Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Én is gumivásárlás előtt álok, holnap kapok ajánlatot arra a gumira, majd irok, de lehet ha kettőt veszünk, kapunk flottakedveszményt!
Szia!

Keresd meg az index fórumon Mcemrut! Olcsó és nem ráz! Legalább 20-30 %!
Panizzi!

A sok lóerő....az a hibás!
jóestét, jószurkolást

kellene egy hátsógunin nekem, eléggé leamortizálódott szegény BT014

Laca!

6 db XL-es ruha? Minek annyi neked?



Gino
Nem igényeltem, az én khmmm "deltás" testalkatomra nem elég az 1XL......kéne az XL-ből vagy 6db......
Szép jó estét!

Sajnos Tarka+Baba+én sem tudunk résztvenni a nagy turán.
Mert sajna közbejött pár dolog +Tarka regi adósságát köteles törleszteni felém!
Ha még nem túl késö akkor kéretik a listáról törölni.
Bocs a kellemetlenségért!
De reméljük a következőn ott tudunk lenni!

További szép estét!
Kudi!

Szerintem elég friss motor még a GSR, hogy már legyen bontott alkatrész hozzá.
Eseleg a www.google.co.hu -n keress rá motor bontókra. Talán sikerül találnod....
Egyébként, ha nem titok tudhatunk valamit a sajnálatos esetről? Mi történt a motoroddal?


Üdv: Gino
Laca te igényeltél ruhát???? A te méretid gondot fognak okozni Nagy test nagy élvezet!
Én minden esetre kértem, illetve bejelöltem hogy igényt tartok rá, de hát én se vok egy nádszál
Már csak arra gondoltam ha mégis lenne valami akkor ne az enyém menjen tönkre
Nehéz lesz szerezni, az biztos......

Mondhatnál valamit, mi történt?
(Akármi is, nagyon sajnálom....)
Én a betont szeretném felszántani.......

Tényleg ritka rendes ember! Egyből tegeződtünk, kb. 10 percet beszélgettünk (lehet, hogy elkívánt a francba....), szóval nagyon korrekt volt.
Sziasztok
ha tud valaki bontott cuccot gsr jobb oldalára megköszönném.
Nah ma én is kiharcoltam a szept 18.-ai időpontot, illetve nem is kellett harcolni! Nagyon kedves volt az ember akivel beszéltem, 10 percen belöl elküldte a jelentkezési ímélt, és még fel is hívott, hogy megkaptam-e. Ritka mikor ilyen normálisak az emberrel.
Úgy hogy szeptember 18.-án reszkessen a hungaroring, minden kavicságyat felszántunk! Igaz Laca????
Szeva Lacus, Te eltűnt ember!

Jó lesz a buli hétvégén! A Kawalány is jön, biztos vagyok benne! Legalábbis a mi hozzáállásunkon nem múlik......

Doccal az a helyzet, hogy a reménytelen eseteket a világ legjobb oktatói sem tudják jobbá tenni.......szerintem örülnek az oktatók, ha a nap végén megszabadulnak tőle......
Sziasztok!
Bocsi hogy ilyen off vagyok, de alig van időm mostanában, hullafáradt vagyok folyamatosan...
Azért a jó időt próbálom kihasználni, motorozgatok minden nap, ha többet nem is de melóba azzal megyek. És mivel 20 km-re van a munkahely, az sem olyan kevés.
Kawagirl! Ne csináld a balhét, úgyis tudjuk hogy csak kéretni akarod magad! De tényleg, gyere légyszi, amúgy is le van foglalva a helyed a halászcsárdában, nem teheted meg hogy nem jössz! Meg jövőre akarunk az asszonynak is motort venni, mutasd meg neki hogy is kell ezt csinálni!
Na pá, szombaton találkozunk (már akivel), addig még próbálok jelentkezni
UI: Doc ma van a vezetéstechnikai tréningen, remélem megtanítják motorozni...
Telefonáltam nekik, állítólag ma kiküldik...
Hát remélem időben megérkezik és tudok jelentkezni még időben!
Szia Steve!

Hát még én mennyire remélem, hogy nemsokára az leszek....


Üdv: Gino
Szia ricardo!

Nálam a GSR viszi a pálmát. Nem hinném, hogy meg fogom gondolni magam.....
A trónörökös miatt nincs GSR, mert neki vettünk sokmindent és egy darabig otthon lesz a nejem (nem fog dolgozni) így, elég karcsú a keret, hogy még egy GSR is beleférjen....
Elhiheted, hogy tele van a fejem a motorral. Minden gondoltaom a GSR körül forog.....
Szerintem ezek már függőségi jelek! Szerintem én már "GSR drogos" lettem.


Üdv: Gino
Szia P.P.!

Nekem sem küldték maguktól. Rá kell kérdezni a márkakereskedőnél! Május 31-ig átvett motorokra jár! Ne hagyd kihasználatlanul, szept. 18. az utolsó időpont, és még van szabad hely! Gyere!
Szia!


100-120-nál mi sem megyünk többet! Azt biztos bírod tartani! Sokszor pihenni is megállunk. Nagyon jó 15 motorral együtt menni, ne hagyd ki! És utána a vályu.........

Szóval, akkor jössz?
Biztosan nem jó ötlet Elég lassú vagyok, és hátráltatni nem akarlak titeket
Jövöre ügyesebb leszek
Na mentem ringezni!!!
Szeva Gino!
Üdv a topikon!
Remélem nemsokára te is GSR tulaj leszel!!
Üdv
Steve
Szia Kawagírl!
Na ne csináld már!!
Olyan lassan nem tudsz menni, hogy mi ne követnénk!!!
Ha Te mész elől úgysem akar senki másfelé menni!!
Na mit szólsz??
Na, na.
Én is ott voltam a nagy demonstráción!!!