Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kykee!
Bezzóny ez így van! Ezért nem ritka hogy sokan azt hiszik hogy a levesben talált macskacsontra kutyanyakörvre patkányfarokra egérkörömre békatokára hasonlító dolgok azok nem a szegedi halakból való finomságok
Hidi
Nagyon vonzódol ehhez a bolygóhoz
A mocid is megsérült az ujjadat is sérelem érte még jó hogy a térdedet nem zúztad le ahogy látom és ugye komolyabb más baj sem történt veled?
Minden fronton jobbulást kívánok és sajnálom hogy a túrán nem tudol részt venni
Hidi!
Azt olvasom ki a tenyeredből,hogy sokáig fogsz élni és lesz még egy fiú gyermeked hamarosan!Nagymértékű változás lép be az életedbe amire eddig nem is számitottál!Lesz egy birósági pered amiből a sok keserűség után nyertesként szállsz ki!van két irigyesed egy fekete meg egy barna!A közelben ér egy kis szerencse,de utána ledönt a nátha a lábadról!
Hát ennyi,mert a tenyered többi része nincs a képen!puszi
Jajj a pici ujjad,eltörött,vagy csak leraktad zúzdára????!
Gyere és terelgetsd a Szép Szögedre is a vasad!viszem a zsírzóegységemet és bekenjük a láncodat,Kicsi Hidi!
Szia Dody!

Én is úgy érzem, hogy mostanában nincs szerencsém... , vagy ami nem megy azt ne eröltessük

Egyébként tegnap értem végleg haza, mert meetingünk volt, hétfőn azért hazaterelgettem a motort is Visegrádról.
Kykee Tesó!

Mi lesz????
Eső? Nekem No eső ruci!
Találka mikor ha 8 ra Solt ??????
Na 1/2 7 óra szerinted nálatok a Shell kutnál vagy hol ?
Vazzmeg monj valamit, mert ha nem megyek a Mecsekbe ott rally van és azt autóval is tudok menni !!!

Halihó !

Dody
Akkor hívj bammeg,mert eddig mindenki elért!!!
A zsírzás olyan nálam mint a Monszun eső!40napig is tarthat!Én mondtam neked kedves,hogy maradj még!
Szia Hidi !

Ez nem a Te éved! Bocsi.
Sajnálom hogy így jártál.
Miért csak most mondod ezt?
Tessék vigyázni! Légyszíves!

Csaó!!

Jobbulást!
Dody
Szia Kykee !

Hogy tervezed a hnapot?
A szaros telefonod vedd már föl hogy megbeszéljük !!!!!
Dody
A zsírzásos ott maradás csak akkor mentett volna meg, ha 4 napon keresztül tart, ugyanis hétfő este dobtam el a vasat...
Neeeeeeeeeeeeeeeeeee! kicsi Hidi!
Megint borultál????Látod ha zsírzunk akkor itt maradtál volna!
Don Doc!
Nálatok tényleg ilyen halak vannak a Tiszában!Azt is hallottam,hogy ebből főzik a hallét!igaz ez,DoC?
Látod-látod nem zsíroztad be a láncomat rendesen - el is taknyoltam egy kátyúban...
Jó motorozást, szép időt nektek!
Nekem sikerült egy kis amortizációt véghez vinnem...
Hidi!
Jössz gurgulázni holnap!mától én is olyan poziturán vagyok mint TE!Megdumálunk mindent amiről a múltkorában a lánczsírzásod közben esett szó! Na???????????gurulol???
Csak emlékeztetőül!

6:15 Europark

Indulás 7 órakor Áporka MegaCity-ből!!
51-es út
Solt (52 km 1 óra) Itt megvárjuk a balatoni szekciót, úgy mint Kykee, Dody, CB Pista, meg a többiek. Pihenő 20-30 perc.
51-es út
Kalocsa
Sükösd
Baja (74 km 1 óra 16 perc) pihenő 20-30 perc
55-ös út
Mélykút
Mórahalom
Szeged (102 km 1 óra 41 perc)

Áporkától mért távolság 228 km, a tiszta menetidő kb. 4 óra.
Várható érkezés Szegedre 12 óra.

Visszaút:
Szeged
Bordány
Üllés
Zsana
Kiskunhalas
53-as út
Soltvadkert (78 km 1 óra 27 perc) Pihenő 1 óra. Itt fagyizás, majd érzékeny búcsú a balatoni csapattól.
54-es út
Jakabszállás
Kecskemét
441-es út
Cegléd Itt búcsú Tybee-éktől!
4-es út
Budapest (153 km 2 óra 37 perc)

A Szeged Budapest távolság a fenti útvonalon 231 km, a tiszta menetidő szintén 4 óra.

Holnap találkozunk!!!!

Esőnap nincs!!!
Szia Hidi!
a visegrádi szerpentinen vigyázat!
Bocs, hogy nem találtam el a helyi specialitás méreteit! :)))
Azért szoroztam be néggyel, mert azt hittem kocka alakú a zacskó!
Mekiset nem eszem,csak itteni finom Shandwich-bárossat!miért szoroztad fel négyel a végerdményt!
Azért ennyire nem unatkozom!
Ha Mc sajtos és a zacskóból kiindulva fullon telerakták, akkor 16db-nak el kell férnie. Mivel már elég rég nem írtál be a fórumba a 9. környékén járhatsz, de az összeset már úgysem tudod megenni!
Abdul!
Ha már belejöttél a számolgatásba,azt mondd meg hány sajtoshambit zabbantok most!mennyi tolodott be a buciba és mennyi van még hátra!?????segiség képpen egy 20*20as nejlonzacsiban hozták!
ezt ha megmondod egy teli gsr tank benzin!
Helytelen számolás! és még én érek rá!?
Nem számoltál egy sort! majd legközelebb!