Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt !

Várom az új programot !!!!!
Útvonal ????

Szerintem ha Te is gondolkozol a tetkón akkor és ezt javaslom !

A mai naphoz pedig hűsítő habokat !

Csaó mindenkinek !
Dody
Ezekből már csak kijönne valami jó tetkó!!??
Szerinted Tesókám????
Van még...
Ha az ember agya egyszer beindul...
Na még néhány szépség!!!
Hi Kykee Tesó!
Jó a tetkód apám!
Én valami ilyesmiben gondolkodnék...
Egy kis Hell"s Angels motívum!
Jó reggelt Klán Tagok!
Akkor többek kérésének megfelelően, Pécs kimarad a túrából!
Úti cél Szeged.
Indulás augusztus 26.-án 8:00-kor Áporka MegaCity-ből!!!!

A programot Lacus találja ki!!!!!
Soltvadkerti fagyizás, halászlé zabálás feltétlen benne legyen!!!
(Erre az útra térképet sem csinálok, mert minek.)

Egyéb óhaj, sóhaj a túrával kapcsolatban????
Mire lő?vagy a célpont a hátadon van?
Kykee! Tarkáéknál van egy kis bibi (családi) hát nem tom mi lesz a lejövetellel... most írt sms-t,nem részletezném.
Majd beszéljetek telcsin...oszt üzenjetek!
A CB Pista Baráttewsómnak itt van Veszprémben Tattoo szalonkája és pikk-pakk felheggesztenek egy általad választott/hozott anyagból tetkót!szépen és pontossan dolgoznak steril környezetben! 2 évgaranciával Ja má megint belomobilozódtam
Ő a Cb:
Nincs itt ám semmi trükk el kell ismerni hogy szépen fejlett parasztgyerek vagy Kykee tesóm! A napi 10-12 óra mobiltelefon-hegesztés, kalapálás ekkora bicepszet fejlesztett
Amúgy nekem is van tetkóm, no egyszerűbb mint a tiéd, de majd szeretnék még csináltatni, ha lesz rá pénzem/időm
Laca!
Te vetteted fel az 5letet,Te is leszel megvereve
Elmondom a titokot!xs-es ujjatlan poló,falnak tenyerelve!
Sukár mi?ezt a lehetőőőő legkisebb zoommal,sőt nem is vóót zúm! irigykedőő mi?
ezt nem a legyek sz@rták ám ide
Nohát, ilyen komoly zúmos telefonok vannak már, hogy a Kykee karja is ilyen nagynak tűnik?
Űrtechnika, ecsém...
tessék lássék!uhh mekkora kar?kié ez?Lacáé?ja nem,az enyém......
Hi Hidi!
Az én lovamat nem is láttad! az én csillagképem 4órás mütéttel!
Halogén Steve!
....inkább lazuljunk most és igy összéb teszi a KLÁNt is! mindenki jobban megismeri a másikat,nem csak az utat!aztán meg a következő túra legyen Horvátországba egy 3 napos hosszú hétvége a tengerparton! Aztán Miskolctapolcai túra lazulással nézelődéssel kajálással,majd a évadzáró túra meg New York
bocsesz,de mááá én sem találom annyit po*áztok 5095#-be megtaláltatlakovik a kérdésem
Szeva Kykee Tesó!
Akkor lazuljunk egyet Szögeden...
Én benne vagyok, hogy csak Szeged legyen az úti cél!!!!
Aztán szeptemberben jöhet Baja -Pécs!!
............el ám biza és millllyen jól is érezte magát a csajeee!kérdemeld meg csak meg tűűle!
Szia!

Oké, csak okoskodtam! Én csak a Tesco-Metro-Interspart ismerem arrafelé...

Lehet, hogy igazuk van a többieknek, hogy most menjünk Szegedre egy kis kapcsolaterősítő találkozásra, sok dumával! Ahogy látom, nem mindenkinek van kedve sokat ülni a vason, pedig minden perc ajándék! De érthető is! Aztán még idén összehozunk egy Pécs környéki kanyargást Villánnyal, Harkánnyal, Szigetvárral, stb......Pény megér egy teljes napot, nem csak rohanást! (de jó, hogy ennyi fajták vagyunk......még én vetettem fel az ötletet....) De persze én mindennek örülök, csak menjünk!
Okés Laca!
Akkor 6-kor indulunk Áporka MegaCity-ből!!!!!!!!!!!
Szevasz Laca!
Az igaz, hogy mostanában, nem jártam Magyarhertelend felé, de régebben nagyon pocsék volt arra az út!
Kishajmásnak viszont meg van csinálva!!
Amúgy Pécsen nőttem fel, oszt ismerem a környéket!!!
Amúgy nem is mondta az asszony hogy elment veled...