Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Steve
Kykee plusz egy hétfő
Dody
IvecosLaca
Tybee és Ádám
Badlac plusz egy fő
Lacus és Katika
DH
PP
Rece
Kawagirl
White
BlackNet
Reet (kajálni nem jön) - nem is ül be velünk?
Hooligan plusz egy fő
Larion6 (?????) (MZ ETZ 125)
Tarka+baba (NAPOS IDŐ ESETÉN)

Függőben:
YikeSS + 1-2 fő
Vigipapa

Hidi, Ancsika, Kovik?
Jó reggelt Mindenki !

Sikerült a Larion6 ról egy garantáltan eredeti képet beszereznem!
Nem azé de nagyon akarja még valaki hogy nemes közös gurulásunkat el....a ?

Kykee Tesó pedig Te leírtad míly felemelő érzés ezen közös guruláson részvenni, amivel én személyszerint teljes mértékben egyetértek! Persze ha ezen faszon is jön az egész más!

Na meg Steve is hol lesz a Recemurájával ehhez képest ?
Javaslom szavazzatok!

Doc ne aggódj ha ő jön lesz hely az étterembe nefélj! Két okból is : 1. Mi nem sokan megyünk 2. Akik ott lesznek is speed távozásba kezdenek!

Ja szavazni hnap éjfélig lehet!

Sziasztok:
Dody

Ui. Szerintem ez a Lari nem fog reagálni úgy gondolom hogy a munkahelyéről bűvészkedik és hétvégén ritkán dolgozik! Na majd kiderül.
Hali Doc !

Jó reggelt !
Így egészen más. Mondhatom aha !
Köszike és szép napot !
Csaó:
Dody
Dody,
lehet tévedek mert nem az én műsorom (a Bagi-Nacsa paródiákat viszont imádom ) de azt hiszem Lakodalmas Lajos volt ki imígyen konferálta műsorát :
"Nevessünk! Mulassunk! Dáridózzunk együtt!"
Ez segített?
Doc !

Ha lehet ezt konvertáld a számomra !
No speching aztszem! Lehet hogy már késő van. Kétszer nekimentem pedig !

Az HAAAA, HAAAAAA !
A videó az jó volt viszont ! Köszi!
Hali Laca !

Jók a képek! Köszike.
Citrom???? Gondoltam szereti! Na semmi célzás ! Én nem nem vagyok ilyen!!!

Enyém anyós is Edit !
Én meg sehol nem találom a termoszt !
Majd legközelebb kap citronyosat.
Laca! és ebbe hol a gomba?
de le ne írd, hol lehet
A parasztok vetik a búzát a földeken. Megáll mellettük egy fekete Mercedes, kiszáll belőle egy nagydarab, borostás ember, és elkiáltja magát:
- Emberek! Ne vessünk! Mulassunk, dáridózzunk együtt...!


de gondolom a boszniai vadgombára gondoltál
Egy szerencsém van, nem csípem a gombát.......

Tudjátok, melyik a legjobb gomba?????
(b...szni a vagonba....)
vazze...
jaaa. Nálatok ez a beavatás? Képzeld, bármilyen fura, nem pont erre gondoltam. Még szerencse, hogy nekem még van kb fél évem, addig meg csak lesz vki, aki beszámol a tapasztalatairól . Mindent én sem tudok bevállalni
Anyósod sűrűn főz jó gombapaprikást néked Laca? Szerintem jobb ha minden ételt előkóstoltatsz vele
Ez a videó is megér pár percet
Nem mondtam én, hogy fogd meg a bokádat .......csak mondom eldobom a kulcsot, Te felveszed, rápattansz a paripára, aztán go! De ha félreértetted, hát istenem.....tőlem nem kapod meg a s...ggbe kukit, az biztos!
Nézd má, hát itt vagy?
Éppen most panaszkodom
Hali Dody!

Én sem tudom mivé lesz ez a topic, lehet, hogy az I.laca nem élt a gyermekkor adta lehetőséggel
Még Kykee csak hagyján, ő Kawalányt akarja beavatni, de már nekem is aggódni kell

Elég gyér lett ma este a forgalom, bár Mobilguru annyit írt, h abba más is belefáradt
Miért pont citronyot? Így is savanyú neki az élet.......

Mondom én neki, hogy a legjobb anyós a porhanyós, de nem hiszi el......meg hogy az ideális anyós súlya 4 kilogramm urnával együtt......


Ezt nézzétek meg! Igaz, hogy állóképek, fotók sorozata, de akkor is jó!

GSR "video"
Szia Laca !

Itt ilyenek vannak?
Beszarás lesz a vége majd meglátod.

