Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs, ebből 1 db...
1422 db
1 db
1 db
Egész eddig meló volt!De ha egy barátom megkér valamire azt illik teljesíteni!szántam rá 4 percet,hogy örülj!látom elértem a célomat!
Panizzi, eddig csak ketten vagyunk Kykee-val a túrára, várjuk meg mit mondanak a többiek.
Viszont nagyobb távolságot is bevállalhatnál, csak jót fog tenni, a hátsód feszességére asszonypajtástól pár napig utána biztos nem lesz panasz!
Abdul!
Rám mindent lehet mondani,csak azt nem hogy lusta!Te meg kezdheted megszámolni!
Azért dolgoztál is délután valamit Kykee?
De köszönöm szépen, nagyon!!
Banyek, nem para bakker!
hello hallo elektor kalandor

most, hogy meglettem idézve, eme jeles napot(okat), október 14-ét egy összejövetellel kellene megünnepelni

közös gurulás is lehet, csak akkor kanyarodjatok a Mecsek felé

messzebb sajnos nem tudok menni, mert az alfelem nem bírná a rázást...meg a csuklóm se
Köszönöm a felajánlást, remélem nem kell igénybe vennem. De ennek ellenére tényleg jólesik, hogy vannak olyan emberek, akik segítenének.
Lusta vagy bepötyögni???
Nem,ez igy tök jó!
Neked is annyi taps jár ezért mint az elöbb a közelgő születésnapért!
Ha én találom ki, akkor annak úgyis a Mátra lesz a vége!
Budaörs-Eger (tea/kávé)-Mátra-Nagymaros (ebéd a dunaparton)-kompozás-Visegrádi szerpentín/vár-Esztergom-Tinnye környékén az Üvegtigris büfé (délutáni kávé/tea)-Környe-Budaörs

De bízzuk inkább az oldal létrehozójára!
Rendben!
Kezdheted kitalálni az útvonalat,a étkezőbázist,a tartalmát a túrának!Te leszel most a "házigazda"!
Figyu,Abdul,elképzeltem: 2006.10.14.Happy Birth day GSR 600 fórom,thank you Panizzi!Még hogy nincs képzelő erőm!
Akkor megnyugtattál!
Pont szombatra fog esni, egy évadzáró közös gurulás aznap?
Annyi azért még van,hogy el tudjam képzelni az egyéves évfordulóját a GSR 600 fórumnak,Panizzi jóvoltából!
Kykee arról nem tehetek, hogy nincs képzelőerőd!
Aha,gyors témaváltás!
Már kevesebb mint egy hónap és az egy éves évfordulójához érkezik a fórum, hála Panizzinek!
Abdul!
És ha lekapcsolom a villanyt az ezüstbányában!??nekem még mindig körvonalazódni fog a gumik pereména feketeség és igy megtalálom a GSRemet!de te nagyobb valószínüséggel lehetsz egy sötét utcában,mint én egy ezüstbányában,ráadásúl motorral!???
Ellenben a kékkel és a pirossal!
Persze mert ez a szin az alapszin és mindre jutott egy kevés!At ezüstön nincs piros,kék,csak egy pici fekete(ülés,gumik,tükrök,markolat,blokk,felni)de arányában 85%ezüst,15%fekete!de más szin nincs
Még szerencse, hogy abból a csoda ezüst színből az enyémre is jutott egy kevés! De én legalább egy ezüstbányában is megtalálom az enyémet!
P.P!
Már hiányoltalak a szinimádok balhéjából!
Szeinted akkor a PIROS a legszebb!indok/érv???
Te se nagyon állj meg egy piroslámpás ház kapujában!
Tájékoztatásul az összes izlésficamosnak: a piros a legszebb!