Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Abdul!
Ez a tiédre meg mégjobban igaz!A helyedben nem merném ott hagyni egy sötét utcában a GSRt,mert nem találsz rá vissza míg ki nem virrad!
Don DoC!
A kék is gyönyörű,de mint az elöbb mondtam,EZÜST a Legszebb!!!
Ha felmész a hegy tetejére,majd leszállsz a GSRröl és lepihensz a fűbe,majd felnézel akkor nem fogod megtalálni a motorod,mert beleolvad a nagy kékségbe!
A fekete csak próbálja felvenni a tökéletességet!Az ezüst az LIMITÁLT darabszámban készűlt!
Természetesen a tied is szép!kinek a pap,kinek a papné.......
Kykee!
Az előbb derült ki hogy fogalmad sincs milyen színű és hogy néz ki a motorod akkor hogy tudhatnád azt hogy melyik is a legszebb? Jobb ha engem kérdezel mert én segítek neked barátilag
A gyönyörű KIRÁLYKÉK a legszebb!
A tökéletesen nem szoktak változtatni (lásd matt fekete), nem?
Persze,hogy az ezüst színűt variálják,mert a GSR ebben a színben a legszebb!Kérdezzétek meg csak Dody papát,majd Ő alátámasztja ha nekem nem hiszitek el
A K8ast meg ezüst szinű blokkal szerelik majd????
Ennyi??????? Ezüstel sokkal szebb!!!!
Ja és autóval jöttem......
Fekete bakker!
Kykee menj ki az üzleted elé és nézd már meg, hogy milyen színű a váza a motorodnak....
HaliDoc!
meg hülye is vagyok és vajk is de akkor sem látom a különbséget!segits már banyek!
Blacknet!
Bakker,öcsém,anyáá,ez nem semmi
Legalább nektek nem lett nagyobb bajotok,ezt örömmel nyugtáztam!
Nem vagy hibás,ezt egy jó ügyvéddel meg is lehet torolni!nyugi,hidegvér és gondolkodj,ne hogy beszopd!Veszélyesztetés és cserbenhagyás már elegndő ahhoz,hogy az igazság a ti oldaltokra álljon!
Ha valami kérdésed van,vagy esetleg segithetek(mint Recemura úrnak)akkor nyugodtan szólj!OKÉS?????? veszpremgsm@citromail.hu
Kykee!
Vazze vak vagy az első diagnózisom ez lenne Ne mond hogy a K6 GSR-ek közül láttál már ilyen színűt gyáriban
jó napot,jó húzkodást!
Abdul!nagyban csámcsogok a reggelimmel és már idestova 22perce nézem a k7esen végrehajtott változtatásokat és vagy vak,vagy hülye vagyok,de qrvár@ nem találok rajta semmi változtatást!
Igen, jól láttad. Az autó nem gyulladt ki, csak elég szépen deformálódott. Mindenesetre, van ügyvéd és két tanú is. Úgyhogy várom az eljárást.
Kijött a K7-es GSR. A matt fekete, a piros és a kék változatlan, egyedül az ezüst színű változott.
Jó reggelt Blacknet!
Ez tegnap késő délután/kora este történt a budaörsi körforgalmas felüljáró után? Csak távolról láttam a végeredményt, mikor mentem haza. Messzebről úgy tűnt, mintha az autó fejreállt állapotban állt volna meg, és mintha ki is ett volna égve. Nagy szerencsétek volt, hogy komolyabb baj nélkül megúsztátok!!!!
Szia Blacnet!

Sajnálom ami történt veletek!
Ez megint egy példa a magyar közlekedési morálra. Remélen tényleg nincs nagyob bajotok a karcolásokon kívül! A magyar rendőri intézkedésekről pedig tudjuk/tudom, hogy elképesztően falsh -ok!
Nemrég belémjött egy nő a budakalászi körforgalomban jobbról. Én Szentendre felől behajtottam a körforgalomba a szélső sávban, mivel Bp-re jöttem volna be. Ő a Cora-tól simán behajtott amire nekem balra kellett rántanom a kormány és a fél autóm be került a belső sávba. De a birka tovább jött és mégis belehajtott a jobb első ajtómba. A kiérkező rendőrök összevisza mértek, rajzoltak. Ők ketten voltak én egyedül. Én lettem a hibás, mivel a nők hazugsága révén én a belső sávból akartam kikanyarodni a körforgalomból. Ők azt mondták, hogy nem láttak autót a körforgalomban. Persze, az égből pottyantam eléjük?? Szóval ennyit a rendőrségről....se szakértői vizsgálat, se semmi....még azt leírták, hogy mindeketten negatív szondát fújtunk. Akkor a helyszínen el sem hangzott a szonda szó sem...

