Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kellemes estét Nektek!

Balatoni Banda! Mi legkésőbb 8-kor Solton leszünk! De inkább előbb! Úgyhogy tekerjetek rá még egy kicsit. A 7 órás indulással tutira elkéstek!
Harcostársak! Ha jön a front akkor ideje felfegyverkeznünk!
De ha csak a szamarak bőgnek akkor akár még eső is lehet!
Kykee Tesó !

A hét 30 az szupi csak azt kellene tudni hogy ístevee vezér Solton hányra tervezi a találkát velünk.
Az írja hogy Áporka igaz azt sem tudom hogy az mi?,de a Solt még nem tiszta.
Tudod tartok kicsit attól hogy azt Almáditól Soltig új pályacsúcsot megyünk, mert Ti a CB Pistivel brutálisan markoljátok a gázt. Nekem meg ez idegen. Tudod?????
Naq majd a frontod meg a felhőképek alapján kitaláljuk.
Pénteken kiesi magát és legalább szombaton nem porzík az út!
Kipufogóban NO! kompromisszum nem szeretem ha lopakodó a gép!

Lopni úgy is mással járunk!

Jó legyél !

Üdv:
Dody
Na erre készülve gyorsan ki is öntöttem magamnak egy deci jófajta ágyaspálinkát! Hátha az megvéd...

Amúgy túl korán ne induljatok Kykee, azt beszéltük a Dokival hogy nekünk sem kéne 11 előtt kelni...

Jövőre csinálhatnánk olyat, hogy intéztek olcsó szállást nekünk, és lemegyünk több napra a Balcsira! Lehetne mocizni, fürdeni, este iszogatni, bulizni... Hm? Mondjuk ez még a jövő zenéje, lesz időnk megbeszélni.
Azt nem is mondtam,hogy jó,tehát sz@r!de ha te is frontos vagy akkor készülj,mert egy pár óra múlva már TE is érezni fogod!TESÓ!
Nem jelent az semmit tesóm, csak annyit hogy szar az anyag!

Komolyra fordítva: én is érzékeny vagyok a frontváltozásra, egyelőre semmit nem érzek! De lehet hogy csak azért, mert nem ért ide a változás "szele"...
Dody papa!
Szerintem induljunk 7:30kor!az teljessen optimál!utálok várni másra
Dody papa!
Az a jó kipu,amit már éjjel is jó messziről lehet hallani és feljelentenek a helyi lakosok csendháboritásért!nekem ilyen volt a Kawasakimon 94ben!üvvvvvöltvee bögött mint egy marha!de imádtam a hangját! az óta sem hallottam olyat,csak hasonlót!na Dr.Recemura úr nekem ilyen kell!sz@rok a szomszédokra és bek@phatja! akinek nem tetszik és fögja be!mind a fülét,mind pedig a száját!
Szóval legyen az a cső csak 80as!Jó Recemura!
Nyugodj csak meg Rece,hogy a Dodynak is jó lesz amit én szeretnék!Ő is egy csendes Őrült!
Szia Kykee!

Ha esik valóban nem megyek.
Viszont ugysem esik.
Abár az indulást jóvolna ha kiszámolnád. Szerintem 7 körül kellene Tőletek indulni.

Mire lesznek solton a többiek? 9 re??????
Addig meg van idő mint tenger.
Na?

Csaó:
Dody
Bakker!nagyon dúrván fáj a fejem,félek ez a rossz idő előjele!sajnos eddig jó barométer voltam!
Hali Rece tesó !

Aranyos hogy kitaláltad hogy nekem hogy legyen kipufim.!
Azt nem bíztos hogy én nem rendes nagy hangot szeretnék!
Szóval meghallgatás után tudok nyilatkozni!
Kicsi herélés az nem biztos hogy eredményhez vezet.
Szerintem Te még nem igazán ismersz éngem!
Tudod ha már kipufogó akkor legyen rendes a hangja !

Csaó:
Dody
Steve tesó!
még nincs fönt a rólunk készült képek
Mi ezen már túl vagyunk!!!!
link
Dody papa!
Mi az,hogy nem jövöl ??????nem fog esni! DoN Doc megigértette Napsugárral,hogy verő fényes napon fogunk motorozni!sőt állitólag a túlórát is megigérte és este 10nél elöbb nem megy le!
Haller Lacus!
Nem tudom miért rémiszgetnek,hogy eső lesz????Szerintem szép idő lesz és lehet motorozni,gunint koptatni,majrécsikot gyilkolni!
Egyszóval megyünk,ha nem esik!Tehát megyünk,mert nem fog esni!
Gunin,Yosim,Csuni,Gártok...folyt.köv????!!!
Újabb szlengszó:gártok!
Azért az olvasás remélem még megy?? vagy a nagy rezonálástól kigurult a szemed is???? Mert ha igen akkor nagyon komoly dobot forrasztottál össze!!!
De akkor hogyan gártod le a többit?????
na meg persze a halláskárosodás okán beszélni (írni) se tudok
nem vagyok siket csak egy kicsit nagyot hallok, mer hangosak a kipuk, amiket gártok
Dr.Recemura úr!
Siket vagyol?mondtam,hogy nagyon köszi!60as,mi?NŐ?jöhet az is
ugyan ne hülyéskedj már, van nekem lezsírozva a garázsban egy tosi féle dob, az olyat szól, hogy a fejed leviszi. kicsi pézé megszámítjuk
Hubazzeg, ezt a kókányolást Szinte kedvet kaptam hogy én is elvigyem az enyémet! De csak szinte... Mondjuk, ugye nekem nem is olyan van mint nektek, de inkább tavasszal veszek rá 2 szép és brutális hangú dobot. Ha lesz rá gempa... Remélem lesz, ciki ez a gyári hang, pedig nem is olyan rossz állítólag...
szasz steve,
várlak a meghallgatásra.
kykee tesó,
neked meg rendezünk valami csövet, majd csak megoldjuk valahogy.
vagy megkapod a 60-ast
arra nem lesz panasz........he.......mit mondtá???.....nem hallom!!!
dody bátyónak meg szerintem elég lesz a sima ivartalanítás, sőt steve add oda neki azt ami a tiéden van ami nálam van a garázsban azt meg följavítjuk a negyvenessel, ok?
Hali!

Steve, akkor mi a Dokival csatlakoznánk hozzátok valahol még Szeged előtt, és onnantól átvennénk a vezetést Jó esetben motorral, ha esik akkor Pözsóval...
Na de ez csak vicc volt, egyrész jó idő lesz, másrészt egy kis víz nem árt nekünk sem. Csak inni ne kelljen belőle Mindenesetre, jó lenne tudni majd valami konkrét időpontot, hogy mikor lesztek mondjuk Mórahalmon. Dokinak vagy nekem tudjátok a telefonszámunkat?

Ha 12 előtt legalább félórával beérnénk Szegedre, elugorhatnánk a Szent István térre, ott van Európa egyik legrégebbi víztornya, és 10-12 óra között nyitva lesz, fel lehet menni. Nagyon szép onnan a kilátás Szegedre! De majd látjuk lesz-e rá idő, meg érdeklődés Lehet hogy a társaság inkább a Halászcsárdára fog szavazni

Sok hülye körforgalom, a hátsó gumimon balról már eltűnt a majrécsík, jobb oldalon meg ott "díszeleg" Lehet hogy kéne menni időnként ellenkező irányba is bennük?