Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rece, Rece......

Nem hazudtolod meg magad.......amokor jössz közös túrára velünk, előtte ugorj be a hivatalod fegyverraktárába, és vételezz páncélmellényt, stb........
Szia!

Már alig várjuk! Remélem elsőkézből értesülünk általad! Már most kezdhetsz gondolkozni Zoli, mivel csábítasz oda tavasszal......
Új info a B-King-ről:Gyártás kezdete 2006 November!
Az első darabokat 2007 Február-ra igérik.
Ár valószinűleg Dec 14-15-én a Suzuki évzáró konferencián,ahol egy nullszériás élőben is ott lesz!
nem lehet, hogy egy tzr 50-es volt?
hát most erre mit lehet mondani?
nem kissebbítve a gsr robogó tulajdonságait csak két lehetőség van, egyik, hogy a cibere tulaj béna, másik, hogy te vagy egy fenomén
Szia BlackNet!

Miket nem olvasok itt......
Gratula a a teljesítményért! Látod, ezért MOTOR a GSR!!!
Próbálom elképzelni az általad leírtakat, de érezni jobb lenne!


Üdv mindenkinek!
Larion with RR
Jó napot,jó húzkodást all!
Blacknet! Gratula a teljesítményhez!Ez a feladat nekem mindig adott,mikor a Larionnal motorozom!
Hol Ő nyer,hol én!De a lényeg,hogy mind a két moci,nagyon jó,főleg,hogyha belegondolok,hogy az RR egy pálygép a GSR meg túra és mégis egymás mellett vannak!Jobbat megy végre az RR,de nem lehet könnyeddén motorozni vele alsó hangon,sőt nem is könnyű vele kerekezni,ellenben a GSRrel!
Jogos az észrevételed, javítom is magam. RR volt. :)
BlackNet!
Különösen akkor lennék büszke rád ha ismernék ilyen motort amit leírtál Mert Yamaha R6-ot ismerek vagy mondjuk Honda CBR 600RR de R6 az szerintem Yamaha lesz
De azért pirospont akkor is bejegyezve a neved mellé!
Sziasztok!

Tegnap este Gino -tól eljövet a Szentendrei úton találkoztam egy R6 -os Hondával. Először azt hittem, hogy 1000 -es, miután alig tudtam lenyomni, de mondta a srác, hogy 600 -as. Több lámpától lámpáig tartó verejtékes küzdelem után elmondhatom, hogy büszkék lehettek rám.
12000 powa. Ott iszonyat módon megindul a gép. Olyannyira sikerült jól váltogatnom és kihúzatnom, (már, amikor bevette a kettest és nem húztam le dadogásig), hogy 12000 fölött még az első kerekem is elhagyta az aszfaltot. Fölváltás után tapadt vissza az útra. A versenyezgetés után megdicsértük egymás motorját, hogy milyen jól megy. Különösen jól esett egy pályamotor tulajdonostól.
Éljenek a japánok, vita lezárva!
Hogy lehet, hogy valaki megvál a GSR-től ??????????????????????????????

Erre nincs magyarázat........csak a nagyobb GSR, ami ugye még nincs.......
Szia!

Te egy Úr vagy!

Már látom szomorú sorsomat, el kell mennem Debrecenbe beállítani a GSR-t......talán Ti be tudjátok lőni, a márkaszervizben, ahova járok, már kétszer nem sikerült. Vagy én vagyok a hülye.......ami persze tuti, de akkor is......
Nekem az egyik alkalom megér 9.000.-hufot!vihetem???

De,mert az imént hívtak a Nívóbül,hogy kész a Láncos kutyukám!Megfürdették,megetették,feszitettek a nyakörvön,mert belepiszkáltak valamit és most vadabb lett!
Tanácsolták is,hogy erősitsem meg a kenel falát,mert lehet,hogy ki akar majd szökni!
küldd a kódót,hogy ismét irogathassak!
Ja,ellátnak a tanktól a kormányig! Ha meg bejön a gixxer akkor miért nem olyat vettél??? Talán külsö befolyásoltság hatására cselekedtél igy hogy Yamahamicsodát szerváltál magadnak!Nem bírtad volna elnézni az irigységet a Yamahás barátaid arcán és inkább szolidaritásból vettél egy rollert!
Ha valakit érdekel van két alkalmi vételárú GSR!
Megtekinthető a www.powercity.expressz.hu
Kykee!
Ha nyersz a lottón akkor vegyen neked Fortuna!
Különben is! Neked ma nincs motorod így nem is írogathatnál a fórumra!
Ebből is látszik, hogy a Yamahások szélesebb látókörűek!
Pl. a GSXR bejön!
Gondolatolvasó vagy Abdul tesó!én kicsit nyersebben akartam fogalmazni!
De összességében még mindig olcsóbban kijön a GSR... No meg szebb is, jobb is... Dehát ezt neked magyarázzam, te is inkább ezt a fórumot követed nyomon!
De arra ,csak már tizenhármasnál lettem mire lett hely a szervizben!
Drágább, mint az Fz6-ra? Pedig azon még nagyobbak is a dobok. És szebben is szólnak!