Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt mindenkinek!
Ma 12-től 19 óráig HUNGARORING!!!!!
H vagy e ringre mentek?
sziasztok láttom hgy holnap mentek a ringre,megkérdezhetem hogy mi lesz?
Kawabééb: nem vagy béna, csak még egy kcsi gyakorolni kell, aztán belejössz! !
Srácok! Sajnos le kell mondanom a szombati túrát, mivel rájöttem, hogy abszolút béna és lassú vagyok Szerintem a Kawabééb-féle tempót nem tudnátok tartani, és negatív rekordot állítanátok fel a célhely megközelítését illetőleg
Ígérem, hogy jövöre eljövök veletek hosszabb távra, addigra ügyesebb leszek
Ha elfelejteném (ami kizárt), akkor emlékeztessetek!
Sziasztok!
Nektek ezt a Hungaroringes meghívót maguktól küldték, vagy reklamálni kellett? Ha reklamáltatok, akkor hol?
Elméletileg nekem is járna ha jól tudom, mert május 31-ei a forgalmim, tehát május 28 körül kifizettem a motort.
Hi

Én Holnap megyek a Ringre.
Nem fogok senkivelsem találkozni?

White
Hi

Abdul!

Én a Pardihoz vittem a külső Váci útra és ott 20800ft volt számla nélkül + 1 ezres jattot adtam.
Lecserélték az olajat a szűrőt, kifújták a levegőszűrőt, visszalazították az összes motort tartó csavart és újrahúzták, megcsináltak 1 hátsó defektet, rákötötték a computerre és átnézték amit tudtak, alítottak alapjáratot.
Én megvoltam velük elégedve mert lelkiismeretessen átnézték 2-en dolgoztak vele másfél órát.
Nekem szerencsém volt és de. telefonáltam és fél 6 kor már kész is volt.
Meg lehetett várni, nem zavartak ki a műhelyből, és minden hülye kérdésemre válaszoltak.

White
Ja, már kitárgyaltuk. Mint a beavatást
HA találkozunk, akkor nem kipróbálni kell odaadnod, hanem motorozni. A GSR már nem szűz , vele töltöttem egy hétvégét , mint mondtam korábban volt.
Miért értenélek félre? Aszongyák akik egy szinten vannak, megértik egymást
Természetesen, ezt már kitárgyaltuk.......

De olyan jóóóóóóóóóó piszkálódni! Főleg egy MOTOR tulajdonosaként........

Nem vetted magadra a hülyeségemet, ez jó! Az már nem jó, hogy így tartozom Neked, ezért ha találkozunk, gondolom elkéred kipróbálásra, én meg nem mondhatok nemet........
Ha annyira nem lennék épelméjű, amennyire Te gondolod, már rég egy fekete GSR teljesítene alattam.
De csak picit vagyok hibás, így a maradék józan ész érveire hallgatok
Tudod Te, minek szólt a taps! A kategória királya! Jeeeee!

Bár vannak még kétkedők (pl. Te) de nem lehet mindenki épelméjű........
Hi Laca!

Minden rendben?
Vagy a legújabb érzelmi kitörésed pálcika-pálcika változata bütük helyett?
Vagy vacsizol
Azért nekem még van egy-két favoritom
És szerintem még neked is messzi van a tavasz

Miért is nincs még motor? A kisded miatt, vagy házastársi féltésből?
Szia ricardo!

Naná, hogy döntöttem! A kategória király -al nem sokan vehetik fel a versenyt!
Szép jó estét!

Micsoda pangás van!
Üdv Gino, végre nem csak én vagyok vas nélkül. Úgy látom Te már döntöttél
Nagyon sokat bírnak, talán 24000-nél van csere.
Sziasztok

Én az Amargóban vettem a motorom és a 6000-es szerviznél
Castrol R4 15422 Ft
Olajszűrő 3398 Ft
Munkadíj 5400 Ft (1.5 óra)
24221 Ft-ot fizettem.
Az olajból és a munkadíjból kaptam 10% kedvezményt.
Bár lassan a 12000 szervizen kell gondolkodnom (gyertyacsere)
Üdv néktek.

Badlac
Te választottad az R4-et? Én megveszem a Castrol olajat jóval olcsóbban.
Valóban, ha ilyen sürűn kell olajat cserélni lehet elég hasonló tudású szintetikus is, akár a Castrol-on belül is.
Mennyit bírnak normál használat mellett a fékbetétek?
Azthiszem, 6000-nél nincs olajszűrőcsere. A 4 liter olaj maga majdnem 20000 forint, Castrol R4-es, ha jól emlékszem. A munkadíj 1,5 óra, ez kb. 7-8000. Ennyi volt az ezres szervíz is. Nem biztos, hogy jobban jársz, ha viszed az olajat, bár lehet, hogy túlzás ennyire jó olajat belerakni, ha úgyis 6000-ként van olajcsere......
Neem, a harmadik alkalom a kipufogó felrakása volt!

Gumi csak jövő hét péntekén lesz, elvileg Pirelli Diablo Strada. De most megint vacillálok, lehet, hogy rakok még egy gyári hátsó gumit fel, és majd utána csarélem le túragumira......
Laca!

Mi került 28.000 -be, egy olajszűrő és az olaj?
Cseréltek mást is neked?
Egyszer majd, ha odajutok, akkor én fogom vinni az olajat mert kb. a feléért megveszem.
Üdv Laca!

Már háromszor??? 12ezernél tartasz???
Az új túra gunit feltetetted? Hogy vált be? Badlac mondta tegnap, hogy neki még mindig a gyári van pedig már 10e feletti a km...
Szia Abdul!

Én a Hollóshoz vittem már háromszor, mivel ott vettem a motort. 10% kedvezménnyel is a 6000-es szervíz 28000 forint volt! A helyszínen vártam meg, kicsivel több, mint egy óra alatt kész volt. Előre kell időpontot foglalni, talán 9 óra az első időpont. Viszont elég drágák.

Legalább leszünk többen is GSR-sek!