Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem 12000-re vitted?
Don DoC!
Ne foglalkozz az árakkal! Ha nyerek a lotton akkor vehetsz nekem is egyett!
Leo Vince EU-szabványos Factory:136.000.-Ft
Jó napot,jó húzkodást allbody!
Motorozzátok ki magatokat helyettem is,mert ma vittem a 13.000es szervizre és csak holnap este kapom vissza a Láncos kutyukámat!
Powercity!
A Leo Vince kipuff árát is elárulnád?
Üdv mindenkinek!
Annyi minden történik itt, hogy csak kapkodom a fejem. Reet, sajnálom ami történt veled, de szerencsés vagy, hogy ezzel az anyagi kárral megúsztad. Blacknet ez rád hatványozottabban is vonatkozik. 100-nál fejreállt Ka-ból karcolásokkal kiszállni kész csoda!
Powercity, gáláns az ajánlatod, szerintem a Klán tagsághoz akadálymentes út vezet, Kykee-nak sem kell most törnie a fejét a beavatásái szertartáson!
Ja és teszik a motorod színe és felni díszcsík!
Más:
Hétvégére nem tervez senki semmilyen gurulást? Kicsit, nagyot? Szép, napos idő lesz...
És mit szólsz a "tömeges" vásárlási ajánlatunkhoz?
Bár, hogy őszinte legyek, külön túrát kellene rendezni nekem, ha vinni kell kötelező szervízre. Győr-Debrecen nem a szomszéd
Valszeg csak így tudták a szűk hely és a dob szöge miatt megoldani.
Nekem is furcsa volt elsőre a megoldás,de a lényeg,hogy nagyon jól funkcionál.
Megnéztem a laser honlapján a kipuffot. A mocin jól néz ki, de aztán a product sheet-jét is megnéztem, is ilyet biztos nem vennék az 5-ös számú derékszögű törések miatt. link
Milyen amatőrök már. Meg ne magyarázzák nekem, hogy ez a gázáramlásnak jót tesz, mert akkor áramlástan órára biztos nem jártak. Mennyivel lett volna nekik nehezebb hajlítani a csövet mint vágni és heggeszteni?
Természetesen megoldjuk postai utánvéttel,gyári alkatrész-10%!
A GSR-en látható kipufogó a Laser terméke,jelenleg rendelésre hozzuk EUR-árfolyam függő az ár de olyan 160.000.-Ft körül mozog,nektek -10% kedvezmény!
EU-szabványos,kivehető hangtompitóval,tehát vizsgáztatható is vele a gép.
Nagyon jó hangja van esztétikus és könnyebb a gyárinál,persze teljesitményt is hoz.
Ehhez tudjuk Yoshimura programozóval behangolni hozzá az optimális levegő-üzemanyag keveréket a legjobb teljesitményleadás érdekében.
Plussz válastható hozzá Sportszűrő vagy BMC vagy KN.
Aki pedig vadállatot akar tehet bele még Prop-Tech elektronikát /környezetvédelmi folytás pusztitó berendezés/
A kipufot meghalgathatjátok a www.laserexhausts.com oldalon,pontos tipus és márka kiválasztása után.
Forgalmazunk még Leo Vince,Yoshimura,Akrapovic csöveket is.
Gyári extrák GSR-hez:www.spare.suzuki.hu
és ha felébredek, akkor már lehet, hogy nem is akarok moccot venni ?
Jesszus, miket beszélek, valaki regulázzon mámeg
most mondtam, hogy má alszom
vagy fél éve. álomvilágban élek és tavasszal majd felébredek, mint egy szép álmot látó téli medve
ricardo!

Nem mondták még, hogy ne álmodja, ha ébren vagy!?
Igazad van az első mondatodban.

Láttam a vigyort, nincs miért külön bocs-t kérned.
Visszatérve BlackNet Ka-jára.... Ahhoz kárszakértőnek sem kell számolnia, hogy kiderüljön miszerint erre a Ford-ra 1 Ft-ot sem szabad költeni.
Sajnálom BlackNet -éket és szurkolok nekik, hogy ők jöjjenek ki jól az esetből!
Bár ismerve a magyar "igazságszolgáltatást", nehéz dolguk lesz, mivel a magyar rendőrségnek bevett gyakorlata arra terelni az ügyeket, ami egyszerűbb. (ez soxor nem a valóságot takarja)
Veled vagyunk BlackNet!
Lehet szentségtörés, de nekem teccik Lénárt Úr által közzétett kép hátterében álló drz is. Bakker, ha az is a garázsban állahatna...
még tudom fokozni: meg ha egy vzr 1,8 is...
hja, sokat akar a szarka
Ha jóra nem is, de szépre meg lehetne csinálni, nem? Én azt nem mondtam, h tisztességes úton kell pénzt keresni
Gino: tudom, hogy a szakmában vagy, ezért volt a "hozzáértés" mellett vigyor. Ezért külön bocs
Jól beszélsz... :)
Egyébként, ma volt kint a biztosítótól a kárfelmérő..., hát hogy is mondjam. Azt mondta, hogy csoda, hogy egyben szálltunk ki belőle. Ill. még azt is megjegyezte, hogy nem ér szte. túl sokat. Ricardo: ha ezt venné meg tőlünk, akkor még spórolhatna Gino egy ideig a motorra.
Szerinted foglalkoznék én bármi mással (popcorn evés.....haggyá mán...) amikor GSR van a közelemben?
Hozzáértőnek?
Karosszéria és fényező üzemben dolgozom.....(2002 óta gyári Hyundai kereskedés is)
Amúgy ennek a Ka-nak a javítása valszeg gazdaségi bűncselekmény lenne....
Ahogy időm engedni fogja. MSN -en majd szólok előre, hogy bekészítsd a popcornt mellé...
Aúú, most néztem a gépjárművet

Gino! Black eladja neked a javításra szoruló KA-t babszemekért, Te kiadod egy hozzáértőnek és máris lesz egy fél GSR-re való
Blacknet!

Mikor jössz erre a szépségeddel? (na most nem a barátnődre gondoltam )
Esetleg a hegynek kell a mohamedhez mennie?
Hívtad a mobil folyamatosan, miiiii?


Hüle....