Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megjöttek, köszönöm.
Minden jót
Átment a 3 levél.
Összesen 7 oldal a teszt.
Ezen kívül még jó néhány teszt van az archívumban, de ez a legprofibb!!!

Most mennem kell!
Üdv
9 mega van, elég? vagy má" megint takarítanom kell?

Nem találtam semmi helyet az ülés alatt, hogy legalább a kesztyűt eltegyem, vagy van vmi rejtekhely? A másik dolog a fogyasztás... Bár ez érdekelne a legkevésbé,de azért mégis... Ebben asszem a Hornet győzne, nemdebár?
Kérdezz nyugodtan, nem tudom mire gondolsz??

Remélem jó üres a postafiókod mert sok lesz a cucc!!
Persze, hogy érdekel. Megköszönném, ha elküldenéd. Bár sokat kutatok az ügyben, lehet, hogy olvastam, nem tudhatom.
Tudom, h jó a GSR, nem vitatom, de apróságokvannak, amik egy igazi motorost nem is foglalkoztatna, engem mégis zavar. Lehet, hogy bennem van ám a hiba

mail: ecohun@freemail.hu
Én még csak 42 vagyok, ezért nem is sorolom magam az őreg motorosok közé!
Majd úgy 60 felé... talán.
39
Hi!
Egy dolog biztos, akinek itt GSR-je van az semmi másra nem cserélné el!!!
Ha érdekel neked is elküldöm a SuperBike Magazin GSR tesztjét.
Független, objektív és igen pozitív végkicsengésű!!
Érdekel??
Én csak azt tudom, hogy a kereskedésekben mindenki csak a saját lovát dícséri. A legjobban a gsr-t ismerem, ezt a legélvezetesebb terelgetni. Nem tom miért vacilálok. Kíváncsi lennék az új hornetre, de az még odébb van. A 600as fazer meg tökéletes lenne a megjelenésével, de nem biztos, hogy mindennap boldogan néznék rá. Ez azért nyomós lehet a döntésnél, nem?
Hi ricardo!
A GSR-ről itt bárki szívesen ad át tapasztalatokat!
Fazer ügyben fordulj Acerider (Rece) barátunkhoz! Ő most éppen szabadságon van.
Hornet ügyben pedig a spiller, a kedves Hidi !
Üdv
Steve
Üdv kozmax!
Szerintem gyors motoros sok van, öreg már annál kevesebb...
Sziasztok Motorkedvelők!

Potenciális motorvásárló-jelölt vok, de sajnos még nem tudok dönteni, hogy mit. Igaz időm van rá, ezt a szezont még ki kell bekkelnem. A múlt hétvégén fájdítottam a szívem egy GSR-rel, sokat mentem vele, nagyon tetszett.
Jópár hete követem a gsr-klán fórumot, de csak most "ragadtam tollat". Jó fej embereket véltem itt felfedezni és gondoltam néha-néha mondana vki érvet-ellenérvet, ill. jótanácsot. A paripák, amik szóba jöhetnek: gsr, fazer vagy hornet. Mindegyik tetszik, mindegyik jó, mindegyiknek van pici hibája (legalábbis számomra), mindegyik kéne...
Úgy tűnik egyenlőre még szériatartozékként nem szerelik fel elektromos ütközés és törés elleni védőpajzzsal a GSR-eket sem. Tegnap láttam a szervizben egy saját erőből még csak 470km-t megtett modelt aminek a bal oldala csúnyán amortizálva lett
Szerencsére a lovasa kisebb zúzódásokkal megúszta
Hidi
Felére ne essék a az értésnek az a fele amit még értünk érette.. vagy mi..
A Pana nem bántásnak célozó táblája így a különbségesség sem üti az át maga rajta de nem ám nem csak említém hogy de szóval itt olvashatol bőven részleteiességében sok és képesek is képekkel képtelenségeket képletesen leképezni
A menü rendszerességessen való használhatóságasságának még a gyerek aki korban van sokasságos nem úgy mint Te darázsderekú darázstulajdonló lányka aztat ilettőlegesen őtetet nekijük meg a hungarikum nyelvezete segítségeződik vele mert az is vala benne.
Ha érdekeséglődéssedre tenne számosságot szívessen segíthetek lehetőség lehetek rá. Ha még idáig elolvastad akkor meg is érdemled De szerintem ne itt majd hogy megkíméljük a többieket
két hét mulva el kell jönni, azt meg kell mutatni, hogy is kell ezt igazán jol csinálni egy vérbeli sport motorral
Úúúúhhhhhh, hidi, nagyon sajnálom!

Bár közhellyel élve benne van a pakliban! Az a lényeg, hogy semmi bajod nem lett, és hogy ezután is felmersz ülni a motorra! Remélem, mihamarabb rendbe jön a darázs, + a lelked, + mindened!
Kykee drága!
Majd én megpróbálom levenni Dinót a "lábáról",hogy a lehető legolcsóbban úszd meg a fizetséget. Jó gyerek a Dinó,lehet vele alkudozni...má nem úúúúúúúúúúúúúúúúúgy.
polgarpeter !!!!

MEGKÖVETLEK!!!!..Eszem ágába sincs "általánosítani" nehogy valaki magára vegye ...Lényeg hogy Mi tudjuk amit tudunk.

Széles és száraz utat
doc

Visszatérve egy pár mondat erejéig az FZ 10-re : megnéztem a sonyt, amit ajánlottál, de pixelein kívül nem láttam átütő különbséget, (talán az autofokusz pontosságában). Nincs benne a leírásban a sorozatfelvétel paraméterei, nincs külső vakucsatlakozás a sonynál és az enyém az egész zoom tartományban 2,8 fényerejű objektív! Meg hogyé adják ezt a sonyt
Másrészt a másik gépem meg egy FX 7-es, így egészen rááll már a kezem a panasonic menürendszerre, tudod ebben a korban már nem tanul könnyen az ember gyermeke .
Drága vagy kykee !

Köszönöm, de azt hiszem ez nem elég... Valamit még nekem is kell tennem a saját gépmadaramon - fogalmam sincs mit.
csinálok neked egy citromailt,mit szóóósz hozzá? hidihornetcsupaszhernyócitromailponthu okés ez így neked!.... hogy javúljon a lelki állapotod
5358.ik hozzászólásomban ecseteltem a történteket Mondtam neki,only frandlyzés folyik!féltékeny! van mire! GSR
Sajnos nincs msn-em, egyszer egy vinyópusztulás után nem csináltam újra, szerintem már megszűnt a jogosultságom .
Az emilem silbersee(kukac)freemail(pont)hu.
Hidi!
Van két lovunk,1 kisbéri félvér,és 1 gidran,már akatam veled erről dumcsizni.Elkérném a msn címed,ha nem gond.Köcccci!
Neeeeeeeeeeeee,mikor bari? Velem is szívózott annakidején a vizsgabizti,de mivel hibátlanul nyomtam végig a pályát,nagy duzzogva beírta az "M" betüt.Különben meg nagy köcsögök! Ha ez vigasztal:
Mamának üzenem:Ancsa imádja férje urát és nem köll neki Kykee bari,csak barinak köll.