Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos a szombati túrán nem tudok részt venni, viszont ahogy olvastam 18-án nem egyedül megyek a Hungaroringre. Tybee-n és Lacán kívül lesz még valaki közülünk?

Más: a mai Visegrádi kiruccanás után átléptem a 6000 km-t, így meg kellene látogatnom a szervízt. Mivel szabadságot csak 18-ra tudtam kivenni, így a Hungaroringes hétfő délelőttre terveztem, viszont a Budaörsi Full-Gas aznap csak délben nyit... Másoknak mi a tapasztalata a többi szervízzel?
Ez igen szép szám!

Reménykedjünk, hogy lesz valami eredménye is!
A szervezők által megadott adatok:
kb. 15.000 aláírás a helyszínen
12.000 motor
16.000 ember
50 rendező
Nem csodálkoznék ha eladná....
Ez a GSR "betegség" sok embert megfertőz! Egyszerűen befúrja magát az ember gondolataiba és onnantól kezdve úgy irányít, hogy "kell egy ilyen" !
Nyomokat én sem találtam, de egy másik fórumon (index) egyszer dícsértem a GSR-t (mit egyszer, százszor!) , és az egyik fórumozó írta, hogy volt kint a nyílt napjukon, és lehetett GSR-t bérelni. Írta is, hogy élni fog a lehetőséggel! Csak nehogy eladja az FJR-1300-át......
Teherautókkal komolyabban nem foglalkoztam, inkább a könnyebben szerelhető személyautóknál maradtam.

Konkrétan nem találtam tesztre utaló nyomokat az általad ajánlott oldalon, de írtam egy mail-t nekik és rákérdeztem.

Köszi a tippet!

Üdv: Gino
King Road motornál lehet! kingroad.hu
Na ezt nem kellett volna felajánlani.......(van két rossz Ivecom)


Akkor kerülj egy-kettőt a Full-Gasnál, mindenképp megéri! Vagy ha jól tudom, a XVII. ker-ben van egy Suzuki-kereskedés, ahol bérbe lehet venni GSR-t!(talán Black Motors?) Kiveszed egy hétvégére, aztán........ (a feltételeket nem tudom)
Szia Ivecoslaca!

Köszönöm a barátságos szavakat!
Istennő? Mitől lett nőnemű?
Amúgy nem vagyok meggondolatlan, vagyis bizonytalan....
Már egy ideje biztosra tudom, hogy ez a motor kell nekem!
Utána nézek ennek a Full-Gas -os dolognak.
Egyébként én már most sem ennék...sőt sokmindenről lemondanék érte, de asszony meggyőzőtt, hogy várjak mivel jön a trónörökös...

ui: Autószerelő vagyok, ha valakinek tudok valamiben segíteni írjon bártan!

Üdv: Gino
Szia kedves Ancsa!


Ahogy nézem, nemsokára Te is GSR-tulaj leszel......
Szevasz Gino!

Üdv a topicon! Biztos vagyok benne, jól "elbeszélgetünk" itt a télen, aztán tavasszal Te is belépsz a szerencsések táborába!
Addig is javasolnám, böngészd a márkakereskedők honlapjait tesztmotorozási lehetőség után. Vagy elmész a Full-Gashoz Budaörsre, és kilométer díj fejében kipróbálhatod az Istennőt! (és ha náluk veszed bizonyos időn belül, visszakapod a tesztköltséget, ami nem is túl sok, kb. 12-150 Ft/km) De ha meggondolatlan vagy, és kipróbálod, akkor inkább nem fogsz enni, de megveszed........
Sziasztok!

Régóta olvaslak benneteket. Így egy kicsit közelebb érzem magam a célomhoz.
Sajnos még nem vagyok teljesen közétek való (még nincs meg a GSR-em), de lélekben már én is GSR-en ülök.
Ami megjelent az interneten a GSR 600 -ról az minden a gépemen lapul és szorgalmasan tanulmányozom is. Egyre biztosabb vagyok abban, hogy ez a nagy betűs MOTOR !!!
Rólam megtudtok néhány dolgot a reglapomról.
Jelenleg csak a fórumon tudok hoozzátok csatlakozni. Ha így megengeditek, azt megköszönném!

