Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt,jó húzkodást!
Steve tesó!Nekem volt szerencsém tegnap délután meghallgatni a Recemura legújabb remixét!
Mit mondjak,qrv@ jó lett a hangszerelés!Szerintem Te is újrahangoltatsz!
Ok, én biztosan ott leszek majd. :)
Szeva Rece!
Meghallgatásra rohanok!!!
Talán vasárnap kora délelőtt!?
De előtte még úgyis felhívlak!
Jó reggelt mindenkinek!
Ne csináljatok már problémát egy kis koránkelésből!!
A technika a következő:
-Be kell állítani hajnali 4-re egy jó nagy ébresztőórát , és akkor garantáltan sikeres az ébredés.
-Mosakodás hideg vízben.
-Aztán máris frissen és üdén ott ülünk a motorunkon és haladunk Áporka MegaCity felé, az óra meg még csak 6-ot mutat!!!

Tehát az indulás (nem az érkezés!!!) Áporka MegaCity-ből 7:00-kor!!!!!!!
nos, úgy látom már fölösleges bemutatkoznom a tuningnak, ezt a laca barátom már elintézte nekem rendesen, köszi
sebaj, hálából kölcsönkérem a robogódat, ok laca?
steve, gyere el valamelyik nap egy meghallgatásra (lehet, hogy fölveszünk a zenekarba)
laca!

A te rece bemutatód sem semmi!
Bizalmat ébreszt az emberekben....
tuning!

Az itteni becsületes neve: Acerider
A beceneve a rece....

Ha többet akarsz megtudni róla és a ténykedéseiből, olvass vissza....


Gino
aha biztos .......
így nem nagyon tom de mind1
Szeva tuning!

Röviden Recéről: ő az a törött szárnyú sufnituningos kontár robogós, akinek nem szabad kölcsönadni a motorodat........
Steve!
No problemo! Lacus pacecar-jával felvezetünk benneteket nagy esőben is jót kajálunk veletek és a remek étket mi sörrel öblögetjük mert hazafelé meg Katika vezeti majd az autót!
A mai előrejelzést figyelve eső zápor előfordulhat de nem országos esőzést prognosztizálnak. Reménykedjünk hogy ha esik is nem pont ott ahol épp mi vagyunk és különben is Napsugi megígérte hogy intézkedik
Szerencsére ő nem a hugom de már Olaszországban van
ki az a REce?
Szép estét Nektek!

Kykee! Régebben elintézhettük volna egy kis tolatással a plató sarkával.......de most már nekünk is van már bónusz-manúsz.......

Dody, nehogy kihagyj egy ilyen jóóóóóóóóó kaját+bulit! Van esőruha is, akárhogy utálom én is!

Lacus, én természetesen meek, 3 személyre kérem a terítéket!

Rece, 100%-ig egyetértek Veled, bármennyire sajnálom, hogy nem lesz robogós köztünk......

Steve, lehet, hogy mégis egy órával később kellene indulni? Biztos mindenki inkább egy órával később ér haza, mint hogy korábban induljon! Engem nem zavar a hétköznapi 3-4 órás kelések miatt......

Jó meccset estére!
Szeva Doc!
Ha esik, ha fúj én akkor is megyek!!!
Már eldöntöttem, hogy szombaton szögedi halászlét eszek, vagy hallevet, vagy mi a fenét...
Úgyhogy számolj arra, hogy esőben is elém kell jönnöd!!
Ja, és a csárdába persze hozhatod az igazolvány képeiden szereplő húgodat is!!!!!
Szóval ha esik én nem megyek majd éthordót küldök a Kykeetől !
Sziasztok!
Olvaslak benneteket, persze, csak nem minden nap, mert annyit dolgozom/ hogy jövöre tényleg vehesek már egy CBF-et! /
Sajnos hallottam, hogy hideg front jön.
Még ha pár fokkal hidegebb is, megprobálom elintézni, hogy az eső ne essen!
Bevetem magam odafönt!

Puszi Mindenkinek!
Ez gyakorlatilag megoldhatatlan nekem. Lehet, hogy csak Szegeden csatlakozom???
Szia Kykee !

Az időpont kicsit korán van nem ?
Eddig úgy volt hogy 7 kor találkozunk BAlmádiban.

Jól látom 6 kor akarunk indulni ??????
Na ehhez akkor megint 5 kor kell indulnom nekem.
Aztán Solton meg malmozunk mire a többiek odaérnek ????

Yamahás cimbi most kihagyva egyedül megyek majd.
Időpontot még pontosítsuk !!

Kocsi aranyosan néz ki !

Önrészt pedig szakértő cserére vesz mindent Te pedig javíttatod és már kicsit beljebb vagy!
Tovább felír neked féket meg felnit meg lószart ami nem igazán sérült azt már majdnem kezd biznisz lenni a buli !
Ja a végén meg 2 pohár sör az megfáradt kárszakértőnek dukál.

Persze nem árt ha kicsit ismerős bent van a dologban mert akkor olajozott a rendszer!!!!
Már láttam ehhez hasonló esetet.

Jó legyél!

Ja okosan Recénél kipufi ügyben beelőztél!!

Nem baj télen féláron lehet majd vásárolni a Bódis dobokat! Na az durvát szól izonyú paraszt állat a hangja!

Csaó
Kykee miért nem inkább fölvilágósító vagy mi?!
Én meg a fénytechnikus leszek,ha nem gond!
Szombaton reggel 6 óra 15 perckor találkozhatunk az EUROPARK parkolójában, azokkal akik Pestről nem egyedül akarnak lemenni Áporka Megacity-be!!!
A 6:15 az indulás időpontja.
Várni nem tudunk senkire, tehát időbe legyen ott aki jönni akar!!!!
Szeva Rece!
Miután hallottam a Hungaroringen a 600-as GSX-R-eket , bevallom túl szerénynek ítélem a sajátom hangját!!!
Előszür is meghallgatnám a tiédet Rece! Aztán majd döntök! De kell még hang az biztos!

Kykee Tesó még egy kis türelem!
Köszi Ancsa!!
Ha egyéb témában fotózni kell csak szól!!
Kykee!
Vazze ennyire nem lehet önző Kuvik sem! Viszont hogy nem jó üzletember az tuti! A jövőhéten már kevesebb betonra lenne szükség hisz akkor meccselsz a volt üzlettásrsaddal vagy nem jól emléxem?
Ha eltörnéd Tarka jobb lábát? Motorozni tudna vele de betonozni meg nem
Szerintem az van tizenöt is.........
Don Doc!
A Tarka tesó,Kovik tesónak segedelmeskedik a betonozásban!Ástak egy jó mély gödröt,abba megy bele az adósa a koviknak,majd tarka segit nekije betonnal feltőlteni,majd simitani és a végén meg rátesznek egy GSR láncoskutyuka szobrot! nos hát ezért nem jönnek pedig fűtöm még őket!azt még nem mondtam meg nekik,hogy a hét végén betonozási tilalom van!