Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na és persze a többiek!
Én is ott voltam!
Itt vala néhány kép!
Mindjárt kinézek hozzá,aztán Ő is kap!
Kykee!
Beszélj már Tarka fejével hogy ne legyen nyuszi és guruljon veletek szombaton!
Hali DoC!
Nem tudom az l.laca honnan jutott ehez a felsh infóhoz,hogy kisleány lelkületű lennék!?
Csúcspontot azért is így említem,mert annak ellenére,hogy csak térerő jóvoltábol vakerásztunk eddig,részemről örültem hogy személyesen is találkoztunk!remélem azért nem álmodtál rémeket a 3D-s találkozásunk után!
A volt üzlettársam valamikor este 9 körül elcirkált a ház elött,de ekkor még nem voltam a háznál,mert hot-dogot falatoztam!majd ma lesz a fájting,ha nem bír magával és az önérzetességével!
Eddig kykee vs blade 1-0!
A Swift meg 10 nap és kész 360.000ért!
Kykee!
Látom a szlengszótárunk tovább bővült egy csuni -val
Én is kibebaszott mód örültem a tegnapi találkozásunknak és a csúcspont visszagondolva nekem is az volt hogy végre személyesen meg talán az hogy egy szgkocsit gyűrt maga alá egy tréler és nem engem ami csak a szerencsén múlt
Kykee!
Csak őszintén! Ha számodra az volt a csúcspont hogy találkoztunk és ez az átlagosnál jobb napod volt akkor elég szürke lehet az életed
Bár nem hinném hogy jó napod volt a SUZUKI flottád kettes számú járművére tekintve
Viszont IvecosLaca tézise hogy lánylelkületű vagy ismét cáfolódott a tegnap folyamán ha jól emléxem történetre amit meséltél a reggeli afférodra volt cégtársaddal kapcsolatosan.
A tanfolyam remek volt! Szabó Attiláék bebizonyították kedves Lacus barátom jóindulatú megjegyzésének igazát amit azért sejtettem is : nem is tudok motorozni
Örülök hogy klán tagjai közül már most is megismerghettem pár jó arccal és szombaton ez a kör csak bővülni fog!
Külön köszönet Napsuginak a tegnapi remek időjárásért!
Csuni Steve Tesó!
Király volt a tegnapi nap!!!Remegett a sok GSRtől a H.ring!Ha tudsz tegyél fel képeket mert kinyír a kiváncsiság!
Szerintem a Kawagirl megijedt a beavatástól,azárt nem jön!
Jó napot,jó húzkodást!
A tegnapi nap igen jó volt és még bőven tanultunk is!felemelő érzés volt csapatni a Ringen!Csak egy baj volt a dologgal,hogy mehettünk volna még 20kört!Persze azt azért nem hagyom ki,hogy a nap csúcspontja az volt,hogy személyesen is megismerhettem Don DoCot!
Hazafelé egy elég dúrvát csapattunk CbPistával és Béla da Hooligánnal!28 perc alatt lent voltunk Almádiban!A nagy iramot CbPista meg is fizette sajnos,mert a hátizsákját a szél szétnyitotta a zippzárnál és ott hagyta a tartalmát a68 km körül!De ezt már csak Akarattyán vette észre
Nekem a reggelem indúlt rosszúl!Mára már tudom hogy ez 360hufom bánja,de a tegnapi ringezés ezt egy picit ellensúlyozza!Javaslom,hogy aki kap meghívót a Hungaroring Motorsport iskolától az éljhen a lehetőséggel!
18 -án sztm. én is megyek, mert a munkahelyről pár kolléga mondta, hogy ők is mennek. :)
Jó reggelt mindenkinek!

Steve: Megnéztem, hogy hol lenne jó a bp -ieknek találkozniuk a 6 -os út környékén. Nos, a 6 -os úton kifelé az M0 -ás följáró előtt van egy Obi áruház. Az előtt pedig egy Esso kút. Nem lehet eltéveszteni, így ott találkozhatnánk. Valójában, az még a Budafoki út. Ha továbbmész rajta, akkor abból lesz a 6 -os. :)
Tegnap isteni volt a ringes oktatás!!!!
Persze az egészben a legjobb az volt amikor a ringen motoroztunk 2x5 kört.
Ez persze piszok kevés volt mert akkor kellett abbahagyni amikor már éppen belejött volna az ember.
Azért én sok hasznos dolgot tanultam, szóval érdemes volt elmenni.
Mindenkinek ajánlom!!
Szeva Rece!
Rendben, akkor a csárdában találkozunk!
A RECEMURA osztatlan sikert aratott tegnap a ringen!!!
Mindjárt kiszúrták az okosok, hogy ez nem gyári hang.
Szevasz Panizzi!
Én guni ügyben nagyon melegen ajánlom a vágott pályagumit!!!
Én csak jót tudok róla mondani, minden tekintetben!
De biztosan szívesen átadja a tapasztalatokat Rece, Kykee, CBPista is.
Sportmotoron nagyon sokan használnak ilyeneket, gondolom nem véletlenül.
Ja és egy szett bőven kijön 30 rongyból!!
Ha érdekel megadom a gumis tel. számát aki ezzel foglalkozik.
steve, szombaton az öreg halászban találkozunk.
csak visszafelé jövök veletek .
halihó,
még mindíg eladó a bt020-as szetem.
szerintem megéri az árát. ötvenért árulom, de a topik lakók kapnak kedvezményt!!!
jóreggelt

ebben mondjuk igazad van, le kellene cserélni az elsőt is...

de az már végleg nem BT014 lesz

úgy operálok, hogy jön a hideg idő, ezért nem lesz kemény menet...

hétvégén is csúszkált kigyorsításkor, amíg be nem melegedett...pedig 20 fok is megvolt...

egyszóval : hamar kopik, lassan melegszik be és nem is tapad annyira jól

bár ha tényleg olcsó lenne, meggondolnám
panizzi: nekem azt mondták az okosok, hogy nem baj ha a két "guni" egyforma, mert különben megnőhet kanyarban a kiegyenesedési hajlam, ami lássuk be nem a legjobb tulajdonság. Nem tudom te hol és milyen módon szoktál motorozni, de gondolom nem azért vettél gixert, hogy lassan menj. Főleg ha szereted a kacskaringós döntögetős utakat, akkor szerintem érdemes egyforma "gunin" venni. Én se vagyok teljesen megelégedve a BT 14-el, de ez most a legolcsóbb megoldás ha veszek egy hátsót, igy az elsőt nem kell. Az biztos hogy 35 alatt lesz a "guni" ára.
De te tudod, nem akarlak rábeszélni.
Nektek bejott ez a ringes moka?
En multheten voltam. Sztem jo volt, de 70ezret tokre nem ert volna meg nekem.
Halidéj!
Aki a hétvégi szögedi hallé miatt aggódna megnyugtatom épségben hazaérkeztem a Hungaroringről így úgy néz ki nem marad el!
Steve, Kykee és a többiek is remélem úgyanolyan szerencsével megérkeznek haza mint én!
első nem kell
A srác tud minden fajtát! Asszem Michelin Pilot Sport szett! 60valahányezer!
ja, de nem jó

nem kell több BT014
thx az infót mindenkinek