.
Ja az eső itt nemrég még szakadt a k....a anyukájába!
Jó éjt Nektek!

Hidinek gyors gyógyulást!!!

Dody
Igen-igen, mintha mostanában egy kicsit indiszponált kennék....
Igyekszem összeszedni magam, ígérem. Nektek nagyon jó bulit, széles utat, és államdó tapadást kívánok!
Hidi Drágám!
Sajnálom ami történt veled, valahogy kicsit nem jól csinálod a dolgokat! Inkább jöttél volna Szögödébe, ahol oskolába is jártál, tudom én hogy visszahúz a szíved!!! De ha már így történt, kívánok neked jobbulást, kicsi ujjadnak hamar gyógyulást.
Remélem holnap nem történik hasonló gixxer például Kykee-vel, bár mondják csalánba nem üt a ménkű No, azért majd gondolunk rád, a finom hallé kanalazása közben! De legközelebb itt lenni ám, nem holmi céges rendezvényekkel takarózni!! Puszi...
má alszanak...
Sziasztok!

Ittenem-ittenem micsoda Michelin-baba lett a kisujjad helyén...
Sajnálom, Blacknet, egyben minden elismerésem, nem sokan lennének képesek pár nappal egy ilyen bukta után közlekedni

Srácok, balesetmentes jó utat és napsütéses időt Nektek holnapra.

Laca nehogy elrontsd a gyomrod!!
Majd holnap du. benézek, hátha itt találom magamat és egy jót dumálok. Este a hiperaktívabbak jelentkezhetnének élménybeszámolóval, képekkel.
azért valamit böfögjetek erre

bár annyira nem is fontos
PP!
A GSR-ek őrangyala őrködik majd mellette
Jó utat! Jó motoros időt holnapra!
A holnapi túra korai indulása miatt hazahoztam a motort, itt áll a lakótelepi parkolóban.
Bevallom, nagyon aggódom, nehogy ellopják!
Ha eltűnik, akkor a Steve lesz a hibás, a 6 órás indulás miatt!!!
Laca!
Ezt a problémát már megoldottuk nem kell szaladgálniuk mert kész a vájú csak köré gyűlünk és mint a vadak zabálhatunk is
Ne félj attól hogy éhen maradsz csak az a lényeg hogy a kijárathoz parkolj mert különben vagy üres zsebbel vagy üres gyomorral távozol!
El is felejtettem: megvolt ma a gumicsere, Michelin Pilot Road lett a végén, kerek 60000-ért. Hivatalosan 90 körül van az első+hátsó.
Viszont megdöbbentem a gumiszerelési árakon, nekem a nagy teherautón, ahol egy mázsa egy kerék, 1500 forint egy kerék le-felszerelése, itt a motornál 3500....... no comment.
Sziasztok!

Mekkora drámák alakultak ki.......minden sajnálatom Hidinek és Blacknetnek! Lesz ez jobb is! Nagyon-nagyon sajnállak mindkettőtöket!

DonDoc! Két perccel ezelőtt fejeztem be a jóképű zsíros füstölthúsos tejfölös töltöttkáposzta belapátolását! A legközelebbi étkezésem időpontja: holnap kora délután! Úgyhogy rettegjenek a pincércincérek! Le fogják járni a lábukat!

Jó éjt!
No most hogy jól kitopikoltam magam magammal mindenkinek jó motoros időt és balesetmentes utakat kívánok! Holnap meg mindezt személyesen is
Kykee vazze!
Én holnap nemhogy enni de még vizelni is kesztyűbe fogok ha te ilyen vajákos vagy
Mlg kiolvasol valami herpeszt nekem vagy csak egyáltalán meglátod hogy szőrös a tenyerem
Az már nagy rekord lett volna még Kykeetől is szerintem ha négy napon át tud zsírozni