Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Levi szórakozott a loginom alatt!ha fulladok akkor majd szólók!
Don Dr DoC!
Akkor ezek szerint átment a videjó! hát persze,mert Sony-Ericcson! a gépegységen már alakulnak a dolgok!Magura kormány került rá!A TsiraTsitskakötsög fizetett 134.000.-huft,nem volt több pénze!épp ma reggel jött velem szembe kocsival és érdekes módon,pont leejthetett valamit,hogy lefele keresgélő tekintetet gyártott az arcára!ocsón van 27.000.-huf és nagyon jó vele menni!itt egy kép róla:
"bejáratósként 130-at tudsz, annál többel biztos nem mennénk!"

... 1-esben...
Ez nem biatorbágynál a rynart telepen készült?
Mármint a traktor/kombájn által kikerült!
Nem-nem, csak eszembe jutott egy mondás: vitorlázó repülősök mondják, hogy a szántóföld felett a p*na alakú foltokkal vigyázni kell, mert az valszeg egy kikerült távvezeték tartó oszlopa.......de persze az ember szemét odavonzza....... ezért jó a homokos pilóta.......
Te kis " perverz"..Hol jár az eszed? Ahol másnak a farka?
Jéééé, ott a Margaret Ájlend.......mintha hasonlítan valamihez......
Alkalmazkodunk a leglassabbhoz (jó esetben..... ) bejáratósként 130-at tudsz, annál többel biztos nem mennénk!
Addig még sok víz lefolyik a Dunán..
Én MÉG nem akarok sportkéményt, szerintem ez majd a következő szezon kezdő műtétje lesz, tapasztaltabb haverok szerint 3000 km előtt nem ajánlatos megbontani a rendszert.

Talira menés attól függ, mikor lesz, addig jó lenne bejáratni a járgányt, hogy ne én legyek, aki visszafogja a csapatot
Ott Rock szenved, nem?

Félre a tréfát: jól járnál vele, remélem minél előbb összejön!
Szemügyre vettem. Én alattam is szenvedhetne egy ilyen masina.
Lehet röhögni......

Ancsa ajánlom figyelmedbe az alattam szenvedő motorcsodát, csodamotort!!!
Írtam Neked a Tl-be is!
a kép lemaradt.....
Magyarország első 130 kilós sztrítfájtere! (szigorúan csak röhögésre!!!)
Hát még akit Isten nemzett.......legalábbis a házisárkány néha emleget (drága jó Istenem...)
Köszönjük a bókot a gyermekek nevében.A tiédek is édesek ,mint minden Isten adta gyermek.
Kellemes estét Mindenkinek!

Gyönyörűek a gyerekek! Ancsa, Kykee, Tomato, nagy gratuláció értük! Az enyémekről is láthattok egy-két képet az adatlapon.......

Gonzales jó a yoshi, de még várjál vele, kevés olyan hülye van, mint én, aki egyből megveszi.......
Bódisról hallottam rosszat is, jót is. Az egyik ismerősömnek a kis Banditján van Bódis, nagyon jó hangja van! Bár állítólag nem örökéletű.......
Lehet,hogy a 6 liter kannásbortól volt ződ a feje??
Mert mindíg csak zabáltok mikor ihatnátok is rendesssssen