Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szombaton arra felé visz az utam. Majd akkor megnézem és beírom, hogy melyikről beszéltem :)
na, koordináták
de akkor sem tudom
OK!
GPS kordináták?????
Amúgy nem tudom melyik az a benzinkút!
Szia Kawagirl !!!
Te most viccelsz???
Ajtónk tárva nyitva áll előtted!!!
Szeva Ricardo!
Én szívesen járnék arrafelé, Győr felé!
De sajna a szeptemberi hétvégéim már mind ki vannak lőve!
Október viszont még üres...

Te mivel voltál a Kykee-nél???? Csak nem valami Yahema , vagy Hunda ???
Sure. :)
Steve: a bp -i kollégák találkozhatnának valahol, hogy együtt menjenek le Áporkára. Én arra gondoltam, hogy a 6 -on van egy benzínkút és ott összeröffenhetnénk. Még az M0 -ás feljáró előtt.
Esetleg én is csatlakozhatnék ehhez a guruláshoz? CSak igy pofátlanul?
Okés BlacNet!
Amúgy a tervek szerint 12 órától, 15 óráig vagyunk Szögeden!
hüle...
Pozitív. Legalábbis az 1. benyomás
Sziasztok!
A halászlés listáról engem is lehúzhattok, mert rühellem a halat. Ennek ellenére enni biztosan fogok. :)
Viszont, nekem lesz majd egy kis külön progim Szegeden.
Steve: ha jól emlékszem, 3 óra szegedi tartózkodást mondtál, ugye? Akkor abból egy órára majd elugrom a haveromékhoz. A számom megvan, így ha kell, esetleg még rám is csöröghetsz, hogy készülődjek, mert indul a banda.
Igazad van.
Nemcsak Te,de én is csalódtam kykee-ben miután személyesen megismertem.
Hello Kykee!

Undorító az ilyen vesszőképű autós állat! Reméljük nem lett komolyabb baja a srácnak és meglesz a vétkes!

Még van időm dönteni, élesedik a kép, a GSR-re bedobhattad volna akár az ászt is .
Jó dolog, hogy lassan, de biztosan személyesen is tudok találkozni a tagokkal, egészen más a jellem élőben . Steve, Te nem jársz errefelé?
OKÉS Tarka Tesó!!!
Na mááá Tarka meg Kovik tesó!
Ne kéressétek magatokat!!!
Gyertek Szögedre!
Lesz ott nagy dinom-dánom, helye-huja, stb!!!
Szerbusz Steve.
Ha el is tudok menni,a halászlé létszámba nem nagyon dumálok bele,mert rühellek minden olyan élőlényt megenni aki vízben él,lakik,szaporodik.Még nemtom,hogy alakul a szept.,de ha módomban áll akkor megyek a rosszarcú kájki tesóval.
tarka!
mostan menek,indulok és viszem flamót!
Steve!
A tarka meg a kovik tesót invitáltama múltkori gurgulázásra,de akkor valami fáradt reptéri rakodómunkás dumával kimentették magukat!ma már kérdeztem tőlük,hogy jönnek e, a 16.ikai GSR vonulásra!Nagyon kéretik magukat,mint egy 18 éves lány a szűzességvesztő party elött!
Üdvözlet neked Tarka, itt a dicsőséges GSR honban!!!
csákány!
hé kájki!
tósztot kéne már mondanunk!!!huné vagyol? tolod a gépet,vagy rükvercbe jössz????
Szeva Doc!
Szépen gyűlünk!!!

De. A larion6 ne legyen mááá larionSex, akkor inkább legyen NapsugárSex!!!
Meg aztán a larion6 még csak a függő státuszban nézelődik!!!
Halidéj!

Akkor a jelenlegi állás :
Steve
Kykee plusz egy fő
Dody
IvecosLaca
Tybee és Ádám
Badlac plusz egy fő
Lacus plusz egy fő
DH
PP
Rece
White
BlackNet
Reet (kajálni nem jön) - nem is ül be velünk?
Hooligan plusz egy fő
LarionSex (?????)

Függőben:
YikeSS + 1-2 fő
Vigipapa

Hidi nem veszel részt a túrán? Végülis ez még csak a helyfoglaláshoz lényeges lista és természetesen marad még hely a csárdában így aki kimarad az azért nem kint marad
Köszönöm Steve!Nem tudom,hogy még ki(k)nek kell megköszönjem?Igérem züllésileg nem fogsz bennem csalódni!
Hali ricardo!
Most nekem is van időm itt gépezni,mert ebben a mocsok időben nincs senki,vagyis alig vannak!
Tegnap mikor elváltunk én vissza mentem és megálltam tankolni!a körforgalomban egy autós felnyomta az oszlopra a robogós kissrácot! a srác a földön maradt az autós meg lelépett!nekem a pisztolyból még folyt a benzin és nem tudtam utáőna eredni a gyökérnek!Az eset viszont olyan távolságra volt,hogy nem lehetett kivenni a rendszámot!
Egyébként GSRt vegyél nem fogod megbánni!nincs szó rá ,hogy mennyire jó!csak egy képem van!ezt szívesen megosztom veled!tessék:
Na tessék!
Züllött ez a topik, most már nem kétséges!
larion6 gyere! Itt a helyed!!!
Szia Hidi!
Nem kellett volna főlrakni magunkról ezt a képet ami a Kádártai múrvabányában készült
Most aztán a Steve falazhat és ha nem nemsikerül neki akkor meg költözhetek fel hozzád!