Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

7000
1
2
3
4
még 5!
Hova lett az elöbbi nagy mozgalom?
Megint öntopic???
De mindig van egy 3.ik,ha az első kettő nem válna be!
De lehet a 2.ik számu is!az sem olyan szőrnyű
Az 1.számúra gondoltam,Steve!
Steve!
indulás elött meg kell beszéljük a kawagirl szertartási módozatát!
És milyet képzelsz el a Kawagirlnek?
ricardo!
Milyen beavatást képzelsz el magadnak?
mi????sehol senki??
ricardo!
teljesen igazad van!akkor legyen:
Laca!
Én is úgy érzem,hogy ez a gurulás lesz a legkomolyabb és sajnálni fogjuk amikor vége lesz a napnak!
Felbolygatjuk Szöged város életét,hagy botránkozzanak,irigykedjenek,az emberek,m i meg közbe jól érezzük magunkat!
Gondolj csak bele,hogy ott laksz Szegeden és sétálgatsz!Egyszer csak halk morajlásra leszel figyelmes a hátad mögött!megfordulsz! Döbbenten veszed észre a sok fényt,ahogy közelít feléd!Ekkor még nem tudod,hogy egy GSR KLÁN gurul feléd!Mikor melléd ér az első GSR,rajta Steve lovaggal,elkap egy fúrcsa,de egyben nagyon jó érzés!majd hírtelen rosszúl lét lesz rajtad urrá,hogy te neked nincs ilyen szép motorod és még rosszabbúl leszel,hogy TE nem tartozol bele ebbe a közösségbe!
Én sosem szeretnék ilyenen átesni,és szerencsésnek tartom magam,hogy ebbe én is beletartozom!
Ebből kiindúlva ezért vagyok boldog!
Nem, nem ismerem. Nem volt szimpatikus az őszintesége Napsugival szembe, de talán megtér
Gondolom ha sor kerül rá nekem egészen más beavatást képzelsz el, mint Kawagirl-nek
Nem, mert nem vagyok annyira ismerős Szegeden. Úgy beszéltük meg, hogy eljön majd autóval és elkísér hozzájuk, hogy a család is láthassa a mocimat. :)
kykee!
Nem,nem vagyok győri!
Ricardo!
te ismered személyesen a lariont????Ő is Győri??
Blacknet!
Az az egy óra haveri találkozó a haveroddal a Mars téren lesz???
Megyek...mert letelet a munkaidőm!
Egyáltalán nem bántam meg, hogy elkezdtem belefolyni a gsr topic életébe, jó arcok vagytok, hisz mindenki ittléte a kétkerék miatt van. Remélem jövőre aktívan részt tudok venni a túrákon, addig marad sajnos a kéjes sóvárgás.
Na, elég a kedveskedésből . Én is őszinte voltam, mint Larion, csak belőlem máshogy jön elő
További szép napot
Steve!valami fekete Yam,Yamha,Yahama,Ya ma, yo holnappal