Üdv: Gino
Sziasztok!
Tegnap láttam egy szépséges Gsr-t Zsédenyben,nyílt kvadnapon...nem közületek való volt?
Azonkívül pusssz gsr tulajok! Szép motoros idő van, mi is eltűzünk valahovááááááá!
Hi

Nem tudja valaki hivatalosan menyien voltunk tegnap, és menyi aláírás gyűlt össze?
A GSR-es Team nem képviseltette magát kiemelkedően :D

Én csak Yikess-t láttam és Abdul motorját!


White
Sziasztok!

A tegnapi nap bazi jó volt! Én láttam már sok találkozót de ilyet még soha! Na jó nevezzük demonstrációnak! Rengetegen voltunk, mint egy nagy család! Én sem hiszem, hogy ezzel meg fog változni bármi is! De egy jó buli volt! Az a rengeteg moci meg az emberek! Még mindig sokk hatás alatt vagyok! Jó lenne több ilyet csinálni! Gsr-eket nem sokat láttam, kb. 7-8-at! Nyíregyről is jöttek Gsr-rel, az pedig nem itt van! Gratula a szervezőknek!
Jó reggelt!

Jól láttad Yikess, ott voltam én is, no meg Badlac is. Én azt hittem a múltkori Citát nehéz lesz motorszámban felülmúlni (akkor kb. 1200 motor volt) - legalábbis a szememnek már az is iszonyatos mennyiségnek tűnt -, most pedig ennek a tízszerese jelent meg. Az hogy ezzel sikerül-e bármit is elérni nekem is kétségeim vannak, viszont ennyi motorost egy helyen látni, illetve az odafelé vezető úton egy-egy spontán 20-30 fős csoportosulásba belefutni/csatlakozni a városban nem semmi érzés.
Le a kalappal a szervezők előtt!
Viszont most jottunk a nagy alairasgyujtesrol. Feligmeddig lattam Badlac-ot, es Abdul-t asszem :)

Mind1, ez is megvolt, ugysem er semmit, de legalabb ottvoltunk :)
Ja akkor kevertem, sorry. Viszont Whitehoz hozzairhatod a +1 fot (Katinka).
De beül
YikeSS,
szerintem keversz de nem tévedsz nagyot Bár Katika nem Katinka de Lacus fehérember Ha segít elárulom hogy SUZUKI SV-1000SZ motorja van
Bűnbocsánatot nyerhetsz ha jössz és az asztalhoz is odaférsz majd
Remek hangulatú túra lesz ha lehetőséged van csatlakozz!
Vagy csak keverek valamit, mindenesetre White + 1 fo (Katinka) az en velemenyem szerint :)
Hi!

En sajnos meg mindig nem tudok biztosat, szoval vegyetek ugy, hogy nem megyek.
A lista pedig szerintem hibas, mert a "Lacus es Katinka" az White + Katinka kellene legyen, es akkor mar 1 ember minusz :)
Akkor stólbuci lezárta a szavazást
Eredmény :

Steve
Kykee plusz egy fő
Dody
IvecosLaca
Tybee és Ádám
Badlac plusz egy fő
Lacus és Katika
DH
PP
Rece
Kawagirl
White
BlackNet
Reet (kajálni nem jön) - nem is ül be velünk?
Hooligan plusz egy fő
SexiLarion
Tarka és Baba

A létszámot jelzem a csárdának 16-ra dél körüli érkezéssel és persze pici ráhagyással de ez biztos megoldható lesz a részükről ha szükség lesz rá.
Kellemes hétvégét mindenkinek!
Szevasztok Topiklakók.

A Kykee kér mindenkit, akinek Rendnévtábla kell, jelezze azt nála mihamarabb.

Üdv néktek.

Badlac