Tényleg hova züllik ez a topic??
Larion már kezd egy átlagos topikoló lenni.
Főleg még a túrára is jön majd, kiváncsi vagyok rá nagyon???!!!

Na megnéztem pontosan 660 km lesz a túra számomra.Ez közel 200 km el rövidebb a múltkori kunkorunknál !
Optimális esetben, azt feltételezve hogy nem lesz ismét napkitörése Stevee csodagépének !
Természetesen ott a helyem csak az eső ne b...on ki velünk !

Ma hallgattam egy GSR t Bódis kipufival a Full nál hát nem volt bent a szűkités valami csoda volt,!
Nagyon nagyon muzsika volt fülemnek! Komolyan fergetegesett szólt.
Egyik másik sport dob nem szól így az ezreseken sem. Na ezt ott aszervizben állították.
Egyébként hozzútávon hallgatni talán ,ár erős is ezért a szervizben javasolják a szűkítő használatát feltétlenül.
Az ára hát nem bosszantalak! Tiédből még egy komplett garnitúra gumi is kikerült volna ha netán ezt vásárolod!
Azért majd Szegeden a hallét ne hagyd ki. Az nem zárja ki a további fogyasztást ha lesz még kedvedre való az étlapon! Na meg a fagyiig még majd hosszú út állelőttünk és félő hogy megéhezel ám közben.
Termoszt majd hozzál ám és a kedves anyósodnak névnapjára pár gombóc citrom fagyit vigyél mindenképpen!

Csaó:
Dody
Hehehehehe!!!! A szelíd kykee.......tudtad ricardo, hogy a haverjai csak kislánynak hívják???

A beavatásod? Eldobunk egy GSR-kulcsot, és neked le kell hajolni érte.......
Hidi!
Hosszú hallgatás után ilyen rossz hírrel visszatérni
Hacsak nem Te tartod nem lehetne hogy beteget jelentenél?
A lelkesedésed úgy tűnik meg van már csak az elhatározás hiányzik hozzá
Halidéj!

Először is! Mindenki nyugodjon meg aki nem szereti a halat mert a szögedi hallé csárdamódra gyíkból, békából, kóbor kutyából és egyéb az árvíz idején felpüffedt állatból készül!!!
Még egyszer próbálom felvilágosítani a villámolvasókat nem a halléfogyasztókat írjuk össze ezen a listán hanem a túrán részt vevő és a csárdába beülő étkezni inni beszélgetni kívánó majdan megfáradó motorosokat! A test táplálása persze csak körítés a lényeg mellett hogy részesei lehettek egy kultúrált környezetben szabad motoros filozófiát hirdető öszekovácsoló meetingnek.
Akkor összegezve az eddig jelentkezők táborát a jelenlegi állapot a következő :

Steve
Kykee plusz egy fő
Dody
IvecosLaca
Tybee és Ádám
Badlac plusz egy fő
Lacus és Katika
DH
PP
Rece
Kawagirl
White
BlackNet
Reet (kajálni nem jön) - nem is ül be velünk?
Hooligan plusz egy fő
Larion6 (?????)

Függőben:
YikeSS + 1-2 fő
Vigipapa

Hidi, Ancsika, Tarka, Kovik?

Ha valaki figyelmetlenségem miatt vagy mert még nem jelentkezett és így nincs felírva a résztvevők közé mihamarabb jelezze hogy a csárda fel tudjon készülni méltón az ő fogadására is!
Ezt lehetőség szerint kéretik szombat (holnap) délig megtenni!
Thanx! DH
Kedves Kykee!

Ez nagyon szép volt, felemelő !

Egyedül szetted e nemes gondolatokat csokorba ?

Egyébként tuti hogy jó buli lesz!!!

Szépen gyüllik a csapat !

Dody
Szia Doc!
Nagyon szívesen elmennék veletek/hozzád Szegedre, de sikerült egy bp.-i továbbképzést erre a szombatra begyűjtenem.
Pedig nagyon jó lenne együtt motorozni is, meg Szegedet is szívesen látnám újra .
Ezt a mázlit, Kykee, pont a 7000. a Tiéd
Látom azért jól elvan az ember egymaga is, ehhez külön gratula
Grat Kykee a 7000. hozzászóláshoz. :)
Említették páran, hogy valamikor mennek pályára motorozni. Nos, a jó hír az, hogy az egyik kollégám szólt egy tanfolyamról, amit már itt többen is ismernek. 18 -án megyek én is egy ilyen vezetéstechnikai tanfolyamra. Remélem, a motort egyszer sem fogom eldobni.