Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Steve!
Ugye,hogy jöhet a Kawagirl,maximum a beavatáson át kell esnie
Aztán mindig csak a beavatás miatt akar velünk gurulni
ricardo!
nézz,győződj,láss,döntsd maradsz vagy mész!chokito is finom és milyen randa!
A Hidi meg imádni való..........
Kézben tartod!!!
Ja tudom már az amerikai csajodra gondolsz! A Kézire!!
Meg ginzenggyökér,jó erősehn a pöcsödhöz kötözve!
olyan tesókám nem is lesz!tudod dzsincsia,meg amúgy is kézben tartom az edzést
Máshogy ismertelek meg az adatlapod alapján, igaz közrejátszott az az időszak is, amikor az állat elvitte a motorod és "rendberakta".
Lehet, hogy vannak előítéleteim, lehet, hogy a fényképed retusálva lett, de jóval "szelídebb" kinézeted van élőben
Másnál ki tudja, lehet, hogy fordítva lesz. Pl. a Steve és I.Laca itt jó fejek...
A Hidi meg olyan, amilyennek itt megismertem Csupa jó, de többet erről nem mondok, ezt is csak halkan, nehogy elbízza magát
Micsoda kérdés,kawacsajeeee,részemről a cseresznye!gyere csak
A majd után jön az a duma,hogy:ne haragudj,de megint nem megy!

Steve!Nekem már az 5 .generációs van!!felhívom és idejön majd........aztán meg megy!!!
Kykee Tesó!
4. generációs mobil telefon!
Boltodba van már ilyen????
XXI. század! Bocsánat...
Élöben gondolom szörnyű volt!egy világ omlott össze benned mikor bejöttél a gsm plázámba
Aszta paszta,mi a t.köm történt itt!egy kicsit kiteszem a talpam és már robban is a topic befelé???? Jól nyomod Steve! akrat és kivok tesó jönnek ha beléjük beszéled a lukat is!
Nyertél, Te aljas! Ez fájt!
Kykee már fel is ajánlotta a sajátját megvételre. Szerintem ha lefoglalózom (van otthon 2 db 3210 + 1 db hibás 6610 + megszámlálhatatlan töltő, ez biztos elég ) már el is vihetném és mennék is.
Meg lennél lepve, mi?
Szevasz Laca!
Jó csorgatást!

Én most léptem sörfesztiválra Maglódra!!!! Busszal természetesen!
További jó topikolást!!!
Szia!

Nekem ma is megvolt a 8 óra munka.......bár ez az átlagos 16 órához messze van. De sebaj, este még megyek.

Te is jössz már a GSR-eddel???
Szia Laca!
Még jó, hogy a GSR-en kívül valami más is megmozgatja a fantáziád
Ma sem dolgozol?
Ej-ej, tárva-nyitva, mi?

Októberben is gyere, ha jólesik, szívesen látunk a vármegyénkben, ha a Hidi is csatlakozni akar, akkor még tovább tudjuk bonyolítani a találka időpontját. (ismervén a sűrű progarmját)
Amúgy eegen tudja kenni a száját a hornetnek, ha akarja, éppeg csak tudtam a lépést tartani vele.

fz6n robogott alattam, izzottam is rendesen De király az a gép is
Sziasztok!

Doc belinkelte az étlapot, nézzétek meg! Nekem már minden billentyű beszorult a rácsorgó nyáltól........és a halat én sem csípem! De a tüzes hús! Vagy a tejfölös borjúpaprikás kapros juhtúró galuskával.......ezek megmozgatták a fantáziámat! Van egy olyan érzésem, hogy a Klántörténet legjobb kajálásához lesz szerencsénk!
Ha jönnek Bp-ől többen, akkor hozzájuk csapodnék még itt a városban valahol... Haza találni meg a világ végéről is haza találok
Nem tudod mit hagysz ki!!

Útvonal leírás a 6575 hozzászólásban!
Áporka MegaCity-ben találka 7 órakor! Ez biztos!
Vagy a 6-oson lévő benzinkútnál (M0), de még én sem tudom melyik az! Ez nem biztos...
De a halat én sem szeretem
Én sem!!!
Szeretettel várunk!!!
Pozitív fejlemény!
Köszi!!!
Nem viccelek