Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rutinból??? Nálunk tök rendesek voltak nekem pl.nem is engedte hogy végig mondjam a műszaki szöveget ennyire unalmas lennék nekem mázlim volt mindig rendes vizsga biztosokat fogtam ki eddig
Köszi az aggódást, Naked is, meg Ancsának és Z3nak is, kedvesek vagytok!

A rutinos vitsgabisztos meg biztos egy nagy f@szkalap volt, biztos sikerülni fog legközelebb ...
Igen,ettől függetlenűl nagyon ügyi vagy!mentem én mááá mögötted és alig bírtalak utolérni!
Ne aggodj,hamar rendbe jöszöl testileg/lelkileg!ezt én tudom főleg,hogy megb**sztak rutinbóó!
és azóta is a vizsgabiztost keresem az utakon
Jobbulást a motorodnak meg javulást
Szia Ancsedli!
nem irhatom,hogy Ancsa-jom,vóót a Bettivel ebből kiindúlva pici tráből!
Szia Kykee bari!
Hidi!
Csatlakozom az elöttem szólóhoz,és a rosszban a jó,hogy megúsztad nagyobb sérülés nélkül.Különben meg minden elismerésem,frankón döntögettél!

örülök,hogy nem lett nagyobb bajod!
Én is estem már ilyet amúgy. Addíg jó míg csak piciket csúszik az emberke.
idén kezdte ujra a motorozást, és szépen fokozatossan sajátitja el a technikákat, nincs ezzel semmi baj
Kicsit kikéne ülni nem? Akkor kissebb lenne a moci dőlészöge, több lenne a tartalék, biztosabb lenne a kanyarodás. Bár lehet ehez nem értek.
az a gumi joval többet tud sokunk motorozási tudásánál

hidimotorja jelentös mértékben le van ültetve, hogy leérjen a lába, de ezáltal csökken a motor szabad magassága és pont emiatt érhetett le valami
egyébbként nagyon ügyessen ment
hanem akkor ?
a guminak semmi köze nem volt az eséshez
Hidi,
szerencse a szerencsétlenségben hogy a lelki fájdalmad nagyobb lett mint a fizikai Bár az sem gyógyul gyorsan de azt magad is orvosolhatod.
Sajnálom hogy megesett veled e kellemetlen eset
Addig én nem tudok elszámolni... Mi után jön a hét?
hétszeres
Ahhhh, szóval Schumacher féle taktika volt? Egy gyors kőr, aztán megakadályozni a többieket, hogy jobbak legyenek Nálad?
Egy ötszörös F1 világbajnoktól végül is nem szégyen tanulni!
A sisak ügyet beszéld azért át nagyobb tudorokkal is. Esés után a belső energiaelnyelő réteg tömörödik, amikor működésbe lép, vagyis amikor nekikoppan a fejed. Ez nem rugalmas réteg, ha egyszer már tömörödött, akkor már ott nem fog jól működni, tehát nem lesz biztonságos a sisak.
Persze Te tudod mekkorát estél.
A shoei nálam is menő...
Szakmailag nem tudnám megindokolni , előtte többször is megcsúszott, amikor meg eldobtam, akkor előtte nem éreztem semmit ...
Michelin Pilot Road
jóreggelt

mitörpént ?

elmelegedett a hátsód ?

vagy vezetéstechnikai problémából erredményeződött a szituáció okozata ?

milyen típus a gumma hátul ?
Szia Steve!

...és igazam lett , egy keresztben csúszó motor erősen akadályozza a többieket
Szia pp.!

A motor ment tovább a ringen, meg haza is jöttem vele - szreintem teljesen rendben van, azért majd átnézetem, meg talán egy új kormány... - az jót tenne az országnak is!
A fejem meg most már nem fáj, csak tegnap fájt...Az biztos, h új bukó nem lesz. Öööö ill., most megtetszett egy Shoei ...
Szia Kedves Hidi !
ÖRÜLÖK, HOGY MEGÚSZTAD ENNYIVEL!!!!
A zakó mindig benne van a pakliban, bár nyílván mindenki utál fetrengeni!
Látod, pedig azt montad fel sem mész a pályára, nehogy akadályozd a többieket...
Akkor szerintem neked is jöhet a naked kormány, akárcsak Kykee tesónak!!
Mielőbbi gyógyulást Neked és a Darazsadnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szia Hidi!

Sajnálattal olvastam mi történt Veld!
Viszont örülök, hogy nagyobb bajod nem történt!
A műmájer topikban azt írták, nagyon profin mentél és de egyszer leért a lábtartó. Biztos ledaráltad a majrécsíkot!
Mikorra lesz újra motorod? A gyönyörű új Arai-t is cserélni kell?? (ha már annyira odakoppant, hogy még most is fáj a fejed...)
Persze, negyed egyre haza is értem .