Szerintem a tanúkkal együtt és egy ÜGYVÉDel felszerelkezve támadd meg az ellened kihozott rendőri döntést!
Ha kell a Markó utcai panaszirodába kezdj!

Sok sikert!

Üdv: Gino
Jó reggelt mindenkinek, jobbat mint az enyém.
Sajnálatos dolgot kell bejelentenem nektek. Totálkáros balesetet szenvedtünk a barátnőmmel az M7 -es kivezető szakaszán az autójával. Szerencsére, kisebb karcolásokkal megúsztuk, ami sajnos a barátnőm autójáról nem mondható el. A történet szomorú igazsága, hogy a kiérkező rendőrök szerint mi voltunk a hibásak és nem az a nő, aki közvetlenül elénk vágott az autójával. Azért megkérdezném a nagyérdeműt, hogy 100 -as tempónál ki hogyan védte volna ki az ehhez hasonló helyzetet? Ugyanis én fékezés után, miután nem láttam más kiutat, balrahúztam a kormányt, majd miután 100 -as tempónál ez nem jelent kis elmozdulást, korrigáltam jobbra. Miután az autó a középső sávba visszatért, még bírkóztam vele egy kicsit, de sajnos az autó bizonyult ügyesebbnek. Ennek köszönhetően összeszedtük a jobb oldalon található szalagkorlátot, majd többszöri fejen átpördülés után, végre megállt az autó. Ami igazán elszomorított, az a hölgy sietős eltávozása a helyszínről. Hál" a magasságos égnek, voltak, akik a nyomába eredtek és megállították. Persze, azonnal tagadott mindent a nő. 2 tanú is állítja, hogy a nő elénk vágott és nem lehetett volna elkerülni másképp az ütközést, csak egy hirtelen kormánymozdulattal. Sajnos, féknyom nem igazán volt, főleg, hogy jóval lejebb álltunk meg az autóval, mint ahol ez az egész történt. A rendőr oda se ment a vélhető helyszínhez. Nem beszélve arról, hogy a sodródásnyom is alig látszódott az úttesten, pedig ha az nem, akkor semmi sem látszódik meg rajta. Igen, ilyen a mi kis M1/M7 -es kivezetőnk. Ha azon satu fékkel áll meg az ember, még akkor sincs féknyom, mert az útfelszin csúszós és olajos végig és nem olyan mint a hagyományos aszfalt. Ennyit szerettem volna megosztani egyelőre veletek, de majd ha sikerül, képet is töltök fel az autóról. Ennek ellenére azért a szombati túrára mindenféleképpen megyek.
Laca!
Drága mulatság és egyre drágább már hányni! Lassan csak főurak engedhetik meg maguknak azt az egetverő luxust! Amíg a sírás adót ki nem találják addig sírj! De ha már azt is kivetik ránk akkor csak teszünk már valamit...
Koplalsz rendesen a szombati ebédre?
Dody bátyám!

Annyira tele van a tököm a politikával, hogy egyetlenegy percet sem szánok rá! Nem volt ez mindig így, de már elég volt! Így tehát nem olvastam, nem is fogom, úgyis mindenre van magyarázat! Legalábbis ők úgy jönnek ki belőle, hogy ők a jók! A sok hülye meg elhiszi!
Komolyan, sírni van kedvem tőlük........(vagy hányni.......)
Ancsa
A bélszínt angolosan szeretem végülis De itt hátha mindenki előtt nem tudol nemet mondani a szegedi meghívásnak
Ha mégis tudjátok alakítani a nem kevés családi és családiház programokat szeretettel várunk benneteket hogy csatlakozzatok a túrához!
Szia Laca !

Van igaszság abban amit mondasz.
Megnéztem és már tudom Áporka mi is egyáltalán hát valóban Nekted lószar csupán 51,7 km Solt. Ez csupán 42 perc a tervező szerint! Az az ha pontosan indultok akkor tutira 8 ra ott vagytok!
Nekem Solt 181 km és ehhez a tervező 2óra 28 percet ír! Na már most Nekem indulás fél hat ezekszerint és Így Balatonalmádi Kykee tesóéknál félhétkor kontakt és tovább Solt nyolcra!

Ez van!
Viszont igazad van mint mindig !E!!!!!
Halihó!
Ja olvastad a Fecó blogját????

Érdemes!!!

Dody
Szia Doc!
Tegnap a netem megszünt létezni.. ezért távoztam íly angolosan az msn-ről!