Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dj.Amper drága barátom!

Néköm nem köllöt toligálni a vasat mert über király csávo vaok!!
Tudod én 94-ben vizsgáztam kolátozottból,és ezért 3éve csak rutin+városi vizsga köllött!!!
No korkedvezmény!
No rutintalanság-mer má vot jogsi!!!
No kresz!
No tili-toli körbe körbe!!!

No erre mit vakersz doki?????
kovik!
Látom neked sincs jogsid,mert akkor tudnád,hogy a rutin vizsga első pontja a motor körbetolása!ezta videót láthattad,amint a gyönyörmetes GSRemet tolom 8as alakban végig a pályán!Persze,hogy nem állt jól nekem,eléggé kinlódtam!ilyen egy hülyeséget!örülök,hogy sikerült megmosolyogtatnom téged!
én is rajtad tartom a szemem!
kykee!
Oszt édes barátom tegnap miért tologattad azt a GSR-t?
Nagyon nem állt jól neked!
De legalább jót kacagtam rajta!
mindent tudok és látok!
Viru, engem a bukó csö érdekel, hol vetted, mennyiért?
Jó napot,jó húzkodást!
Mi van veled Laca? Mi Bajod Szegeddel?Szerintem JÓ hely és van ott egy két motoros akik itt vannak a topicon!nem csak a megtett kilóméterekből álljon egy összejövetel,egy bandázás!lehetne 2 napos is és este egy kollektív berugás és buli!talán akkor nem lenne "lájtos" gurulás!
És ha büdös lenne a lábam azt is megbeszéljük de legalább egybe a banda!egyébként reggelizhetnél róla! De dobhatunk fel valami komoly témát is!
üdv
Szevasztok!

Kykee, vigyázz magadra! Ha Te nem lennél, ki kéne találni! A rántott májas sztori nem is durva! Majd mikor a spagettit húzod ki az orrodon.......

Látom, marad a lájtos Szeged! No nem baj, legalább több idő lesz mítingelni.......legalább megkérdem kykeet, büdös-é a lába, vagy hogy szokott pisilni, ülve vagy állva...... ha ülve, miért? ha állva, visszahajtja-e az ülőkét? vagy ez miatt be lehet-e nyújtani a válópert?
Bizony, ilyen és ehhez hasonló komoly dolgokról lesz szó.......
jó estét, jó szurkolást

perpill most jöttem haza
egy tank benzin lefogyott
Mi van Gyöngyike merre vagyol?!meg a Nagy Fájörpléd?!
Napsugárról má nem is beszélve Láttam a Top lett képeidet
mi van motroztok? én most voltam rutinon,sokat gurultam,de csak egyesbe!
öccssssém,de ráérsz!ezért nem készül a fék a Csodán
OFF!itt a számom a felsőt hivd!
Hát végül is a program módosítható. Délelőtt rokonok, amikor dél körül a gyereket lefektetik akkor meg átmegyek hozzátok Alsóörsre. Ti mikor mentek ki?
De sajnos én Steve-en kívül senkinek sem tudom a telefonszámát.
óká,de ezt kombináldd a dj.Amperrel............
most meglátjuk mit tudsz............
csináltatok neked 1 ilyen táblát:
Röhögés közben a rántott máj simán fent tud akadni!nekem össze is jött!a haverom viccet mondott én meg megfulladok,de csak nézett ,hogy mi bajom van,de nem gondolt rá,hogy baj van!azt hitte,hogy hülyülök!még,hogy veszélyes dolog a motorozás.............
Látod! Tanulság: az evést komolyan kell venni!!!!
Szeva!
Mert az almádis strandok gagyik!A környékről sokan mennek az Alsóőrsire,vagy a Csopakira!Szép strand,jó árak és ingyenes vizicsúzda!Ha jössz akkor csörömpölj és talizunk ha gondolod!
Szia kykee!
Miért pont az Alsóőrsire? A Budatava Almádiban miért nem jó?
Én éppen szervezem a hétvégémet. A fürdés vagy motorozás között vaccilálok én is, ezért tűnik jó ötletnek a Steve által vázolt Fertő-tó, bár ő egyéb ügyeket is intéz, nem csak motorozás miatt megy (jól csinálja, kellemest a hasznossal )
Almádin gondolkodtam én is, ott nyaralnak a rokonok a telkünkön, hívtak hogy látogassam meg őket a hétvégén.
Nem tudom még pontosan hogy alakul a program, éppen telefonálgatok össze-vissza , Steve-nek is azt mondtam, hogy holnap reggel majd sms-t küldök, hogy tudok-e hozzá csatlakozni.
valami baja lehet a gigádnak!állandóan fuldokolol!
mennnny el a fül-orr-gépészetre!!
Az eleje az komoly a sztorimnak,csak probáltam poénosra tenni a végét!majdnem kykeenyúltam!
volt egy őrült indiánod??? (golyós toll)